m Verkoop uw huis Direct De Looff Berichten in weekkranten effectief tegen inbraken Ook uw advertentie bij de toerist onder de aandacht? A Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Zin in Zeeland WOENSDAG 12 JUNI 2019 Boedelruiming Zeeland verzorgt dit graag voor u! Villa Valentijn Middelburg Kinderdagverblijf www.villavalentijnmiddelburg.nl Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! MAKELAARDIJ O. Tel: 0118-62 88 34 Doe de check s/ De Faam BOEDELRUIMING ZEELAND A U wilt geheel verzorgd een woning laten ontruimen. Snel afgehandeld en professioneel verzorgd... Uitgevoerd door ervaren vakmensen... U kunt ons inschakelen voor: Woningontruimingen Seniorenwoningen ontruimen Zolders leeghalen Garages/schuren opruimen Tijdelijke opslag Kleine verhuizingen Wij leveren bezemschoon op en verwijderen eventueel vloerbedekking. De woning kan opgeleverd worden voor de woningbouw of naar de wensen van de makelaar. Kleine reparaties en of aanpassingen aan het huis zijn tijdens een huisontruiming ook mogelijk. www.boedelruimingzeeland.nl contact@boedelruimingzeeland.nl Tel. 06-22907762 Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg al meer dan 17 jaar uw vertrouwde adres voor kinderopvang kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61 In Middelburg. Ons landelijk registratienum mer is 257589806. Opvangvormen zijn o.a.. 40-, 48-, 52 weken p/j en flexibel. Hele-, haive- en verlengde dagen. Incidentele-, ruildagen en uurtje factuurtje. Villa Valentijn Middelburg maakt gebruik van wasbare bamboeluiers. Waarom eigenlijk persé zo'n wasbare luier? Het is gewoon beter voor het milieu. En de kinderen zijn eerder zindelijk. We hebben vier groepen in de volgende leeftijd: 3 mnd. -1 jaar (Gele groepj, 1 - 2 jaar (Roze groep), 2 - 3 jaar, (Rode groep), 3 - 4 jaar (Blauwe groep), waardoor wc de kinderen op maat tijdens de verschillende ontwlkkc ingsstadia kunnen begeleiden en de overgang naar de basisschool optimaal is. Ook is een heerlijke 36 meter diepe ommuurde tuin aanwezig v/aar uw kinderen veilig in kunnen spelen. Voor de zeer scherpe prijs/kwaliteit verhouding kunt u meer informatie vinden op onze website, t.w. www.villavalentijnmiddelburg.nl ons e mailadres is info@villavalentijn.nl. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854 890090. Rouaansekaai 61 in Middelburg! info@villavalentljn.nl Landelijk registratienummer is 257589806 www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg De stichting NIPW houdt voorde tiende keerde Natio nale Inbraakpreventie weken en worden weer talloze tips gegeven over hoe een in braak te voorkomen is. Huis-aan-huisbladen. maar ook dagbladen en de radio nemen die informatie vaak over. En niet zonder resultaat zo wijst onderzoek uit. Want de informatieoverdracht werkt blijkt uit recent onder zoek: van de 613 onderzochte huishoudens geeft maar liefst 93 procent aan in de afgelo pen twee jaar publicaties over inbraakpreventie te hebben gezien. Tachtig procent zegt te weten dat die voorlichting afkomstig is van de stichting Nationale Inbraakpreven tie-Weken. Van deze tachtig procent beweert 28 procent dat deze berichtgeving hen 'zeker' heeft aangezet tot het nemen van inbraakpreventie maatregelen. De afgelopen ja ren daalde het aantal inbraken met ruim vijftig procent, dank zij veel gelijktijdige initiatieven. Denk aan de 'maakhetzeniet- gemakkelijk'-campagne van de overheid, met het bekende zwaailichtje in de hoofdrol. Maar ook gemeenten, politie en woningcorporaties hebben, al dan niet gezamenlijk optre dend, een belangrijke rol ge- Doe de inbraakpreventiecheck en kijk hoe goed jouw huis beveiligd is tegen inbraak. speeld. Ook de techniek helpt. Op Misdaad in Kaart, onder deel van politie.nl, is te zien hoe vaak en waar er de afge lopen drie maanden in jouw buurt is ingebroken. De kaart toont dagelijks een actueel beeld van alle inbraken en po gingen daartoe. Via Mijn buurt op politie.nl kun je contact leg gen met de wijkagent. Kijk op www.inbraakmis- lukt.nl VLISSINGEN - Het toeristenseizoen brengt honderdduizenden toeristen naar onze provincie. Van dagjesmensen tot hen die de hele zomer blijven. De Persgroep brengt deze zomer vier keer de speciale toeristenuitgaveZin in Zeeland uit, die overal in Zeeland verspreid wordt. Ideaal voor uw doelgroepgerichte advertenties. Meer weten? Bel of mail met Linda Heikoop via 06 - 205 414 55 of linda.heikoop@persgroep.nl

de Faam | 2019 | | pagina 6