Wereld op wielen WOENSDAG 4 DECEMBER 2019 Van modepop tot stoere 4x4 Reclamefoldeml H/RCTION Ga naarReclamefolder.nl of download de app! mis geen enkele aanbieding De Faam Voor u getest: Sko la Karoq Reclamefoldeml Mijn verlanglijstje De SUV ontwikkelde zich van terreinauto tot populair mo depopje. Toch kun je de Sko da Karoq nog steeds als seri euze 4x4 bestellen. Met vierwielaandrijving zijn auto's minder zuinig en dat maakt ze in het Nederland se belastingklimaat duurder. Geen wonder dat bijna nie mand in de lagere prijsklassen nog een SUV met 4x4 bestelt. Toch kun je bijvoorbeeld de Skoda Karoq nog steeds als 4x4 krijgen. In combinatie met de viercilinder benzinemotor wordt hij dan ineens een seri euze terreinauto, zonder voor bij te gaan aan het comfort van de moderne SUV. De Karoq is in de basis ook nog steeds een ruime gezinsau to. Op de achterbank hebben volwassenen voldoende zit- plek en de bagageruimte biedt maar liefst 588 liter inhoud. Het eigentijdse infotainment heeft een groot, centraal beeldscherm en werkt snel en duidelijk, al mis je een draai- knop voor het volume. Slimme vondsten Uiteraard verrast Skoda ook nu weer met slimme vondsten. Met de Varioflex-achterbank kun je de zitplaatsen omklap pen, verschuiven of zelfs hele- Sterke motor, vierwiel aandrijving, ruimte, luxe en comfort deze gezinsauto van Skoda schrikt niet terug van slecht (winters) weer of een uitstapje in het terrein. Jammer alleen dat de stoere techniek hem ook flink duurder maakt. maal uitnemen. Handig is ook de afdekking van de bagage ruimte, die automatisch weg schuift zodra je de achterklep opent. Waar de meeste SUV's in deze klasse een relatief kleine drie cilinder motor hebben, ligt hier een flinke 2,0 liter viercilinder (testverbruik 1 op 11,3) onder de motorkap, gekoppeld aan een automaat en 4x4. De Skoda staat niet heel hoog op zijn wielen, wat wel zo praktisch zou zijn in ruw ter rein, en mist een tussenbak met lage gearing voor extra tractie. Toch staat hij wel degelijk zijn mannetje buiten het asfalt en onder slechte omstandigheden als hevige regenval, een dikke De Karoq is in de basis nog steeds een ruime gezinsauto. Foto Joost Hoving laag sneeuw of blubber. Verder stuurt de Karoq aan genaam licht en duidelijk, biedt hij genoeg veercomfort én beschikt hij over adequate schokdemping. Skoda Karoq 2.0 TSI (190 pk/vjokW) 7-DSG 4x4, vanaf €44.090 Dagelijks het laatste autonieuws op pzc.nl/auto Fijne motor en automaat Vierwielaan drijving. Ruim. Goede rijkwaliteiten. - Veel duurder dan de basisversies. Nog niet helemaal een echte terreinauto. Alle Sint- aanbiedingen altijd op zak. I' f»i fnn «ntoi>

de Faam | 2019 | | pagina 25