Woonaccessoires wonen Op safari leder interieur verdient elk seizoen mooie woonacces soires. Want bijpassende woonaccessoires maken al je kamers in huis af. Komend najaar voeren dierenprints en retrokussens de boventoon. viy OBoost je interieur met boogkussens Wie de trends op de voet volgt heeft het al gespot. Bogen, of eigenlijk arches zoals we ze in 2019 noemen, zijn in. Ronde lijnen en bogen voeren ook de boventoon in de nieuwste collectie van het Amsterdamse interieurmerk Hinck. Met de Arches-collectie, verkrijgbaar in diver se kleuren, geef je je interieur in een handomdraai een moderne twist. In dezelfde trendy stijl als de kussens is er nu een bijpassende poef. Je vindt de collecties van Hinck online via hinck.nl of in de diverse winkels van Loods 5. OLIoyd: Oud ambacht in nieuw design Een bijzonder ontwerp van Nederlandse bodem is de designlamp Lloyd, bedacht door Erik de Nijs en Tim Smit van Nieuwe Heren. Voor de productie van deze industriële lamp zoch ten ze hulp bij een familie die gespecialiseerd is in het maken van paardenzadels. Daar leerden de mannen de traditionele methode van het verharden en vormen van dierenhuiden. Na vijf dragen drogen in de zon wordt de bekleding met grove steken dichtgenaaid. Vanwege het handwerk is elke lamp net even anders en dus uniek. Het leer zorgt voor een sfeervolle, warme verlichting in huis. Lloyd is zowel los als in een groep een bijzondere blikvanger. Perfect om je huis of werkplek meer pit te geven. Lloyd is voor 200 euro verkrijgbaar bij 300 woonwinkels. Verkoopadressen: puikdesign.nl O Met de originele magneettegels van Groovy Magnets, een ontwerp van de creatieve grafische designstudio Mazout uit Antwer pen, geef je elke ruimte in een handomdraai een nieuwe look. Deze handgemaakte tegels zijn er in drie gave prints. Kies je voor een libelle, sprinkhaan of een panter? Een magneettegel hang je zonder al te veel moeite tegen je muur dankzij een ijzer houdende sticker die je later zonder schade weer kan verwijderen met een haardroger. Gezien bij NOUSS Concept Store, een webshop waarin eige naresse Anouschka van der Laan mooie, originele producten en kleine merken een plek biedt. noussconceptstore. com O Bij de tijd De RIM-wandklok is volledig cijferloos en combineert industrieel design met een minima listisch interieur. De wijzerplaat wordt omlijst door een gepoedercoate stalen rand. De wijzers van de klok accentueren de strakke look. Verkrijgbaar in small (59,95 euro) en large (99>95) en 'n drie kleurencombinaties: Indian tan Nomad, Tarmac Steel gray, Steel gray Ashes of roses. Blomus.com OStoppy De kwaliteit van de lucht in huis is vaak vele malen minder dan de buitenluchtkwali teit, waardoor de slechte luchtkwaliteit in huis één van de vijfgrootste gezondheids risico's vormt. Aangezien we ongeveer 80 procent van onze tijd binnenshuis besteden, kan het geen kwaad om thuis, op school of op kantoor elke dag een raam open te zetten. Het bijzondere van deze mooi vormgegeven en functionele deurstop Stoppy is dat hij niet alleen geschikt is voor het openhouden van deuren, maar ook gebruikt kan worden voor ramen. Het maakt daarbij niet uit of je een draai- of tuimelraam hebt. Zetje ramen in het najaar op een kier, zodat de luchtkwaliteit thuis altijd goed is. Dankzij de unieke kommavorm past deze deurstopper overal. Stoppy is verkrijgbaar in 13 kleuren voor5,95 euro via stoppy.nl O Dierenprints zijn overgewaaid van de cat walk naar ons interieur. Dit insectenkussen uit de najaarscollectic van Kaat Amsterdam mag niet ontbreken in een junglekamer. Eerder dit jaar bracht het interieurmerk al een zebrakussen uit met gouden zebra's op fluweel. Underwater is een hip kussen met een print van gekleurde tropi sche bladeren in de kleuren blauw, rood, licht blauw, navy, roze en groen. Dit vrolijke kussen past goed in de botanische trend. Kaatamsterdam.com O Een safarikamer is niet compleet zonder een plafondlamp met zachtroze luipaardprint van Land of Kids. Een kunststof plaat aan de onderkant van de kap zorgt voor een goede verspreiding van het licht in de kinderkamer. Deze plafondlampen worden in een Nederlands atelier met de hand gemaakt Verkrijgbaar bij Dreumesenzo.nl O Maak je eigen dierenparadijs af met vliesbehang Leopard, verkrijgbaar in acht kleuren bij het Belgische homelabel Roomblush.com O Is het al maandag? Deze designkopjes Monday Mug en Monday Espresso van Puik Design zijn het waard om op maandagen éxtra vroeg op te staan voor een lekkere kop koffie aan het begin van de werkweek. De koffiekopjes van de Nederlandse ontwerpers Siebring Zoetmulder passen in zowel een modern als klassiek interieur. De binnenkant van de kopjes is hoogglanzend, de buitenkant juist mat voor extra grip. Kijk voorverkoopadressen op puikdesign.nl. Verkrijgbaar per set van twee stuks voor 25 euro in de kleuren grijs, lichtblauw en donkerblauw. Leuk is de vaas in dezelfde stijl.

de Faam | 2019 | | pagina 17