OPEN DAG Welkom/ 1 Uit op Walcheren Jeugdtheater in de Schouwburg Smelly Kitchen presenteert nieuwe EP 'Oui Chef!' ZATERDAG WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019 MIDDELBURG ZEELANDTHEATERS sturmendekker.nl Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat KENNISGEVING BESLUIT WATERWET De Faam Sturm en Dekker: hét sloopbedrijf van Walcheren nodigt u van harte uit om haar open dag op zaterdag 14 september a.s. te komen bezoeken. Na overname in 2016 door de Sinkegroep werd de oude locatie in Oostkapelle gesloten, maar de vestiging in Middelburg is flink aangepakt Kleverskerkseweg 24 'De Rovers' door Meneer Monster. Foto: Eddy Wen ting. Met het egaliseren, asfalteren en inrichten van het terrein en vervolgens het bouwen van een nieuw kantoor werd er veel veranderd aan de Kleverskerkse weg. De reorganisatie van het terrein zorgde niet alleen voor extra ruimte voor de bestaande activiteiten, maar ook voor extra ruimte om de recyclings- activiteiten in de toekomst verder uitte breiden. Wij nodigen u van harte uit om de vernieuwde vestiging in Middelburg en een groot deel van het machinepark van de Sinkegroep tijdens de open dag voor belangstellenden op zaterdag 14 september tussen 10.00 en 16.00 uur te komen bekijken. Voor eten en drinken wordt gezorgd en voor de kinderen is er ook genoeg te beleven. Laat u verrassen door onze ontvangst. Kleverskerkseweg 24 4338 PM Middelburg 0118 - 5927 20 info@sturmendekker.nl MIDDELBURG - Ook voor de jongste bezoekers is er weer veel te beleven in de Schouwburg Middelburg. Zaterdag 26 oktober komt Meneer Monster met het visuele spektakelstuk De Ro vers, geïnspireerd op de superheldenfilms en games. Peppa Pig komt op zaterdag 9 november een verrassingsfeestje vieren. Na afloop komen Peppa Pig en haar vriendjes naar de foyer. Kik ker gaat op avontuur samen met Rat, Varken tje en Eens. Ook Kikker komt na afloop naar de foyer voor een fotomoment. Voor de wat oudere kinderen brengt Theater Terra de familiemusical Peter Pan (25 januari) en Toneelschap Beumer Drost de voorstelling Reis om de wereld in 80 dagen van Jules Ver ne (28 februari). Doornroosje komt zaterdag 22 maart naar Middelburg en de bewoners van Se samstraat vieren een jubileumfeestje op zater dag 18 april. Ga je mee op avontuur? Kijk voor het volledige programma op www.zeelandtheaters.nl Rijkswaterstaat De minister van Infrastructuur en Waterstaat heeft besloten de vergunning te verlenen aan Pier 7 OG B V. De aangevraagde activiteit betreft het maken, plaatsen en behouden van een winterkering met einddatum 31 december 2031 te Boulevard Evertsenweg 1 in Vlissingen. Terinzagelegging Vanaf 11 September 2019 tot en met 23 oktober 2019 wordt een ieder die dat wenst in de gelegenheid een beroepsschift bij Rechtbank West-Brabant Zeeland in te dienen. Belanghebbenden kunnen de aanvraag, het besluit en andere van belang zijnde stukken in zien en bezwaar maken. Daartoe bestaan de volgende mogelijkheden: 1. Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er bij Rijkswaterstaat de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken te komen inzien op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta. Poelendaelesingel 18 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 088-79713600. 2. De stukken iggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalic van de gemeente Vlissingen en op het waterschap Scheldestromen. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 23 oktober 2019 beroep worden ingesteld door: a. belanghebbenden die een zienswijze hebben ingebracht op het ontwerp: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de rechtbank (sector Bestuursrecht) in het rechtsgebied waarvan de indiener van het beroepsschrift zijn woonplaats heeft, met tenminste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Op grond van artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan, indien tegen dit besluit beroep wordt ingesteld, gedurende de beroepstermijn tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan dc voorzieningenrcchter van de rechtbank in het rechtsgebied waarvan de indiener van het beroepschrift zijn woonplaats heeft. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kan men zich telefonisch wenden tot de afdeling Vergunningverlening: 088-7974600. DE MINISTER VAN INFRASTRUCTUUR EN WATERSTAAT, namens deze, hoofd Vergunningverlening Rijkswaterstaat Zee en Delta I R. Minnaar Het was december 2018, de band was net uitgebreid met vijf blazers en ze gingen met z'n alleen een pizza eten om de plannen en ambities voor de komende tijd te bespre ken. ledereen riep wat. 'Be vrijdingsfestival!', 'Eerst maar eens in Porgy Bess spelen!', 'Klomppop, nee, Gentse Feesten!' 'Concert at Sea!' Toen werd het stil. "Dat is wel heel ambitieus" werd er gemompeld. ZEELAND - De net aangestel de nieuwe manager hoorde het allemaal glimlachend aan want in de zomer 2019 staat achter alle ambities een vinkje. Smelly Kitchen stond deze zo mer op het Bevrijdingsfestival, op de Gentse Feesten én op Concert at Sea. Manager Kees de Feiter is met een filmpje van nog geen twee minuten dat op smellykitchen.com staat met niet afgemixte fragmen ten van het opgenomen al bum gaan rondbellen en wist iedereen daarmee te overtui gen. Vanaf het eerste optreden begint de bal te rollen, hard te rollen. Inmiddels rolt de ener gieke elf-koppige band bijna routineus zalen op met haar zogenoemde 'bas ass funk and not so sweet soul music'. Waar Smelly Kitchen speelt wordt gedanst, hartstochtelijk meegezongen met de aanste kelijke teksten en luidruchtig Waar Smelly Kitchen speelt wordt gedanst, hartstochtelijk meegezon gen en luidruchtig geschreeuwd om 'méér'. FOTOMarcel Kentin geschreeuwd om 'méér'. Oui Chef Het volgende kunstje van de band, met leden uit Walche ren, de Bevelanden, Schou- wen-Duiveland, Goeree Overflakkee, Bergen op Zoom en Den Haag, wordt de EP 'Oui Chef!' die deze maand wordt uitgebracht, op vinyl. Een plaat met zeven nummers waarin Smelly Kitchen de randen van de soul en funk verkent, tot in de diepste hoeken. De strakke band zet de eigen composi ties bijzonder stevig neer, de blazers, het Hammondorgel, percussie en de zang geven kleur, veel kleur. Alles werd uit de kast gehaald tijdens de productie. Zo werden op het laatste moment ook nog twee achtergrondzangeressen opgetrommeld en ook toet sen toegevoegd om een paar nummers nog rijker te kleu ren. Tekenend voor de energie en muzikale geestdrift die de band voortstuwt. Spot en 't Beest Op vrijdag 13 september krijgt De Spot in Middelburg de pri meur, daar wordt het album van Smelly Kitchen gelanceerd. Daar stond de vijfkoppige band voor het eerst samen met bla zers voor publiek, een keer punt. Een jaar later vormen band en blazers één geheel. Op vrijdag 20 september presen teert Smelly Kitchen het album in 't Beest in Goes. Beide keren gaat de release gepaard met een volledige show van het elftal en dj's die vanaf 20.30 uur de zalen opwarmen.

de Faam | 2019 | | pagina 6