Huishoudelijke hulp: meer dan alleen schoonmaken Nieuwe aanbieders in het Zorgstroom X-tra pakket Zorgstroom Ik ga altijd veilig op weg Open Huis Sint Jans Hospice de Casembroot De Casembroot zaterdag 28 september van 12:00 tot 14:00 uur Onze Huishoudelijke hulpen staan altijd voor onze cliënten klaar. Ze maken niet alleen schoon, maar zijn voor veel cliënten ook een belangrijke schakel met de buitenwereld. Mevrouw Guyt (96) deelt al vier jaar lief en leed met Jeanine van Galen, huishoudelijke hulp bij Zorgstroom. Inmiddels hebben ze een bijzondere band opgebouwd. ik doe het graag. Jeanine komt vaak over de vloer bij cliënten die in een sociaal isolement zitten "Kinderen wonen vaak ver weg en ook hun vriendenkring krimpt steeds verder in. Voor sommige mensen ben ik zelfs het enige contact met de buitenwereld. Daarom vind ik het zo belangrijk om af en toe nét een stapje extra te zetten.* Meer dan welkom "Vanaf het eerste moment had ik al een klik met Jeanine*. glundert mevrouw Guyt. Ze was één van de eerste bewoners van het wooncomplex Hof ter Veste. Mevrouw Guyt: "Ik woon hier al zo n 20 jaar met plezier. Helaas is mijn man drie jaar geleden overleden. Dan kom je er alleen voor te staan.' De hulp van Jeanine meer dan welkom: 'Jeanine komt twee keer per week langs. Ze houdt mijn huis spik en span. maar helpt me ook met allerlei klusjes oie ik zelf n et meer kan Stapje extra Die klusjes variëren volgens Jeanine van het vervangen van een lamp tot ophangen van de kerstversiering. Jeanine: "Maar ik ga ook weieens met mevrouw Guyt op stap. Laatst vroeg ze bijvoorbeeld of ik met haar mee wilde gaan naar de opticien voor een nieuwe bril. Dat hoort eigenlijk niet thuis in mijn takenpakket, maar Belangrijke schakel Juist doordat huishoudelijke hulpen wekelijks bij cliënten over de vloer komen en een vertrouwensband met hen opbouwen, zijn ze een belangrijke schakel binnen de zorg. Jeanine: "Je brengt veel tijd door samen. Dit zorgt ervoor dat ik het hele plaatje in de gaten kan houden. Wanneer ik signaleer dat een cliënt achteruit gaat of meer zorg nodig heeft, bespreek ik dat direct met de verzorging, verpleging en met de collega's op kantoor." Voor cliënten is die vertrouwens band ook erg waardevol. Mevrouw Guyt. "Het is fijn om af en toe een praatje te maken en je verhaal kwijt te kunnen. Als ik ergens mee zit. staat Jeanine altijd voor me klaar!' Werkje graag met mensen en houd je ervan om schoon te maken? Dan is huishoudelijk werk iets voor jou! Bekijk onze vacature op werkenbijzorgstroom.nl/hulp Structureel korting met één pas bij 150 bedrijven in de buurt en bij meer dan 700 webshops. Met Zorgstroom X-tra kan het! Met de Zorgstroom X-tra pas geniet u. voor slechts €10,95 per jaar. van veel voordeel op diensten en producten die u helpen om prettig te wonen en leven. Servus advocatuur en mediation Zoekt u een advocaat voor familierecht, (echtscheiding, erfrecht en psychiatrisch patiëntenrecht? Bij Servus advocatuur en mediation bent u aan het juiste adres Onze advocaten zijn tevens als (scheidings)-mediator in te schakelen. Uw voordeel met de X-tra pas Een gratis kennisgesprek en 15 tot 25% korting op de eerste 10 uur die aan uw zaak wordt besteed. T: 0113-348 626 I W: servusadvocatuur nl Van Huis Uit - Thuis in licht en kleur Van Huis Uit realiseert comfortabele en inspirerende woon en werkplekken door middel van slimme licht en kleuroplossingen De nadruk ligt op de adviserende rol én de ontzorging in het gehele traject: we gidsen u. met behulp van een licht- en/of kleurplan. naar verlichting en kleuren die bij u passen. Uw voordeel met de X-tra pas 10% korting op alle verlichting en verfproducten T 0118-794 564 W: vanhuisuitmiddelburg nl Met mijn scootmobiel van Medipoint Medipoint heeft scootmobielen in alle soorten en maten. Kom proefrijden tijdens de Scootmobiel Adviesdagen U profiteert meteen van diverse voordelen bij aankoop1 Extra uitgebreid assortiment scootmobielen Mogelijkheid tot testriten rij-instructie 1 jaar gratis servicecontract t.w.v. 299,- bij aankoop op de dag Waar en wanneer Vlissingcn, vrijdag 77 september Winkellocatie Medipoint Thuiszorgcentrum Zeeland Vlissmgen. Badhuisstraat 104 Cenoemde acnes zijn ledenaanbiedingen. Celdig t/m 15-11-2019. Niet i.c.m. een andere actie, korting of waardebon. Vraag overige voorwaarden in de winkel Meer informatie of een persoonlijke afspraak Bel 088 -10 20100. kijk op www.medipoint.nl/veilig of vraag het in de winkel. Kijk op www.mcdipoint.nl/veilig voor onze gehele najaarsactie. 28 september Open Huis Het Open Huis biedt de gelegenheid binnen rond te kijken, de sfeer te proeven en te horen over het dagelijks leven in het hospice, ledereen is van harte welkom! Startpunt rondleiding: Café Willem. Oranjelaan 17 in Middelburg. Meer informatie? www.hospicemiddelburg.nl/openhuis Sint Jans Hospice Kom naar de Scootmobiel Adviesdag Met een scootmobiel bent en blijft u mobiel. U trekt er veilig op uit en gevaar om te vallen is verleden tijd. Een ritje naar het winkelcentrum, de natuur in. op de koffie bij vrienden of familie? U bepaalt zelf waar u heen gaat. Ook een X-tra pas? Meld u aan via www.zorgstroom.nl/voordeelpas of bel 0118 - 684 222.

de Faam | 2019 | | pagina 15