Slimme keuze. Makkelijk verdiend! Vail'lanf Mijn huis, mijn comfort Walcheren 9 Natuurlijke oplossing bij een trekkerig gevoel en korstjes in de neus Monuta Sr Adrienne Klein Cursus mixed media art Kleding- en speelgoedbeurs Zeegezichten in Galerie Bank Onvergetelijk museumuitje De Bevrijding herdacht Wereldster in De Piek EHBO in De Ontmoeting Zing maar mee ,n. De Faam WALCHEREN KORT Hoe wilt u energie besparen? Doe de test vaillant.nl/ slimmekeuze 'Verzorgt schrale, droge plekjes in de neus' Verstopte neus? WOENSDAG 23 OKTOBER 2019 MIDDELBURG - Mixed Media Art is het maken van kunst werken met gemixte technie ken, waarbij we stukken tekst en quotes gaan combineren met beeld. In deze cursus gaan we met verschillende mate rialen en technieken aan de slag. Daarbij komen thema's aan bod als materiaalgebruik, kleur, compositie en typogra fie. Het is een echte doe cursus waarbij we veel gaan expe rimenteren. Jessie Hillebrand geeft deze cursus voor de ZVU in vijf lessen vanaf dins dagochtend 29 oktober in het sfeervolle Pakhuis 22 in Mid delburg. Meer informatie over de cursus vindt u op de site van de ZVU: www.volksuni- versiteitzeeland.nl Aanmelden kan via 0118 - 694800 of via de website. KOUDEKERKE - Vrijdag 25 en Zaterdag 26 oktober houdt CBS 't Klinket uit Koudekerke een grote kinderkleding- en speel goedbeurs. Behalve shoppen is er weer van alles te bele ven. De kinderen kunnen zich vermaken bij het springkus sen, zich laten schminken of een rondje op de pony's rijden terwijl u de kledingkast kunt aanvullen met kleding voor uw zoon of dochter. Natuurlijk ontbreken de hapjes en drank jes deze beiden dagen niet. Op vrijdagavond is er zelfs over heerlijk warm eten, dus een keer niet koken maar lekker eten bij 't Klinket. Vrijdag van 15.15 tot 19.00 uur en zaterdag van 8.30 tot 13.00 uur bij CBS 't Klinket aan de Tramstraat 36 Koudekerke. AAGTEKERKE - Anne-Marie Vermazen uit Oostkapelle ex poseert met haar schilderijen van donderdag 17 tot en met zaterdag 26 oktober in Galerie Bank Aagtekerke. Zij werkt met acrylverf op linnen en vindt haar inspiratie voornamelijk op het Zeeuwse strand en soms op Curasao. Ze is al op jonge leeftijd begonnen met tekenen en schilderen, maar heeft pas op latere leeftijd haar roeping: zeegezichten in verf ontdekt. Ze heeft ook een eigen atelier met de toepasselijke naam: Atelier De Vloedlijn www.fa- cebook.com/atelierdevloedlijn MIDDELBURG - Het Zeeuws Museum verzorgt vrijdag 1 no vember van 14.00 tot 15.30 uur een rondleiding voor mensen met geheugenproblemen, die samen met hun naasten of verzorgers welkom zijn. Het- museum toont kleding van zo'n 100 jaar geleden en tij dens de rondleiding wordt stilgestaan bij (boeren) man nenpakken en objecten uit de collectie. Tijdens Onvergetelijk staat het genieten centraal. Door verhalen, herinnerin gen, associaties en ideeën te delen, brengt u met elkaar de (Zeeuwse) kunstwerken tot leven. De speciaal hiervoor getrainde rondleider helpt u op weg met vragen. We ont vangen u om 1400 uur met een gratis kopje koffie of thee in het Museumcafé. De rond leiding start om 1430 uur en duurt ongeveer een uur. Deel name aan de rondleiding is gratis. U betaalt alleen entree a 9,50 euro. De Museumkaart is geldig, het museum is rol stoeltoegankelijk en in de za len staan stoelen. ZOUTELANDE - Op zaterdag 2 november is het 75 jaar gele den dat Zoutelande is bevrijd. Om dit te herdenken zal Chris telijke muziekvereniging Luc- tor et Emergo uit Zoutelande die avond een bevrijdingscon cert geven in de Catharinakerk in Zoutelande. De fanfare staat onder leiding van haar dirigent Junior Huigen. Naast de muzi kale aandacht die besteed zal worden aan de bevrijding van Zoutelande, zal er een afwis selend muzikaal programma ten gehore worden gebracht. Onderdeel hiervan zijn de muziekstukken die de fanfare op 23 november op het mu ziekconcours in Veldhoven zal spelen. Het concert begint om 20.00 uur. De