Vergeet De Piek niet met de Kerst! "fcTJ Tm VUURWERK Eigen initiatief Winderig? Misselijk? Opgeblazen gevoel? HET MOOISTE De Faam PODIUM ROCKIN' X-MAS PARTY IN VLISSINGEN intratuin f!m BESTEL OP: http://koudekerke.intratuinvuurwerk.nl Intratuin Koudekerke Galgeweg 5 0118-551623 www.intratuin.nl 'Ruim 60 procent van de Nederlanders (30+) heeft wel eens last van hun spijsvertering'" (PfjwWerh. Beglazing Kunststof kozijnen Aluminium kozijnen versluis willeboer WOENSDAG 18 DECEMBER 2019 Sander Elderkamp (34) en Glenn 't Gilde (27) zijn regelmatig te vinden in het Vlissingse Poppodium De Piek. Ze musiceren er en zijn nauw betrokken bij de inmiddels legendarische en het bijna een halve eeuw bestaande poppodium. De Piek. VLISSINGEN - Aangezien de programmering van het po dium nog niets had voorzien vooreen concert rond de kerst dagen kwamen zij op het idee om dan maar zelf een feestje te organiseren. Dat wordt een heuse Rockin' X-mas Party op zaterdag 21 december. Earl Jackson Sander: "We durven dat risi- co wel te nemen en doen het vooral omdat we toch wat wilden organiseren. Dankzij de contacten die we onder houden als muzikanten met andere muzikanten hebben we besloten om een echte swingende rock 'n rollparty te houden. We hebben contact gelegd met de Londense mu zikant Earl Jackson die daags tevoren in Brussel optreed. Earl Jackson is een begaafd gitarist in de stijl van het legendari- Glenn 't Gilde en Sander Elderkamp (r) FOTO:Roellie B. sche rock 'n rollicoon Chuck Berry. Daaromheen hebben we nog wat muzikanten uitge nodigd en die wilden allemaal meedoen. Zodoende..." Jeugdtalent De avond begint met de Utrechtse CC. Jerome om 21.00 uur. Om 22.00 uur speelt de talentvolle 14-jarige Zeeuwse rock 'n rol l/roc ka bil lygita rist Dax Hovius op. Deze tiener is een enorme rock 'n rollfan en speelt muziek uit een periode dat hij zelf nog niet op de we reld was. Hij treed op met zijn trio. en een uurtje later met Earl Jackson in zijn backing- band die vanaf 23.00 uur tot 01.00 een soort Chuck Berry tri bute concert geeft, die volgens Elderkamp en 't Gilde zal leiden tot een swingend hoogtepunt. Elderkamp: "Jackson is een begaafd gitarist en heeft zelfs de beroemde 'duckwalk'-het bijzondere loopje en handels merk van Chuck Berry onder de knie!" Omdat zij het con cert zelf organiseren nemen de twee Vlissingers wel een risico, 't Gilde: "We hoeven er niets aan te verdienen. Als we uit de kosten komen zijn we al tevre den. Er zijn slechts 150 kaarten, dus op is op." KAARTEN Voorverkoop voor 10 euro bij Ray's Boutique, Bar The Wicked' en De Passage in Vlissingen en in Middel burg bij Barber Djivi en Mu ziekcentrum Middelburg. De resterende kaarten wor den verkocht aan de zaal (De Piek, Hellebardierstraat Vlissingen). Earl Jackson (UK) begon op vijfjarige leeftijd met gitaarspelen. Hij is in 1964 geboren uit Jamaicaanse ouders en als kind sterk beïnvloed door gospelmuziek. Midden jaren '80 werd Earl uitgenodigd om lid te worden van een rock 'n rollband en de rest is geschiedenis. Eari is inmiddels een bekende figuur in het internationale rock 'n roll en jive circuit. Hij verscheen op BBC radio en televisie, ondermeer in de Jonathan Ross Show. Earl Jackson doet naast zijn opwindende rhythm 'n blues shows ook Chuck Berry tribute shows. Koudekerke IIM. COMBIDEAL Ruim 60 procent van de Nederlanders (30+) heeft wel eens last van hun spijsverte ring.' Winderigheid (lucht in de darmen) komt het meeste voor, blijkt uit onderzoek. Maar ook misselijkheid, een opgeblazen gevoel en brandend maagzuur zijn belangrijke voorbeelden van klachten in de spijsvertering. Ze worden vaak als hinder lijk ervaren en kunnen een onprettige invloed op het dagelijks leven hebben. Oorzaak spijsverterings problemen De oorzaak van spijsverterings- problcmcn kan heel divers zijn. Wel is bekend dat weinig vocht en ongezonde of eenzijdige voe ding bijna altijd een rol spelen. Ook gevoeligheid voor bepaalde voedingsmiddelen of -stoffen kan klachten in de spijsverte ring veroorzaken. Net als een gebrek aan beweging: zo'n 65% van de Nederlanders beweegt bijvoorbeeld nog onvoldoende." ADVERTORIAL Verder kan stress de spijsverte ring negatief beïnvloeden. Tips voor de spijsvertering Voor een soepele spijsvertering is gezonde, gevarieerde en vezelrijke voeding een belang rijke basis. Aangevuld met zo'n anderhalve liter water per dag. Voorkom echter heel grote por ties eten die zwaar zijn voor je lichaam om te verteren. Dage lijkse beweging is ook belangrijk (probeer bijvoorbeeld tussen je bezigheden door veel te wande len en pak de fiets voor kleine stukjes). Boldocynara tabletten van A.Vogel Boldocynara tabletten" van A.Vogel kunnen worden ge bruikt bij veelvoorkomende spijsverteringsklachten als misselijkheid, ccn opge blazen gevoel cn winde righeid. Bovendien helpen ze bij brandend maagzuur. Boldocynara tabletten zijn verkrijgbaar bij drogist, gezondheidswinkel en apo theek in een verpakking van 80 tabletten. Hf Dao«eXarenq«DH. bumtnid muthJUmtj Tanchvizard onderzoek in opdracht van A. Vogel, juni 2019, n= 1154 (30-r) "Traditioneel kruidengcnccs- middcl op basis van extracten van Cynara, Taraxacum, Peumus en Silybum. I-ccs voor gebruik de bij sluiter. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik K De Zompe 2a, Serooskerke 0118 - 629 056 www.versluisenwilleboer.nl

de Faam | 2019 | | pagina 7