Verbouwing CZ servicekantoor Middelburg 4 september t/m 14 oktober Buigt allen mee voor Drs. P Natuurlijke oplossing voor plasproblemen bij mannen De Fransse Eijkel is weer terug e9 'Beoordeeld met een 8,6' De Faam ZEELANDTHEATERS Wij verbouwen het CZ servicekantoor aan de Langeviele 82 in Middelburg. Wat betekent dit voor u? THEATERS AAN ZEE Natuurlijke oplossing Vaste lage prijs Persoonlijk advies WOENSDAG 9 OKTOBER 2019 Tijdens de verbouwing bent u van harte welkom aan de Langeviele 66 in Middelburg. De openingstijden blijven hetzelfde: van maandag tot en met vrijdag van 09.30 tot 17.00 uur Vanaf maandag 14 oktober kunt u weer terecht in het CZ service kantoor. MIDDELBURG - Cabaretier Erik van Muiswinkel brengt in het theater een ode aan het werk van Drs. P, pseudoniem voor de tekstdichter Heinz Polzer. De in Oostenrijk geboren Nederlan der met een Zwitsers paspoort zou dit jaar lOO zijn geworden. De Nederlandse kleinkunst, ja, de Nederlandse taal was zonder de hilarische verschijning van woordtovenaar Drs. P beslist niet dezelfde geweest. Polzer schreef, naast een reeks fascinerende boeken, honder den krankzinnige en muzi kaal altijd verrassende liedjes, waarvan er een stuk of vijf na tionaal bekend werden. Erik van Muiswinkel geeft hem in zijn honderdste geboortejaar, het volle pond. 'Buigt Allen Mee Voor Drs. P' brengt zijn le ven, zijn verhalen en zijn werk samen in een voorstelling op de Schaal van P: intiem, iro nisch, verwarrend en om te huilen van het lachen. Maar ook ontroerend en scherp. De muzikale leiding berust bij de nog maar 25-jarige pianovir tuoos Guus van Marwijk. Met onder andere: De Gre- nadiertjes, Gonzofoon, Los Pompadores, Evangelische Pot pourri, Goed Nieuws en De Ge zusters Karamazov. woensdag 23 oktober 20.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl ADVERTORIAL GEZONDHEID Vaak 's nachts plassen? Nadruppelen? Veel mannen met piasproblemen door een goedaardige prostaatvergroting hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de zaagbladpalmvrucht. In Duitsland en Zwitserland worden deze extracten al veel vuldig toegepast bij piaspro blemen als gevolg van goedaar dige prostaatvergroting. Goedaardige prostaatvergroting is een normaal ouderdoms- verschijnsel dat door een arts wordt vastgesteld. Maar liefst 50% van de mannen van 50+ heeft ermee te maken. Hoewel de aandoening meestal goed aardig is, kan prostaatvergroting het dagelijks functioneren wel beïnvloeden. Diverse plasproblemen Typische verschijnselen van prostaatvergroting zijn vaak '8 nachts moeten plassen, het moeilijk op gang komen van het plassen, een zwakke urine- straal, de blaas niet goed kun nen legen, binnen twee uur opnieuw moeten plassen en moeilijk kunnen ophouden van de urine. Ook kunnen deze problemen consequenties heb ben voor de bedprestaties. A.Vogel ProstaforceMed is een natuurlijke oplossing bij plas problemen als gevolg van pros taatvergroting. Het bevat een hoge dosering van extracten van de zaagbladpalmvrucht. Daarom is slechts 1 capsule per dag voldoende. De capsule is klein en daardoor eenvoudig in te nemen. ProstaforceMed is verkrijgbaar in een maandverpakking van 30 capsules 0,63 per dag) en een verpakking van 90 cap sules. Dit is goed voor 3 maan den en kost 0,48 per dag. Dit is een vaste lage prijs. Bel de A.Vogel gezond- heidslijn op 0900 - 246 46 46 voor persoonlijk advies over natuurlijke ondersteuning bij plasproblemen bij man nen en het gebruik van ProstaforceMed. PiostalorteMed Bij plasproblemen als gevolg van prostaatvergroting Viterf wiiulaia-cxtraii Advieaprij» vanaf 18,99 Traditioneel krnidengeneei- middel o.b.v. Sabal «errulata. De toepaiung is uitsluitend ge baseerd op traditioneel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Subtropique is een absurdis tische en humorvolle cabaret performance waarin de wereld wordt geschetst binnen de muren van een surrealistisch subtropisch zwemparadijs en wellness resort met onze kere paradijsvogels, tropisch opblaasfruit, nationalistische badmeesters, filosofische gymnasten en uitvouwbare cocktailparasolletjes. Een mu ziektheateravond met maf fe danspasjes en briljante parodieën, zaterdag 19 oktober De Verwachting, Ritthem www.theatersaanzee.com De Fransse Eijkel ontving in 2013 en 2014 de Jos Brink Ge- nesius Penning. Daarna ver overden ze in 2016 samen de publieksprijs op het Amster dams Kleinkunst Festival. Na hun spetterende debuut tij dens theaterseizoen 2017- 2018 waren pers én publiek laaiend enthousiast.

de Faam | 2019 | | pagina 6