m RELAXEN IN STIJL Prijs vanaf €1.895,- Met gratis accu t.w.v. 300,- De Faam WOENSDAG 2 OKTOBER 2019 Je huis een metamorfose geven hoeft helemaal niet in gewikkeld te zijn. Met een mooie, nieuwe kleur kan je een ruimte een geheel eigen sfeer geven. Een greep uit de nieuwe verftrends van 2019. 2 motoren met accu. Motion armleuningen. Hoofdsteun verstelling. 3 maten leverbaar Vele stof en leer soorten Optie met sta op functie MegaComfort I Paspoortstraat 32 I 4388 BH Oost-Souburg I www.megacomfort.eu De grootste en goedkoopste shop met relaxfauteuils van Zeeland Verftrends W0NE,!g, O Kindvriendelijk In een traditionele verffabriek, aan de voet van de berg Snowdon in Noord-Wales, ontwikkelde Little Gree ne met de beste ingrediënten, slimme formules en complexe kleurrecepten de duurzame Intelligent Paints. Omdat deze sterke verven op waterbasis zijn, drogen ze snel en zijn ze vrijwel geurloos. De Intelligent Eggshell is speciaal gemaakt om vocht, vlekken en algemene slijtage te weerstaan in bijvoorbeeld de keuken of badkamer. Zonder toegevoegde vluchtige organische stoffen is de verf vriendelijk voor het milieu en volkomen veilig in kinderkamers. Een slimme keuze vooralle ruimtes van het familiehuis. O Mooi makkelijk Flexa Mooi Makkelijk is een watergedragen zijdeglanzende lak waarmee je een op pervlakte of voorwerp in een handomdraai opknapt. Het makkelijke aan dit product is namelijk dat het een grondverf en lak in één is. Na ontvetten, schuren en stofvrij maken van de ondergrond kun je direct de lak aanbrengen met een kwast voor watergedragen verven of lakviltroller. Flexa Mooi Makkelijk is er in vier varianten, voor meubels, deuren kozijnen, voor keukenkasten en voor vloeren trappen. Verkrijgbaar in tien kant-en-klaarkleuren of je laat een kleur mengen op de Flexa Mengmachine. O Glitter Glitterverf is een transpa rante lak met levendige glitters. De Disco Mix Topcoat van de Engelse fabrikant Gra ham Brown straalt glans, glitter en glamour uit. In combi natie met bleke, neutrale tinten hou je het ingetogen. Meer drama creëer je in combinatie met donkere tinten. Met deze topcoats krijgt een ruimte meer sparkle. O Elsie en Lilla Je kunt een statement maken en kiezen voor een opval lende kleur voor de woonkamer. Elsie is een blauwgrijze tint uit de collectie Lagom van Graham Brown en lijkt grijs als ze in een grote ruimte wordt gebruikt. Maar in kleinere ruimtes wordt het een uitgesproken koel blauwe kleur. Lilla in combinatie met het behang Geo Damask Lilac. Foto's: Graham Brown Lilla, vernoemd naar een pastel paarse bloem, is een subtiele tint van rode ondertonen maar met grote hoeveelheden blauw pigment. Bij helder licht lijkt dit een zachte lila kleur, terwijl het in donkerdere kamers enigszins grijs lijkt. Tel. 0118-436 046 Openingstijden: ma. gesloten, di. t/m vr. 10.00 -17.00 uur, za. 10.00 -16.00 uur

de Faam | 2019 | | pagina 27