Maak de mooiste foto's met je telefoon m Galaxy S10+ T Galaxy A50 CTfll iPhone 8 fTfll TELE2 De Faam WOENSDAG 5 JUNI 2019 Het zijn kostbare herinneringen MAAK EENS EEN FOTO VANUIT EEN ONVERWACHTE HOEK Een nieuw abonnement afsluiten, of mag je verlengen? Kom naar Ritel! Het maakt niet uit waar je abonnement is afgesloten! 120 MINUTEN/SMS :n.Fotrfökry22 120 MINUTEN/SMS voor s echts I GO GO GO l DEALS Geen t.w.v.€2§o p/mnd Ga snel naar jouw Ritel winkel in: Barendrecht Bergen op Zoom Breda Dordrecht Etten-Leur Goes Middelburg Oosterhout Roosendaal Rotterdam Terneuzen Tilburg Vlissingen Waalwijk Delft Hellevoetsluis Hulst Naaldwijk Oud-Beijerland Spijkenisse Pijnacker IJsselstein Binnenkort openen wij onze nieuwe winkel in Zwijndrecht! Let op! Geld lenen kost geld d-X" i-UI |i;ET»irai van Westen Een selfie voor Instagram, een foto van de kleine die z'n fruit- hapje in zijn gezicht smeert of een plaatje van de zonsonder gang. Zo ongemerkt maak je heel wat foto's met je telefoon, zeker straks in de vakantieperiode! Maar hoe maak je de mooiste foto's? Waar moet je op letten en welke telefoon heeft de beste lens? We zetten wat tips voor je op een rij. Het lijkt een inkoppertje, maar in werkelijkheid gaat juist dit heel vaak mis: Zorg voor een schone lens. Zelfs het bes te toestel in handen van een topfotograaf levert een wazig plaatje op met een vieze lens. Poets 'm regelmatig op met een microvezeldoekje of - als je dat niet bij de hand hebt - de punt van een schoon shirt je. Geef je telefoon ook even de tijd om op te starten en scherp te stellen. Mocht dat laatste niet direct lukken, kun je de telefoon laten focussen op het onderwerp datje vast wilt leg gen, door juist op die plek op het scherm tikken. Je zult zien dat de telefoon dan vervolgens vanzelf scherp stelt. De leukste plaatjes Met een telefoon kan je dui zenden foto's maken. De leuk ste foto's bewaar je en de rest gooi je weg. Dat kost niks ex tra's, dus speel daarmee. Maak eens een foto vanuit een on verwachte hoek. Ga iets hoger staan, buig door je knieën of ga plat op je buik liggen in het gras en maak vanuit die posi tie een foto. Echt, het levert de leukste plaatjes op. Herinneringen Maar foto's zijn veel meer dan alleen leuke plaatjes, het zijn kostbare herinneringen. Juist foto's van onverwachte ge beurtenissen, zijn heel waar devol. Controleer in de eerste plaats of je voldoende opslag ruimte op je telefoon hebt of plaats een geheugenkaartje om extra ruimte te creëren, zo dat je dat ene leuke moment ook daadwerkelijk kunt vast leggen. En zorg ervoor dat je foto's veilig worden opgesla- Hoe maak je nu de mooiste foto's? Waar moet je op letten en v/elke telefoon heeft de beste lens? FOTO: PR gen, zodat je ze niet kwijtraakt als je telefoon crasht of wordt gestolen. De meeste leveran ciers leveren gratis opslag in de cloud. Via je instellingen kan je checken of deze optie aanstaat. Kom je er niet uit? Loop even een telefoonwinkel binnen en vraag of ze dit voor je in orde kunnen maken. Zelfs als je al deze tips ter har te neemt, wordt het lastig om scherpe foto's te maken met een verouderd toestel. Over weeg je om een nieuw toestel aan te schaffen en ben je op zoek naar een echte topper? De nieuwe Sony Xperia 1 is een absolute aanrader! Naast het enorm mooie 4K beeldscherm met bioscoopeffect heeft dit toestel drie lenzen waardoor er ook bij weinig licht nog steeds zeer scherpe foto's gemaakt kunnen worden! Naast dit toe stel staan de Samsung Galaxy Slo(+) en de Apple iPhone XS MAX op dit moment zonder twijfel in de top drie van toe stellen met de beste camera's. Heb je er plezier in om je fo to's te verbeteren of een beet je op te leuken? Wil je de foto iets lichter maken, uitsnijden, rechtzetten of er een tekst in plaatsen? Installeer eens een fotobewerkingsappje op je telefoon. Echte aanraders zijn Snapseed, Facetune of PS Express. 15,00 voor je abonnement 30,00 voor je toestel 1245 C 15,00 voor je abonnement C 10,00 voor je toestel j 2 2 aansluitkosten 12,00 voor je abonnement 19,00 voor je toestel C 2,50 korting verwerkt. (Bij 2 T-Mobile abonnementen op 1 adres krijg Je 2,50 korting 2 GB extra.) Totale toestel- kosten Eenmalige bijbetaling Totaal krediet bedrag Ter mijn bedrag Duur overeen komst Vaste debet rentevoet 720,00 0,00 €720,00 €30,00 24 mnd 0% 1 PiijswIjUfllngen en zetfouten «oorbehouden. Vraag naar de voorwaarden In de winkel. De standaard informatie over krediet ontvang; u tijdens het bestelproces in de winkel

de Faam | 2019 | | pagina 5