Slaapkamerinspiratie WONEN 2019 zeeland@speedheat.nl www.speedheat.nl 0117-451800 Speedheat: al 24 jaar de specialist in elektrische infrarood vloerverwarming jelektrische ierverwarming renovatie - Gaat een huizenleven lang mee - Per vertrek uw huis verwarmen - lmm dun, overal toepasbaar - Eenmalige investering, geen onderhoudskosten - Warmt 15x sneller op dan watervloerverwarming - Ideaal i.c.m. zonnepanelen De Faam WOENSDAG 2 OKTOBER 2019 Een slaapkamerinterieur moet een uitgebalanceerde balans bieden van rust en comfort. Middelpunt is uiteraard het bed, maar ook de rest van de aankleding verdient je aandacht. Deze 5 tips besparen je slapeloze nachten. Laatje bij het kiezen van een nieuw bed goed adviseren O Een paar banen behang is genoeg Het uitkiezen van een nieuw bed is leuk, maar niet gemakkelijk door het enorme aanbod. Laatje in de speciaalzaak goed adviseren bij de aankoop van een nieuw matras, hoofdkussen en bijpassend dekbed. Een deskundige verkoopadviseur kan je daarbij helpen. "Behang plakken is tegenwoordig minder ingewikkeld dan vroeger, dus probeer het gewoon! Het is vaak niet nodig een hele wand te behangen. Juist in de slaapkamer is het heel mooi om in plaats van een hoofdbord een paar banen behang op de muur te plakken", tipt Annemieke Gerritsen. "Behang laat zich prachtig combineren met muurverf en mooi beddengoed. In de slaapkamer vormt rust de basis, maar past ook een bloemetjesbehang. Wat de kleur van je slaapkamer ook wordt, zorg datje er rust in creëert zo dat je er elke ochtend uitgerust wakker wordt". Foto: Little Greene Helemaal van deze tijd is de boutiquetrend waar het roze bed Pink Blossom goed in past. "Roze is een verrassend veelzijdige kleur die zich makkelijk laat combine ren", zegt Rijndert. "Met ton-sur- ton beddengoed creëer je een hele chique en rustige sfeer."Roze is een kleur die zich makkelijk laat combineren. Foto: Nilson Beds 0Houd de basis van je slaapkamer tijdloos Zorg bij het inrichten van je slaapkamer voor een aangena me sfeer. Een mooie vormgeving van het bed en fijne materialen dragen daaraan bij. Bedenk dat een bed jaren meegaat. Met bedtextiel en kussens kun je later gemakkelijker variëren. "De kunst is altijd om de basis van je inrich ting van de slaapkamer neutraal en tijdloos te houden, zodat je meubels kunnen meegroeien met de trends", vertelt Rijndert Fluit, oprichter van Nilson Beds, die interieurarchitecten en hotels tot zijn klantenkring mag rekenen. Maak van je slaapkamer een mode-item Net als bij een woonkamer mag je ook je eigen stempel drukken op de slaapkamer en je persoonlijke stijl doorvoeren. "Bij het inrichten van een slaapkamer probeer ik er altijd een luxe hotel kamer van te maken, met rijkelijk veel kussens op het bed en een plaid aan het voeteneinde. Daar hoefje echt geen grote slaapkamer voor te hebben", zegt interieursty list Annemieke Gerritsen uit Breda. "De slaapkamer is tegenwoordig een heus mode-item geworden. Mensen willen een loftgevoel creëren. Een wandhoge kast, het liefst over de hele breedte van een wand, geeft een rustig en ruimtelijk effect." Creëer de wow-factor met de nieuwe collectie bedtextiel van Beddinghouse, die is gebaseerd op schilderijen van Vincent van Gogh. Foto: Beddinghouse 0Denk aan de verlichting Maak een lichtplan voor de optimale verlichting van de slaapkamer. Deze lamp van het leuke Nederlandse interieurla- bel Housevitamin verdient een mooi plekje op je nachtkastje, leder slaapkamer fleurt op met deze lamp in de vorm van een huis. Je kunt deze verlichting van hout en metaal ook ophan gen aan de muur. Gezien bij noussconceptstore. com

de Faam | 2019 | | pagina 29