Wereld op wielen WOENSDAG 1 JANUARI 2020 O Echte Jeep voor een scherpe prijs f* RECLAMEVERSPREIDING De FaamP (M/V)* Wekelijks te bezorgen op woensdag Wij zoeken met spoed krantenbezorg(st)ers voor het verspreiden van: minimale leeftijd 13 jaar De Faam Voor u getest: Jee Renegade Zoek je een leuke bijbaan waarbij je: -Je eigen geld verdient? -Je eigen tempo kunt bepalen? -Genoeg tijd overhoudt voor sport, huiswerk en hobby's? bezorger@bouwman-reclame.nl Hellevoetsluis 0181 - 31 59 50 Een kleine Jeep die zijn tech niek deelt met een Rat en een driecilindertje onder de motorkap heeft: zo goedkoop kan het nu zijn om een echte Jeep te rijden. Het samengaan van Chrysler, het moederbedrijf van Jeep, met het Italiaanse Fiat heeft niet op alle punten verbetering gebracht. Het leidde wel tot een betaal bare Jeep. Immers, de Renega de deelt zijn technische basis met de Fiat 500X. En sinds kort heeft hij een nieuwe, drieci linder motor die we eveneens van Fiat kennen. Daardoor heb je nu al vanaf ruim 26.000 euro een echte Jeep. Speelgoed Het Amerikaanse merk is groot geworden met forse, stoere terreinauto's en dan lijkt zo'n Renegade ineens een speel goedautootje. Maar al is de Re negade klein van formaat, hij heeft in zijn design veel origi nele details die zijn stamboom verraden. De rechthoekige carrosserie leidt ertoe datje de achterbank gemakkelijk bereikt en daar voldoende hoofdruimte hebt, al houdt de beenruimte niet over. Met z'n veiligheidssystemen O De Renegade maakt rijden met een echte Jeep betaalbaar. Al valt er nog wel wat te verbeteren. Dat Jeep tegenwoordig vijfjaar garantie geeft, zonder kil om eterbepe dring, is voor de koper een mooie bonus. is de Renegade niet helemaal bij de tijd. Zo missen de goed koopste uitrustingsniveaus een automatisch noodrem systeem. De rijstrookbewaking kan wel waarschuwen, maar geen stuurcorrecties uitvoeren. Typisch geluid Bij het optrekken laat de mo tor het typische geluid van een driecilinder klinken: met enige brom. Bij lage toeren moet hij er hard aan trekken, maar uit eindelijk valt er best mee te le ven. Laatje hem wat verder in de toeren doorklimmen, dan blijkt hij wel degelijk gretig en wil hij presteren. Met zijn testverbruik van 1 op 12,2 lijkt hij niet echt zuinig, maar met een bewust zuinige rijstijl en een efficiënte kruis- Klein maar robuust: de Jeep Renegade verloochent zijn afkomst niet. FOTO BART HOOGVELD snelheid op de snelweg is rich ting de 1 op 19 haalbaar. Sturen en schakelen doet deze Jeep als de beste, maar het on derstel kan beter. Dat reageert vaak nog te stug op oneffenheden in de weg. Jeep Renegade 1.0 T (120 pk/88kW), vanaf €26.240 0 Dagelijks het laatste autonieuws op pzc.nl/auto Originele vormgeving. Vijfjaar garantie. Stuurt en schakelt als de beste. Goedkoop, voor een Jeep. - Beperkte beenruimte achterin. Rijhulpen niet helemaal bij de tijd. Veercomfort kan beter. BOUWMAN BEZORGERS GEZOCHT

de Faam | 2020 | | pagina 13