WONEN, 2019 Moderniseer je bestaande badkamer of toilet in een handomdraai. De fabrikanten helpen je een handje met hun nieuwste snufjes. Badkamerzaken Kies je badgoed De nieuwe badgoedcollectie van Beddinghouse is verkrijgbaar in een uni ontwerp of met een streep. Het neutrale ontwerp geeft je badkamer een moderne uitstraling. De washandjes, gasten- doekjes en handdoeken zijn leverbaar in de kleuren antraciet, blauw, petrol, groen, zand, zacht rose, terra en wit. Door de krijtachtige uitstraling van het badgoed passen de kleuren goed bij elkaar en vormen ze een mooie combinatie met wit keramiek, hout, beton of natuursteen. Een opgeruimde badkamer De nieuwe Frame-collectie van Geesa dankt zijn naam aan het chromen frame, waarin kunststof planchetten in com binatie met andere accessoires zijn ver werkt. Het design is stijlvol en tijdloos en biedt slimme opbergmogelijkheden. De kunststof planchetten zijn uitneembaar en laten zich zo gemakkelijk schoonma ken. De planchetten en baskets variëren in diepte en toepassing en zorgen voor een opgeruimde sanitaire ruimte. Zeep, flacons en scheermesjes krijgen zo ieder hun eigen plek. De Frame-collectie is bekroond met de iF Design Award 2019. Geesa.com Nooit meer een ochtendhumeur Sinds het eerste ontwerp in de jaren negentig heeft de tijdloze en minimalistische mengkraan Meta zich evolutionair ontwikkeld. Fabrikant Dornbracht heeft dit jaar nieuwe designvarian ten uitgebracht om badkamerinterieurs een uiterst persoonlijke look te geven. De collectie Fashion is er een van en is verkrijgbaar in vier matte kleuren die het goed doen in eigentijdse interieurs. Zachtgroen staat voor de toenemende zorg voor het milieu. Grijsblauw zorgt voor een koele, Scandinavische sfeer in de badkamer. Het pastelachtige lichtroze is modern en straalt warmte uit. Met het stralende geel, dat voor energie en dynamiek zorgt, heb je nooit weer een ochtendhumeur. Meta.dornbracht.com hoogwaardig comfort. De versie met pictogrambediening op het spiegeloppervlak heeft als extra de ambilight- en kleurenlicht-wisselfunctie. Bij een set van twee spiegels installeert de fabriek vooraf de draadloze techniek voor de synchronisatie. Duravit.nl Schone lucht op toilet Om nare geurtjes na een toiletbezoek te neu traliseren, introduceert fabrikant Geberit de DuoFresh module. Deze module is in vrijwel elke inbouwrcservoir van Geberit Sigma toe te passen, dus tegenwoordig ook in bestaande toiletten zonder te verbouwen De module gaat schuil achter de bedieningsplaat. Een ventilator zuigt nare luchtjes via de toilet pot en de wateraanvoerleiding naar een koolfilter. De lucht wordt schoon weer terug de ruimte ingeblazen. Degeurzui- vering activeert automatisch als de ingebouwde sensor ziet dat iemand de wc nadert. Dan gaat ook het LED-oriëntatielicht automatisch aan. Deze geeft voldoende licht om je 's nachts de weg naar het toilet te wijzen. Meer informatie: hetstankvrijetoilet.nl Spiegelbeeld Ronde spiegels passen bij afgeronde contouren van badka- mcrmeubels, zoals Duravit laat zien met de collectie Happy D.2 Plus. De ronde spiegels zijn verkrijgbaar in twee maten, waarvan de rondom lopende lichtbanden verkrijgbaar zijn in twee decors. De optionele spiegelverwarming zorgt voor Ambacht en design in één De nieuwe wastafel Steelig van Alape verenigt innovatie en tradi tie. De historische waskom in het zwarte, eigentijdse frame vormt een modern ontwerp gecombineerd met traditioneel vakman schap. Het zwarte frame zorgt voor een industriële uitstraling en vormt een mooi contrast met het witte wastafel van geglazuurd staal Het planchet onder de waskom is van glas en biedt prakti sche opbergruimte. De kraan is al geïntegreerd, dat maakt deze wastafeloplossing een complete eenheid die gemakkelijk te in stalleren is. Erg geschikt voor kleine ruimtes, zoals gasttoiletten en kleine badkamers. Alape.com.

de Faam | 2019 | | pagina 15