Innovatie maakt traplift duurzaam en volledig herbruikbaar lAJAARSunjES; li/aar ga jij hem deze herfdt? J Qj Ga erop uit dit najaar! WOENSDAG 2 OKTOBER 2019 ADVERTORIAL EEN TRAPLIFT MAAKT UW WONING WEER TOEGANKELIJK Bestel tickets op uitjeskrant.nl/najaarsuitjes uitjeskrant.nl Ontdek het samen Ga er deze herfst lekker op uit met familie en vrienden. Ontdek in het Zuiderzeemuseum op een actieve en speelse manier de waarde, kracht en betekenis van water, beleef Nederland op zijn grootst in Madurodam of maak de reis van je leven in het Spoorwegmuseum. Liever even weg van alles en iedereen? In wellnessresort De Veluwse Bron ervaar je hét gevoel van luxe en welzijn voor lichaam en geest. Dat wil je niet missen! Bestel nu jouw tickets en ontvang tot wel 70% korting! De Faam Eén traplift die ingezet kan worden voor vrijwel iedere trap. Dat is de gedachte achter de innovatieve Modul-Air: een modulaire traplift die opgebouwd wordt uit verschil lende, perfect aansluitende, modules. Deze modulaire opbouw en het gebruik van slijtvaste materialen maken de revolutionaire traplift niet alleen volledig herbruikbaar, maar ook zeer duurzaam. Regio - Werd een traplift voorheen nog volledig op maat gemaakt, tegenwoordig is het een kwestie van vooraf geproduceerde raildelen combineren met stukken die, indien nodig, specifiek voor de klant op maat gemaakt zijn. De productie van een traplift blijft weliswaar maatwerk, maar de invulling ervan is doeltreffend veranderd. Een bij komend voordeel van de modulaire opbouw is de flexibele inzetbaar heid van de traplift; plaatsing is mogelijk aan de buiten- of binnen zijde van trappen met bochten én wenteltrappen. 100% HERBRUIKBAAR Om een zo lang mogelijke levens duur te garanderen, bestaat de Otolift Modul-Air uit duurzame en slijtvaste materialen. In combina tie met de modulariteit zorgt dit ervoor dat de traplift 100% her bruikbaar is. Ingenomen trapliften worden, na een volledige inspectie en een grondige schoonmaakronde, gereconditioneerd. Dit betekent dat de stoelen, afhankelijk van de door de klant bestelde uitvoering, voorzien worden van nieuwe bekle ding en dat de raildelen helemaal opnieuw gecoat worden met een milieuvriendelijke en duurzame poe- dercoating. Zo ontvangt de klant altijd een tweedehands traplift die zo goed als nieuw is. En omdat deze door de fabrikant geplaatst wordt, voldoet de traplift te allen tijde aan de strenge kwaliteits- en veiligheidsnorm NEN-EN 81-40 van het Nederlands Liftinstituut. Ook de andere trapliftmodellen van Koninklijke Otolift Trapliften worden zo duurzaam mogelijk geproduceerd. Zo bestaat de Otolift Two, het degelijke tweebui- zenmodel, voor maar liefst 85% uit herbruikbare materialen en kan de Otolift Line, dé traplift voor rechte trappen, ook volledig opnieuw ingezet worden. iftk VEILIGHEID Tijdens het ontwerpproces van de Otolift Modul-Air is er tevens rekening gehouden met de veilig heid van de gebruiker. Zo komt de traplift automatisch en zachtjes tot stilstand wanneer er een obsta kel op de trap ligt en kan de stoel zich zijwaarts of achterwaarts naar boven en beneden bewegen, waardoor plaatsing al mogelijk is op trappen van minimaal zes tig centimeter. Het ingebouwde noodprogramma en de slimme accu-aandrijving zorgen ervoor dat de traplift ook bij stroomuitval gebruikt kan worden. Deze zuinige accu heeft een 2,5 keer zo lange levensduur dan oudere accu's, waardoor de Modul-Air ook in het gebruik zeer duurzaam is. DUURZAME BESUSSINGEN Duurzaamheid is een belangrijk thema voor Koninklijke Otolift Trapliften; het weegt daarom al meer dan 25 jaar zwaar mee bij alle beslissingen die genomen worden. Zo rijden de meer dan honderd monteurs uit het hele land in zuinige auto's en wordt de pro ductiehal van de fabriek verwarmd met restwarmte van de oven. Wilt u meer weten over de Otolift Modul-Air? Vraag dan een gratis brochure aan of maak een geheel vrijblijvende afspraak om de moge lijkheden te bespreken. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 771 0. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 - 462205 iobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zccland.nl www. 0 App Store Tickets zijn beperkte tijd verkrijgbaar.

de Faam | 2019 | | pagina 38