Cursussen en activiteiten voor 55-plussers z°rg Q Samen op stap met de bus Cursus Oude Culturen Wegwijs op de computer Gezond en fit Eten bij WVO Zorg WVO Nieuw! Vanaf september starten er weer verschillende cursussen van Samen op stap voor 55-plussers. Meer weten of aanmelden? Neem contact op met Samen op stap via 0118 - 448 329 of samenopstap(awvozorg.nl. Kijk op onze website www.wvozorg.nl/samenopstap voor het volledige aanbod met alle activiteiten van WVO Zorg, zoals de Samen op stap bus. clubs en verenigingen, optreden en markten. Een vaartocht, een bezoek aan een stad of museum of op de mooiste plekken lunchen. Met de Samen op Stap bus van WVO Zorg gaat u eropuit, samen met andere 55-plussers uit de gemeente Vlissingen en Middelburg. Wanneer u mee gaat, wordt u thuis opgehaald. De chauffeur en de begeleider helpen u daar waar mogelijk tijdens het uitje. De uitjes zijn wisselend en na afloop wordt u weer thuisgebracht. Aanmelden of benieuwd naar alle uitjes die de komende tijd op de agenda staan? Kijk op www.wvozorg.nl/samenopstap of vraag telefonisch het programmaboekje aan met alle uitstapjes en prijzen. Met de WVO Voordeelpas ontvangt u 0,50 korting op een uitje. U kunt zich opgeven voor uitjes via 0118 - 448 329 (maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen van 09.00 uur tot 12.00 uur) of een e-mail sturen naar samenopstapbus@iwvozorg.nl. (C 60, met de WVO Voordeelpas) Docent: Meer informatie of aanmelden bij Ans leek via 0118 - 641767 of ansleek@zeelandnet.nl Basiscursus iPad en iPhone Datum 2 oktober 2019 en We bieden ook cursussen aan voor de computer (Windows 10) en Samsung-tablet. Samen op stap Creatief bezig zijn stopt niet bij ouder worden. Bij WVO Zorg kunt u terecht voor creativiteit en kunstzinnigheid. Dit is niet alleen leuk en ont spannend, maar geeft ook zin en voldoening. Bent u graag creatief bezig? Dan bent u van harte welkom bij onze workshops of in een van onze creatieve ruimtes. Bent u geïnteresseerd in de boeiende beschavingen die lang geleden zijn verdwenen en wilt u meer leren over ouae culturen? Schrijf u dan in voor de cursus Oude Culturen. U leert over het oude Egypte met farao's en de piramiden, het klassieke Griekenland, de Romeinen en de bakermat van onze Westerse beschaving Ontdek de culturen op een speelse, toegankelijke manier en ontdek de verbanden tussen de oude klassieke culturen en de hedendaagse kunst Datum: 22 oktober 2019 en 3 maart 2020 Tijd: 10.00 uur -12.00 uur Locatie: Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissingen Cursusprijs: 65.- voor 8 lessen Contacten onderhouden met de (klein)kinderen, de krant lezen of zelf het internet ontdekken. In onze cursussen leert u de basisvaardigheden waardoor u plezier krijgt in het werken met de computer, tablet of smartphone. Geschikt voor 55-plussers die weinig tot geen ervaring hebben. 5 februari 2020 Tijd: 09.30 - 12.00 uur Locatie. Willibrorö, Bachtensteene 14 in Middelburg Cursusprijs 70, voor 10 lessen (C 65, met WVO Voordeelpas) excl. boek Samen met leeftijdgenoten bewegen om zo gezond en fit te blijven! Wij bieden verschillende beweegactiviteiten aan in Vlissingen en Middelburg onder leiding van ervaren en deskundige docenten, die rekening houden met de (individuele) mogelijkheden van de deelnemers. Alles op uw eigen tempo binnen een gezellige groep. Cursus Valpreventie Datum: 5 september 2019 Tijd: 14.00 - 15.00 uur Locatie: Club VIEF. Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissingen Cursusprijs: 32.- voor 8 lessen 30,- met de WVO Voordeelpas) Vindt u het fijn om samen met anderen te eten? U kunt dagelijks aanschuiven aan een gezellig gedekte tafel in de woonzorgcentra van WVO Zorg tussen 12.00 -13.30 uur. U betaalt een vaste menuprijs. U kunt binnenlopen bij de locatie voor meer informatie. Reserveren is niet noodzakelijk. In Ter Reede en Scheldehof (Vlissingen) en in Willibrorö (Middelburg) is een Brasserie gevestigd. U kunt er terecht voor een drankje of lekkere maaltijd. In Ter Reede kunt u ook dineren. Kijk voor het menu op www.wvozorg.nl/samenopstap. Contact Samen op stap 0118 - 448 329 Ter Reede Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen samenopstap@wvozorg.nl www wvozorg.nl/samenopstap

de Faam | 2019 | | pagina 8