'Je krijgt volop kansen en wordt gestimuleerd die te grijpen' Nieuwe aanbieders in het Zorgstroom X-tra pakket Gezond en fit met Medipoint Cj medipoint Zorgstroo Nu op alle scootmobielen tot wel 25% ledenkorting Ik blijf in de winter actief David Dongeneel is misschien wel het beste bewijs voor de opleidingskansen die Zorgstroom biedt. Hij startte ongeveer vijftien jaar geleden als huishoudelijke hulp en werkt inmiddels als wijkverpleeg kundige. "Zorgstroom is een fantastische organisatie. 3e krijgt volop scholings- en opleidingskansen en collega's en leidinggevenden stimuleren je enorm om die te grijpen." Ellen Verheul, opleidingscoördinator bij Zorgstroom, is al even enthousiast. "Momenteel hebben we meer dan honderd mensen in dienst op basis van een leerwerk overeenkomst. Daarnaast bieden we alle ruimte voor bijvoorbeeld (snuffel)stages. De niveaus lopen uiteen van helpende niveau 2 tot verpleegkundige niveau 6. Zorg lever je nadrukkelijk met elkaar; iedere functie op ieder niveau is belangrijk. Sommige van onze nieuwe medewerkers komen net van het vmbo, anderen hebben al een carrière achter zich." Van de supermarkt naar de zorg Dat laatste geldt voor Miranda Ridderhof. Tot vorig jaar werkte zij in een supermarkt Ze had a eens nagedacht over een baan in de zorg, maar het was er nooit van gekomen. 'Doordat mijn vader zorg nodig had, werd ik weer met het vak geconfronteerd. Nu mijn zoon 'oud en wijs genoeg' is. vond ik dat dit het moment was om alsnog mijn kans te grijpen. Natuurlijk is het spannend. Werken en leren tegelijk betekent weer voor een paar jaar terug de schoolbanken in. Inmiddels heb ik mijn draai gevonden, ik heb leuke collega's, mag zelfstandig in de wijk mijn werk doen en ik krijg een salaris Bovendien heb ik een baangarantie. Als ik straks mijn diploma Verzorgende IG op zak heb, heb ik ook gelijk een vaste baan." Mooi carrièreperspectief Ellen vertelt dat dit voor veel nieuwe medewerkers een aantrekkelijk aanbod is. "Het mes snijdt op zo'n manier aan twee kanten Wij hebben volop nieuwe collega's nodig en op deze manier biedt Zorgstroom veel mensen een mooi carrièreperspectief. David bewijst dat dit geen loze woorden zijn. De kwaliteit van onze begeleiding is hoog. We zijn bereid ver voor je te gaan." Zowel David als Miranda is erg te spreken over de manier waarop ook de collega's met hen omgaan, 'iedereen is bereid je te heipen je zaken te leren en je wordt overal bij betrok ken. Sterker nog, ze stimuleren en motiveren je." We hebben diverse (opleidings)mogelijk- heden en vacatures voor je en denken graag met je meel Kijk voor meer informatie op werkenbijzorgstroom.nl Structureel korting met een pas bij 150 bedrijven in de buurt en bij meer dan 700 webshops. Met Zorgstroom X-tra kan het! Met de X-tra pas geniet u van veel voordeel op diensten en producten die u helpen om prettig te wonen en leven. Boekhandel t Spui Boekhandel 't Spui in Vlissingen is een intieme, ruim gesorteerde boekhandel met specialisaties in Zeeland. Met maritieme boeken en een uitgebreide literatuur-afdeling Ook voor vinyl, cd's, wenskaarten en cadeau artikelen bent u aan het juiste adres. Uw voordeel met de X-tra pas 10% korting op alle non-books T: 0118 - 85 51 88 I W: libris.nl/boekhandel-spui Coaching Administratie Goedhart Op zoek naar een administratiecoach. huishoudcoach of jobcoach? Voor deze zaken en meer zit u bij Coaching Administratie Goedhart goed. Tijdens een gratis kennismakingsgesprek bij u thuis bekijken we de mogelijkheden. Uw voordeel met de X-tra pas 15% op het uurtarief (a €30,- excl. BTW) T: 06 - 23 99 45 91 W: coaching-en-administratie-goedhart.nl Brasserie Eiggenwijzz Eiggenwijzz is een brasserie gerund door jongeren met een verstandelijke beperking. Naast de uitgebreide lunchkaart bieden zij diverse mogelijkheden zoals een high tea. verjaardag- en bruiloftsfeestjes of catering op aanvraag. Uw voordeel met de X-tra pas 10% korting op uw rekening T: 0118 - 62 56 70 W: eiggenwijzz.nl Ladylike Fashion De collectie van Ladylike is vooral geïnspireerd op de catwalk en op modehuizen, maar ook op wat er te zien is op straat. De collectie bestaat uit echte fashion musthavcs. Voor ieder wat wils! Uw voordeel met de X-tra pas 10% korting op uw aankopen T; 06 -10 76 24 36 W; ladylikefashion.nl Smartphone Reparatie Middelburg Met ruim 10 jaar ervaring in het repareren van smartphones, staat Smartphone Reparatie Middelburg graag voor u klaar. Kijk voor meer informatie over de service, verschillende onderdelen en schermreparaties op de website. Uw voordeel met de X-tra pas 10% korting op alle schermreparaties T: 0118 -76 9018 W: smartphone-reparatie-middelburg.nl U heeft al een scootmobiel vanaf 849, Rollator Travixx Travelier Zeer geschikt voor buiten van 389. voor 329,- voor leden 299,- Hometrainer Kettler Condor Conditieopbouw en revalidatie van 399, voor 329,- voor leden 299,- Lichttherapielamp Geeft u meer energie van 99.99 voor 84,99 voor lede-^ 79,99 Winkellocatie Medipoint Thuiszorgcentrum Zeeland Vlissingen, Badhuisstraat 104 Wilt u liever advies aan huis? Onze adviseurs komen graag bij u langs. Maak vrijblijvend een afspraak met onze Thuisservice via 088 -10 20100 (optie 3) of viawww.medipoint.nl/thuisservice. Kijk ook op www.medipoint.nl/Winter Genoemde acties zijn ledenaanbiedingen. Geldig t/m 15-2-2020. Niet i.c.m andere acties, kortingen of waardebonnen. Vraag overige voorwaarden in de winkel. Lid worden? Meld u aan via www.zorgstroom.nlAf oordeeipas of bel 0118 - 684 222

de Faam | 2019 | | pagina 12