Geneesmiddel voor pijnlijke gewrichten Samen streven naar een leefbare woonomgeving de Vlijt Linnen 'Beoordeeld met een 9,4' De Faam Een gebruiker aan het woord Persoonlijk advies IK TREK MIJN MOND WEL OPEN MAAR MENIGEEN DURFT DAT NIET AANPAK OVERLAST SENIORENCOMPLEX OOST-SOUBURG Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten www.tppschippers.nl - info@tppschippers.nl Langeviele 56 Middelburg Tel: 0118 633 830 bed-linnenshop.nl Atrosan' tabletten r»V»>W Milde gewrichtspijn en Reumatische pijn Itadimcd tradMowomia» WOENSDAG 12 JUNI 2019 ADVERTORIAL Ongeveer 2 miljoen Neder landers hebben dagelijks te maken met gewrichtspijn. Harpagophytum procumbens Is een plant die In Duitsland en Zwitserland veelvuldig gebruikt wordt om deze pijn te verlichten. Extracten van deze plant bevatten namelijk stoffen die helpen om ge wrichtspijn te verminderen. Gewrichtspijn Gewrichtspijn komt vaak voor in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën. Lichaams delen die we bij zo'n beetje ie dere beweging gebruiken. Met pijnlijke gewrichten is iedere beweging onprettig en dit kan de kwaliteit van leven beïn vloeden. Extra ondersteuning en verlichting van de pijn kan dan gewenst zijn. Natuurlfjk geneesmiddel Atrosan tabletten1 van A. Vogel is een natuurlijk geneesmiddel bij milde gewrichtspijn en be vat 480 mg Harpagophytum. Dit verlicht de pijn en helpt om soepel te blijven bewegen. "Ik gebruik de Atrosan tablet ten nu ongeveer 4-5 weken vanwege gewrichtspijn in mijn knieën. En ik heb er baat bij. De pijn is minder. Ik blijf het daarom doorslikken," aldus een gebruiker. Atrosan tablet ten mogen langdurig gebruikt worden. De AVogel ge zondhei dslijn kan u persoonlijk advies geven over natuurlijke ondersteuning bij gewrichtspijn en het gebruik van Atrosan tabletten. Bel 0900 - 246 46 46 of mail naar info@avogel.nl Kijk voor meer informatie op avogel.nl Veifcrijfbur m 60 tabletten (ma and verpakking) en 120 tabletten. 1 Traditioneel kniidengeneesmid- del. De toepawing it uiuluitend gebateerd op traditioneel gebruik. Lcet voor gebruik de bijsluiter. Al jaren is het een doorn in het oog van de bewoners van Nieuw Bachtenpoorte aan het Oranjeplein in Oost-Souburg, het voetpad tussen de Prins Hendrikstraat en het Oranjeplein. Het is een kortere route naar de supermarkt maar ook een geliefde doorgang voor scooter rijders en hangplek voor jon geren. Met de nodige overlast als gevolg. de wijkagent. "Blijven melden, al weet ik ook dat de politie of wij er niet gelijk bij kunnen zijn."zegt hij. "Er zijn hier ge noeg brandgangen achter de woningen die als vluchtroute kunnen dienen. Maar als er niet gemeld wordt, lijkt het of er niets aan de hand is." OOST-SOUBURG - Ze woont hier al een paarjaarmaaris het inmiddels 'kotsbeu', één van de bewoners van het prachti ge seniorencomplex aan het Oranjeplein. "Dacht ik hier toch lekker van mijn ouwe dag te kunnen genieten. Ik kom uit Amsterdam en ben best wel wat gewend maar dit spant de kroon." zegt ze geïrriteerd. "Ik heb mijn hele leven in de ho reca gewerkt dus ben niet kin derachtig maar het zou nu toch wel eens fijn zijn als ik gewoon met dit weer lekker op mijn balkonnetje kan zitten zonder de stank van uitlaatgassen van scooters in te hoeven ademen. En hoe ze het voor elkaar krij gen om tussen die heiges door te piepen is me steeds weer een raadsel. Af en toe gaat er ook wel eens iemand op zijn gezicht nou dan heb ik stie kem lol hoor." feest, kijk maar eens naar de inrit bij de garage hier onder. Er wordt gedeald en geblowd, die gasten mikken hun afval gewoon overal neer en staan te plassen - en dan zeg ik het nog netjes - in die hoek daar. Ik heb geklaagd bij de gemeente maar er verandert niets. De politie kan er niet op aanrij den, dan zijn die lui alweer vertrokken." Een klus voor het buurtpreven tieteam? We nemen gezamen lijk een kijkje in, rond en onder het gebouw. We treffen een BOA die net zijn ronde doet op het Oranjeplein. Hij weet van de situatie en heeft daar ook regelmatig contact over met Mevrouw heeft in een boze bui al een brief aan het College van B&W geschreven. "Meneer van Dalen wacht al maanden op antwoord," zegt ze teleur gesteld. "En intussen gebeurt er niks. Misschien kan er gaas naast het voetpad gezet wor den? Een rol kippengaas kost geen fortuin en dan zijn we gelijk van de hondenpoep af want dat is ook een probleem hier. Of die hekjes dichter op elkaar zetten?" De coördinator van het buurtpreventieteam gaat in overleg om te kijken wat er ondernomen kan wor den. En mevrouw, zij hoopt op een zomer zonder de lucht van uitlaatgassen, wiet, urine en hondenpoep op haar balkon. Ze neemt geen blad voor haar mond en gooit het er lekker op z'n plat Amsterdams uit. 's Avonds is het hier helemaal Een favoriete piasplaats annex vuilstort voor de plaatselijke hangjeugd bij de garage naast het voetpad. Foto: Conny den Heijer Het voetpad tussen het Oranjeplein en de Prins Hendrikstraat in Oost-Souburg. Een geliefde sluiproute voor scooters, dealers en hangjongeren. Foto: Conny den Heijer Naar aanleiding van ons artikel over het buurtpreventieteam kregen we flink wat reacties. Er meldde zich een dame op de redactie, die niet met haar naam in de krant wil maar die wél gehoord wilde worden. Wij zochten haar op, samen met de coördinator van het buurtpreventieteam om haar klacht op te nemen. Tip: Blijf klachten van overlast en onveiligheid melden bij de politie. Dit kan telefonisch op ogoo-8844en in acute gevallen waar direct actie ondernomen moet worden op 112. Boek nu op oad.nl, bel 0547 20 18 26 of ga naar uw reisbureau. •V^opcodrAtoawunfcn awwtypefcOen. Tandprothetische Praktijk Schippers

de Faam | 2019 | | pagina 7