Zaterdag 5 oktober ié het NVM Open Huizen Dag! Veel verkeershinder bij knooppunt Drie Klauwen Bockfestival Korte Geere Kom vrijblijvend méér huizen op 1 dag bekijken COLOFON Familieberichten Monuta Adrienne Klein WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2019 De Faam weg-n62 Proeven KB Monuta Adrienne Klein neemt Adagio Uitvaartzorg over. Ons team heet u vanaf heden ook van harte welkom in ons uitvaartcentrum Adagio in Middelburg. Je krijgt méér voor elkaar met een NVM-makelaar Voor betere en veiliger doorstroming komt er een ongelijk vloerse kruising Sloeweg-Westerscheldetunnelweg-Bern- hardweg met drie viaducten: knooppunt Drie Klauwen. ZEELAND - Het knooppunt, in de buurt van Nieuwdorp en 's-Heerenhoek, gaat maandag 30 september open voor het verkeer. In september zijn di verse wegafsluitingen nodig om het werk te kunnen afron den. De Westerscheldetun- nel blijft steeds open voor het verkeer. Tot maandag 30 september 5.00 uur is de Bernhardweg N254 dicht vanaf de afslag Vlis- singen-Oost richting de tijde lijke rotonde op de Sloeweg N62. Verkeer moet omrijden via de Europaweg-Oost. Van vrijdag 27 september 20.00 uur tot maandag 30 septem ber 5.00 uur zijn de Sloeweg (N62), Westerscheldetunnel- weg (N62) en Bernhardweg West (N254) ter hoogte van het nieuwe knooppunt vol ledig dicht inclusief tijdelij ke rotonde. Het verkeer moet omrijden via de A58 en de Eu ropaweg-Oost. Van donderdag 26 september, vanaf 20.00 uur tot vrijdag 27 september 20.00 uur is de Sloeweg (N62) van af de tijdelijke rotonde naar de Westerscheldetunnel (N62) afgesloten. 0 Alle informatie staat op https://www.zeeland.nl/ verkeer-en-openbaar-ver- voer/knooppunt-sloe- Stadsbrouwerij Middelburg verzorgt in de Korte Geere voor de derde maal het Bockeriejer Bierfestival, een bierfeestje met allerlei leuks. MIDDELBURG - Het Geereplein is zaterdag avond 28 september gevuld met stands van lokale amateurbrouwerijen. Dat is uniek. Stadsbrouwerij Middelburg staat er met Ab^urt. Ook het Walchers Wijn- Likeur- en Biermakers Gilde is aanwezig en geeft ter plaatse een bier brouwdemonstratie. Het publiek krijgt de gelegenheid allerlei verschillende soorten bockbier te proeven. Brouwerij Ab.surt tapt het in de Stadsbrou werij gebrouwen Bokkeriejer doppelgebockt. Brouwerij Stekelstruik heeft het tapbier Op De Bock! bij zich en Noël's Brewery heeft Noël's Bock off op de tap. Op de fles zijn verkrijgbaar Bockbeslag van de Brouwkeuken, Lamme Bock van Projectbrouwerij de Twee Roosen, Bock uit Baarland van Francke Brouwerij, BOKS van Brouwerij Pro.v.o^t en last but not least Bokstoot van Barends Brouwerij. Samir de Worstenkoning is aanwezig om iedereen te voorzien van braadworst of een broodje rookworst Het Bockeriejerfestival begint om 17.00 uur en eindigt om 23.00 uur. De toegang is gratis. Meer informatie is te vinden op de Facebook pagina Hosternokkebier. j L - L L. Monuta Adrienne Klein Buitenhovelaan 1 4337 HJ Middelburg T 0118 - 412760 E aklein@monuta.nl 1 wwwjnonutaadrienneldein.nl E. famllleberlchtenweekbladen@dpgmedla.nl T. 088-013 99 99 I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden vla famllleberichten.nl De NVM Open Huizen Dag biedt woningzoekers de mogelijkheid om vrijblijvend meerdere woningen achter elkaar te bezichtigen. Bij jou in de buurt of juist wat verder weg. Zaterdag 5 oktober tussen 11:00 en 15:00 uur doen er weer duizenden woningen mee aan de 23e editie van de NVM Open Huizen Dag. Een goede kans om méér huizen te bekijken op 1 dag. Op woningsite funda.nl vind je alle huizen die meedoen aan de NVM Open Huizen Dag. Handig, want dan kan je alvast een route uitstippelen. Neem ook een checklist mee zodat je alle details van de bekeken woningen kunt onthouden. En als je je nieuwe huis gevonden hebt, schakel dan voor een tweede bezichtiging een NVM-aankoopmakelaar in. NVM Open Huizen Dag is 2 maal per jaar (voor- en najaar) Laagdrempelig en zonder afspraak meer huizen op 1 dag bekijken Voorjaar 20i9:12.000 open huizen trekken 65.000 bezoekers Waarvan 67% verkocht werd binnen 12 weken Dat is nog altijd 10% meer dan niet deelnemende huizen Het bezichtigen van woningen op de NVM Open Huizen Dag is laagdrempelig en zonder afspraak. Zo kun je in korte tijd veel huizen van binnen zien en je dus lekker breed oriënteren. Wat zomaar voor inspiratie en nieuwe inzichten kan zorgen. Dus waarom laat je je niet verrassen? Wie weet loop je wel bij je nieuwe droomhuis naar binnen.

de Faam | 2019 | | pagina 4