Dik Trom in Minitheater 14-12-2019 êeuAe keMbrutoJtt cv? Meer geld in je spaarvarken? Bëcarrï Effectieve oplossing bij stijve of vastzittende spieren Walcheren Wie zet jij in het licht? Bespaar gemiddeld 3.000,- op je lening! Doe de bespaarcheck op becam.nl Let op! Geld lenen kost geld oJfr versluis willeboer De Faam WOENSDAG 4 DECEMBER 2019 WALCHEREN KORT in het overdekte winkelcentrum in Middelburg wijk Dauwendeale de markt is van 10.00 tot 17.00 uur o.a met fotohoek, kerstman, leuke/lekkere producten het zeeuui AeUüinKeltje - Slim lenen voor iedereen Beglazing Kunststof kozijnen Aluminium kozijnen Wat helpt? Warmte in combinatie met magnesium. Nieuw Midalgan Extra Warm Magnesium. MIDDELBURG - Op zaterdag 21 december om 15.30 uur gaat de 'vetste show van het jaar' Dik Trom onder regie van Derek Meijer, in première in het Minitheater aan de Verwerijstraat 53 in Middelburg. De show is gebaseerd op de gelijknamige film en is voor iedereen vanaf 6 jaar. Dik Trom is een vrolijke, eerlijke, maar vooral gezette jongen. Samen met zijn ouders woont hij in het knusse Dikkedam, waar iedereen net zo dik en uitbundig is als hij. Het is er elke dag feest. Diks gelukkige leventje verandert als de familie gaat verhuizen naar Dunhoven, waar zijn vader een restaurant begint. In Dunhoven is niemand uitbundig of dik. ledereen is alleen maar bezig met uiterlijk, gezondheid en sport. Ze zitten dan ook helemaal niet te wachten op die dikke familie Trom en hun restaurant vol calorieën. Voor het eerst in zijn leven wordt Dik zich bewust van zijn omvang. Helemaal als hij verliefd wordt op Lieve, het dunste meisje van heel Dunhoven. Kaarten kosten 9 euro voor kinderen tot en met 12 jaar en 12,50 voor volwassenen en zijn verkrijgbaar bij De Drvkkery, Markt 51, Middelburg en Boekhandel 't Spui, Oude Markt 5, Vlissingen of via www.middelburgsminitheater.nl WALCHEREN - ZB| Plan- bureau en Bibliotheek van Zeeland en Stichting Zeeuws Verlies verzorgen tussen 5 en 20 december diverse activitei ten over heel Walcheren met als thema 'Wie zet jij in het licht?'. Zowel in de Zeeuw se Bibliotheek aan de Kous- teensedijk 7 in Middelburg als in de Bibliotheek aan de Spuikomweg 7 in Vlissingen als in de bibliobussen kun nen bezoekers een persoon lijk bericht achterlaten in de Wensboom. De activiteiten sluiten aan bij het landelijke programma Joris' Kerstboom, over een grote kerstboom als ontmoetingsplaats waar je elkaar ten huwelijk kunt vra gen, een reddende engel be danken, sorry zeggen of een hechte vriendschap bezingen. Wensboom ZB biedt bezoekers via de Wensboom een plek om ie mand in het licht te zetten, te bedanken of een bijzonder verhaal te delen. Vrijwillige medewerkers van Zeeuws Verlies zijn bij alle wensbo- men om bezoekers die, op wat voor manier dan ook te maken hebben met verlies, een luisterend oor te bie den. Zeeuws Verlies heeft, zoals ieder jaar, van 6 t/m 20 december ook een grote Wensboom in Groenrijk Mid delburg aan de Mortierebou levard. Vrijwilligers zijn daar in het weekend 's middags aanwezig. Wenskaarten Er zijn wenskaarten te ver krijgen van 5 tot en met 20 december in alle vestigingen van ZB, inclusief de biblio bussen, en in Groenrijk Mid delburg. Bezoekers kunnen de kaart ter plaatse schrijven en in de Wensboom hangen of mee naar huis nemen en later in de boom hangen. Activiteiten Zeeuws Verlies is in ZB| Bi bliotheek Vlissingen aanwe zig op donderdag 5 december van 10.00 tot 12.00 uur tijdens het Buurtcafé en van 6 t/m 8 december van 14.00 tot 16.30 uur om in gesprek te gaan met bezoekers. Op 17 en 18 december kunnen bezoekers van 14.00 tot 16.30 uur bij hun terecht in de ZB in Mid delburg. Vrijdag 20 decem ber worden alle geschreven wenskaarten door de Taaibus van ZB naar Groenrijk Mid delburg gebracht om daar in de Wensboom te worden ge hangen. Om 14.30 uur zal een bekende Zeeuw de kaarten per postzak overhandigen, ledereen is welkom daarbij aanwezig te zijn. De kaarten hangen tot half januari in de Wensboom. 4 IB F De Zompe 2a, Serooskerke 0118 - 629 056 www.versluisenwilleboer.nl Veel mensen hebben regel matig te maken met stijve en stramme spieren en gewrichten. Het nieuwe spierwrijfmiddel Midalgan Extra Warm Magnesium combineert twee bewezen effectieve methodes voor soepele spieren: verwarming van de spieren en magnesium. Wist u dat we vanaf 30-jarige leeftijd gemiddeld 1 procent spiermassa per jaar verliezen? Veel mensen hebben daarom regelmatig te maken met overbelaste, stramme en stijve spieren. Onder andere in rug nek. schouders, knieën en handen. Warmte is een lichaamseigen reactie die ervoor zorgt dat de spieren elastischer worden en bewegingen soepeler verlopen Daarnaast stimuleert het de doorbloeding waardoor afvalstoffen sneller afgevoerd worden en het natuurlijk herstellend vermogen van het lichaam wordt geactiveerd. Warmte geeft daarnaast een aangenaam gevoel Het mineraal Magnesium ondersteunt een normale spierwerking en speelt een rol bij hel behoud van soepele en sterke spieren. De huid is uiterst geschikt voor de opname van magnesium. Magnesium ontspant gespannen spieren en geeft deze energie. Het nieuwe Midalgan Extra Warm Magnesium combineert de twee effectieve oplossingen: warmte en magnesium. De crème heeft een frisse geur, trekt snel in en plakt niet Het is verkrijgbaar in een stevige plastic tube met handige dop. Adviesprijs vanaf €10.99 60 g

de Faam | 2019 | | pagina 7