toegang is gra tis. Bij de uitgang is een collec te, die voor de helft bestemd is voor bestrijding van de on kosten van dit concert. De an dere helft is bestemd voor het bevrijdingscomité Zoutelande, als bijdrage voor het fotoboek "Wie waren zij"? dat door hen wordt uitgegeven. Hier in staan de namen met foto's van de omgekomen bewoners van Zoutelande in de tweede wereldoorlog. Het boek wordt gepresenteerd op maandag 4 november in de herdenkings dienst met de school in de Catharinakerk. VLISSINGEN - Wereldster Mark Foggo is na lange tijd weer terug in De Piek. Foggo is wereldwijd één van de groot ste spelers in de ska-scene sinds de jaren '80. Hij staat be kend om zijn manische uitvoe ringen, uitstekende ska-songs en energieke shows. Hij wordt wel beschreven als een krui sing tussen Mr Bean en Iggy Pop. In het voorprogramma speelt de band 5-0-Matic's Mr. DjD. In Vlissingen presen teert hij zijn kersverse album 'Ska Pig Returns'. Entree 12,50 euro, voorverkoop 11 euro via https//depiek. stager.nl/web/ tickets, Aanvang is 20:30 uur. Deur open 20.00 uur. MIDDELBURG - Vrijdagmor- gen 25 oktober is het er alle maal ween het kopje koffie of thee met iets erbij, de gezel ligheid en het luisterend oor. Toch is deze morgen heel spe ciaal. Want Corine de Visser geeft vanaf 10 uur een presen tatie over EHBO, oftewel Eerste Hulp Bij Ongelukken. Vanuit de dagelijkse praktijk wijst zij de weg hoe juist te handelen op bij ongevallen in en het rond het huis. Bovendien geeft zij tips om ongelukken te voor komen. U leest het: er is weer veel goeds te en/aren in Kof fiehuis De Ontmoeting Ooster- scheldestraat 1 Middelburg. De toegang is gratis. Vanaf 9.30 uur voor staan koffie en thee voor u klaar. WESTKAPELLE - Donderdag 24 oktober om 19.30 uur is er weereen 'zing maar mee' zan gavond. Jo en Piet zullen deze avond zorgen voor de muzika le omlijsting.Deze keer is het in Bij de koster, aan de Markt in Westkapelle. Oude en nieu were versjes zullen ten gehore gebracht worden waarbij de Advertorial Hybride warmtepompsysteem All electric warmtepompsysteem Cv-ketel Een pijnlijk, trekkerig gevoel In de neus? Korstjes en soms zelfs bloedneuzen? Grote kans dat uw neusslijmvlies te droog is. Dit kan voor komen in het najaar en de winter, wanneer de lucht droger is. Andere rede nen zijn centrale verwarming, airco, hormonale veranderingen en medicijngebruik. A.Vogel Cinuforce ncusspray helpt effectief bij droog neusslijm vlies. lucht per dag zodat cr zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnendringen. Als het neusslijmvlies te droog is, neemt de liltcrfunctic af. Dan kan droog neusslijmvlies leiden tot een pijnlijk, trekkerig gevoel in de neus of korstjes. De neus als filter Ademen door ccn gezonde 'vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Het neusslijmvlies zuivert 10.000 liter ingeademde A.Vogel Forte en Extra Forte Neusspray* Werkt effectief bij neusverkoudheid Opent de verstopte neus in 2 minuten" Beschermt en bevochtigt A.Vogel Cinuforce ncusspray Droog neusslijmvlies en korst- 21:1 W (moforct' Droog ■raslimvtes jes* beschermt en bevoch tigt dc neusholtes langdurig, verweckt korstjes cn helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen. Met 100% na tuurlijke ingrediënten die de genezing van het neusslijm vlies ondersteunen. 'Medisch hulpmiddel. I.ces voor gebruik de gebruiksaanwijzing. 'Aangetoond in gebruikers onderzoek (Forte 44% van dc gebiuikccs, Extra Forte 49% van de gebruikers). Wereldster Mark Foggo is na lange tijd weer terug in De Piek. FOTO: PR Will u meer welen over een afscheid dal bij u pasi? Wij komen graag vrijblijvend bij u langs om uw uilvaariwensen ie bespreken Bel ons gerust voor een afspraak. Uitvaartcentrum De Voorzorg Uitvaartcentrum Adagio Industrieweg 20 Buitenhovelaan 1 4382 NA Vlissingen 4337 HJ Middelburg Monuta Adrienne Klein T 0118-412 760 E aklein@monuta.nl I monutaadrienneklein.nl

de Faam | 2019 | | pagina 5