O WOENSDAG 29 MEI 2019 De Faam Appartementencomplex De Churchill in Middelburg Kikker Mamilla bestaat 25 jaar krantenbezorgen.nl Leuke uitjes voor de jeugd Expo Westkapelle en haar kerken en het Avontuur Bezorgers gezocht in Middelbi Vlissingen Westkapelle Interesse? Mail naar: iaaszilver@gmail.com (Middelburg) 'c@gmail.com (Vlissingen, Westkapelle) De Churchill is een kleinschalig wooncomplex dat bestaat uit 41 sociale levensloopbestendige huurappartementen voor senioren. Mooi gelegen in de groene wijk Klarenbeek in Middelburg. Interesse? U kunt zich inschrijven via de website en telefonisch een afspraak maken voor een bezichtiging. Alle gewenste voorzieningen binnen handbereik en dichtbij het bruisende stadscentrum. Te huur: ruime 3-kamer appartementen vanaf 55 jaar oppervlakte circa 72 m2 ruim balkon of terras privé fietsenberging op de begane grond supermarkt bushalte in de straat ruime parkeergelegenheid mooi aangelegde gemeenschappelijke tuin kale huur: 699,- per maand voorschot servicekosten: 60,- per maand Let op: Op basis van het passend toewijzen beleid is een verzamelinkomen vereist tussen 22.700 en 38.035 euro voor 1 persoon. Voor een tweepersoonshuishouden geldt een verzamelinkomen tussen 30.825 en 38.035. Meer informatie: bewonersconsulent bereikbaar van 08.30 tot 13.00 uur 088-921 04 63 I churchill@woonzorg.nl www.woonzorg.nl/de_churchill 's Morgens voor 7.00 uur de krant bezorgen, op zaterdag voor 8.00 uur Prima verdienste per vier weken Minimumleeftijd 15 jaar Gratis de krant lezen Startpremie 200,- (vraag naar de voorwaarden) Gratis regenpak Een wijk in de buurt WOON ZORG Ncanu>HD MIDDELBURG - Ook in het nieuwe theaterseizoen kun nen de kinderen weer genie ten van leuke en hilarische jeugdvoorstellingen in de Schouwburg Middelburg. Zaterdag 26 oktober komt Meneer Monster naar Mid delburg met de voorstelling De Rovers, een nieuw visu eel spektakelstuk. Voor de allerkleinsten komt Peppa Pig, het lieve varkentje en haar vriendjes feestvieren met de musical 'Verrassings- feest'. Deze musical is te zien op zaterdag 9 november. Op zaterdag 23 november viert De Club Van Sinterklaas haar jubileum in de Schouwburg. Kikker is samen met Rat, Varkentje en Eend te zien op zondag 22 december. Thea ter Terra vliegt met Peter Pan naar een magische wereld op zaterdag 25 januari. Voor de oudere kinderen brengt Beumer Drost de voorstelling Reis om de we reld in 80 dagen. Sita speelt de hoofdrol in de sprook jesmusical Doornroosje. Te zien op zaterdag 21 maart. Sesamstraat sluit het seizoen voor de jeugd af op zater dag 18 april met een nieuwe musical. Bij verschillende voorstel lingen vindt er na afloop een Meet Greet plaats in de foyer. Na afloop van Doornroosje kan je nog zingen en swingen op de Sprookjesafterparty. 0 Kijk voor het volledige programma op www. zeelandtheaters.nl MIDDELBURG - De Zeeuwse rockband Mamilla bestaat dit jaar 25 jaar en om dit jubileum te vieren geeft de band op zaterdag 8 juni een concert op een buitenpodium op Plein 1940 in Middelburg, tijdens de Stadsfeesten. De toegang is gratis en de aanvang van het optreden is om 20:30 uur. WESTKAPELLE - Tijdens de begeleid door live orgelspel, librorduskerk (nu in gebruik zomerperiode gaan de deuren Deexpositie is samengesteld als vuurtoren) en de Molukse van de Moriakerk in Westka- door leden van de drie kerken kerk. Tijdens de bezichtigings- pelle elke vrijdagmiddag open op Westkapelle. Er wordt ook dagen (15.00 - 17.30 uur) zal voor de expositie 'Westkapel- aandacht besteed aan ver- er altijd iemand aanwezig zijn Ie en haar kerken, toen en nu', dwenen kerken, zoals de Wil- om een toelichting te geven.

de Faam | 2019 | | pagina 6