Walcheren sport WOENSDAG 4 DECEMBER 2019 Revolutionaire traplift laat u langer thuis wonen Mindfulness Retraiteweekend De Faam VOORAL HARD POETSEN EN GOED MIKKEN om de week www.meditatiezeeland.nl duI-Air is ook uitgevoerd met Reverse Drive Technology. De stoel kan zich hierdoor niet alleen zijwaarts, maar ook achterwaarts naar boven en beneden verplaatsen. Montage is daarmee al mogelijk op trappen van slechts zestig centimeter breed. Supersnel geleverd Zodra u de beslissing heeft genomen om een traplift aan te schaffen, wilt u daar na tuurlijk geen weken op wachten. Dankzij de uit voorraad leverbare raildelen kan de Otolift Modul-Air al binnen 48 uur gele verd worden. Omdat de traplift volledig herbruikbaar is, kunt u ook kiezen voor een tweedehands exemplaar. Heeft u de traplift maar voor een korte tijd nodig? Huren is al mogelijk vanaf één maand. Betrokken familiebedrijf Koninklijke Otolift is een betrokken fa miliebedrijf dat al sinds 1891 bestaat. Dat merkt u duidelijk aan dc kwaliteit en de ge patenteerde technieken. Wilt u meer weten over de Otolift Modul-Air? Vraag dan een gratis brochure aan of maak een geheel vrij blijvende afspraak. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 771 0. U wilt graag thuis blijven wonen, maar de trap wordt een steeds groter obstakel. U bent niet de enige. Maar liefst een kwart van de 75-plussers ervaart veel moeite met traplopen. Verhuizen naar een gelijkvloerse woning of een bed neerzetten op de be gane grond zijn opties. Maar wilt u dat wel? Een andere optie is een traplift. U gaat weer veilig naar boven en beneden én u kunt gewoon in uw eigen huis blijven wonen. Regio - De trapliften van Otolift Trap liften passen nagenoeg altijd, of u nu een rechte trap, een trap met meerdere bochten of een wenteltrap heeft. Afhankelijk van dc situatie en uw wensen kan de traplift aan de buiten- of binnenzijde van de trap geplaatst worden. Kiest u voor dc binnenzijde, dan blijft uw trapleuning in de meeste gevallen zitten. Uw trap blijft hierdoor veilig beloop- baar voor iedereen. En dankzij de dunne rail van slechts zes centimeter breedte (de dunste enkele rail ter wereld) en de mooie vormgeving valt dc traplift bijna niet op in uw interieur. Reverse Drive Technology Veiligheid staat bij Otolift Trapliften al tijd voorop. Zo beschikt u, als gebruiker, standaard over een slimme veiligheidsstop. Ligt er een obstakel op de trap, dan komt de traplift automatisch en zachtjes tot stil stand. Het ingebouwde noodp rogramma en de slimme accu-aandrijving zorgen ervoor dat de traplift ook bij stroomuitval gebruikt kan worden. De revolutionaire Otolift Ma- Vooruitgang begint met onderwijs. Daarom zetten we vanuit onze ziekenhuizen in Afrika vakopleidingen op voor jongeren met een oeperkmg, leiden we zorgprofessionals op en bouwen we lagere scholen. MIDDELBURG - Bij dc gezellige wijdstrijden curling op de culingbaan van Middelburg Winterstad tussen teams van Westkappelse verenigingen is het team van Combifit, een onderdeel van de gymnastiekvereniging Hygiëa, winnaar geworden. Zij versloegen in de finale het team van de Westkappelse Gaaischieters. 8 maandagavonden start: 13 Januari 2020 •20-21-22 maart 2020 Joke de Vrieze psychosociaal therapeut Gapinge, tel. 06-22868392 HELP MEE WWW HOSPITAALBROEDERS NL

de Faam | 2019 | | pagina 21