NU GLAS i SLECHTS €1,- o Sam van der Meer is co-owner van Rob Peetoom Rotterdam en Den Haag en vertelt over de nieuwe haartrends. BELISOL versluis willeboer ««X ==fl WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019 De Faam Beglazing Kunststof kozijnen Aluminium kozijnen GEMEENTE bekendmakingen officielebekendmakingen.nl Verdere trends: INFORMATIE VAfr DE GEMEENTE VEERE kozijnen en deuren De Zompe 2a, Serooskerke 0118 - 629 056 www.versluisenwilleboer.nl www.belisol.nl Bij Belisol geniet u altijd van kozijnen en deuren zonder zorgen. En tijdens de Belisol Glasactiedagen verrassen Belisol. Al meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attendeiingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke infoimatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis. Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. *Acti«voo'waa'den m da ihowroom we u graag met een bijzondere actie: het glas voor slechts één euro. U geniet nog tot en met 30 september van dit voordeel. Belisol Goes Nobekveg 2-24 4462 GK Goes T 0113-211 811 goes@belisol.com Haartrends Mannen Bij de mannen zien we internationaal dat het haar wat rommeliger wordt dan vorige seizoenen. Het hoeft allemaal niette gelikt meer. Denk aan strandwandelingen met dikke truien en windkracht zes. Een uitwaaikapsel maar dan niet in de richting van Trump en Boris Johnson. Gebruik matte producten. De baard is er nog steeds, liefst van twee tot drie dagen. Balayage in zachtere kleurcontrasten Hoge staarten 0Gar{onne look In de jaren 20 uitgevonden door Coco Chanel is dit een jongensachtige look die we deze winter in verschillende vormen tegenkomen. Het is een sexy versie van het korte, pittige kapsel. Ga voor of heel donker/zwart haar of voor platinum blond. Bij het donkere haar (zie foto) is de scheiding heel strak gesneden aan de zijkant, die kan trouwens ook middendoor als die maar kaarsrecht loopt. Dit kapsel is eigenlijk beeldhouwen voor gevorderden. Voordeel: Nooit meer een bad hairday met deze wet-look. O De pony Korte pony's met lang haar, lange pony's met kort haar, pony's van dunne gordijntjes of net over de wenkbrauw zoals de stijl van Brigitte Bar dot. Met de pony kun je dit seizoen alle kanten op en geen kant is fout. Pony opzij ook prima, juist leuk om ermee te variëren. Het is vrouwelijk, sexy en gezellig. Zorg voor goede make-up en grote sieraden om je look tot een echt statement te maken. Rood haar Gewafeld haar Haarsieraden Big hair Pruiken

de Faam | 2019 | | pagina 4