Nieuw materiaal van Elvis in de Cinema Middelburg Muzikale slapstick Uit op Walcheren Gelukkiger met Thijs Lindhout Nieuwjaarsconcert Zeeuws Orkest De Faam WOENSDAG 1 JANUARI 2020 THEATERS AAN ZEE ZEEUWS ORKEST ZEELANDTHEATERS Thijs Lindhout neemt je mee langs 4 thema's die ook bepalend zijn in jouw eigen zoektocht naar geluk en succes. Is het leven maakbaar of niet? Hoe kunnen we minder stress ervaren en meer genieten? HEINKENSZAND - Toch niet weer zo'n zelfhulp goeroe? Nee hoor! Bij de 100% Inspi ratie Show geen zweverig gedoe en geen tsjakkaa roe pen... maar een hilarische avond uit waarin je ontdekt hoe je nog gelukkiger kunt worden. Je wordt op reis ge nomen langs verschillende thema's die kunnen bijdra gen aan jouw geluksniveau. Wat zou je kunnen doen om nog meer te genieten van het leven? Dat is waar je op leuke wijze achter komt. Hij stelt zichzelf kwetsbaar op, vertelt hilarische anekdotes en neemt je mee langs 4 the ma's die ook bepalend zijn in jouw eigen zoektocht naar geluk en succes. Is het leven maakbaar of niet? Hoe kun nen we minder stress ervaren en meer genieten? Wat is het nr. 1 ding dat gelukkig maakt? En als dit niet het realiseren van je dromen is, wat is het dan wel? Antwoorden op deze vragen ontdek je tijdens de 100% Inspiratie Show. Thijs Lindhout interviewde de afgelopen jaren meer dan 100 geluksexperts en BN'ers over dit onderwerp. Hij was zo onder de indruk van de re sultaten dat hij een theater programma schreef waarin hij de beste inzichten deelt en het publiek met o.a. live drums en muziek meeneemt in zijn verhaal. En met groot succes! In 2018 waren alle shows uitverkocht. Dit the aterseizoen is je laatste kans om deze show nog te zien. woensdag 8 januari, 20.15 uur De Stenge Heinkenszand theatersaanzee.com Cinema Middelburg vertoont Elvis: Thats The Way It Is, de muziekdocumentaire over het legendarische optreden van Elvis Presley in het Las Vegas International Hotel tijdens de zomer van 1970. De vertoning is op woensdag 8 januari 2020, de dag dat 'The King' 85 jaar zou zijn geworden, om 15.30 en 20.00 uur MIDDELBURG - Elvis: That's the Way It Is van regisseur Denis Sanders toont zowel de voorbereidingen op als een deel van het legendarische concert van Elvis Presley in het Las Vegas International Ho tel tijdens de zomer van 1970. In deze speciale versie van de muziekdocumentaire is het beeld volledig gerestaureerd en het geluid geremixed in Dolby Digital. Filmarchivaris en restaurateur Rick Schmidlin (Greed, Touch of Evil) is er toen in geslaagd om maar liefst 30 minuten aan ongezien beeld materiaal van het concert toe te voegen aan de film. Het extra materiaal omvat onder meer een generale repetitie van Suspicious Minds en de concertregistratie van Don't Be Cruel. Deze speciale editie van de film is in Nederland alleen uitgebracht op video/DVD en nog niet eerder vertoond op het grote doek. www.cinemamiddelburg. nl/elvis-thats-way-it Het Zeeuws Orkest treedt in de komende nieuwjaarsconcerten op met niemand minder dan trompettist van wereldformaat: Eric Vloeimans. MIDDELBURG - Slapstick trok voor kort de planeet over als de Wëreldband. Gesteund door het internationale succes, heeft de groep besloten dat zij ook binnen de Nederlandse en Vlaamse landsgrenzen onder de naam Slapstick zal gaan opereren. Nu brengt de groep een nieuwe voorstelling getiteld 'A Very Slapstick Christmas and a happy 2020' Een muziektheatervoor stelling voor de hele familie! Jezus, Maria, Jozef, Paul, Rin- go en Charlie! De mannen van Slapstick presenteren een gevarieerde collectie van kerstachtige sketches vol fees telijke muziek, nostalgie en hi lariteit. Slapstick in de grootste zin van het woord! Heeft de Grinch Chaplin's snor gesto len? Past Oliver Hardy door de schoorsteen?! Hoeveel trombones kan de kerstman op zijn kin laten ba lanceren? Wie kan er het beste jongleren met oliebollen? De groep won voor de twee de keer binnen twee jaar een internationale comedyprijs. De eerste keer in 2017 op het In ternationale Fringe Festival in Edinburgh en in 2019 de Moer- ser ComedyArts-Price. zondag 5 januari 20.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl WALCHEREN - Eric is een trompettist van we- reldfomiaat. Het werk van Vloeimans wordt ge kenmerkt door melodische en lyrische kracht, en een karakteristiek, individueel geluid dat in de meer ingetogen stukken fluwelig of fluiste rend wordt genoemd. Naast de arrangementen met Eric Vloeimans mogen de bekende nieuw- jaarsklassiekers natuurlijk niet ontbreken op het programma. Het Zeeuws Orkest speelt deze avond de Suite uit het bekende Notenkrakerbal let van Tsjaikovski. Afgelopen week verzorgde Vloeimans een workshop voor jonge Zeeuwse blazers. Het resultaat laten ze op het podium horen tijdens een kort optreden bij de nieuw jaarsconcerten van Het Zeeuws Orkest. Het con cert in Vlissingen is 10 januari om 20 uur in de Jacobskerk. Kaarten via www.zeeuwsorkest.nl Elvis Presley in het Las Vegas International Hotel. FOTO: PR Het Zeeuws Orkest met Ivan Meylemans. FOTO'S: HANS COUJN

de Faam | 2020 | | pagina 7