Sinfonietta String festival Zeeland) f? 18+19 ISiSTi Natuurlijke oplossing voor piasproblemen bij mannen Theaterprogramma online! Americana en vintage Rockabilly in De Piek follow the road to your heart Spirituele en Qezondheidsbeur& Mineralen ïïeura Studio it 58 Middelburg, 18 en 19 mei Zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur 9 in de buurt mei 2019 Viersen in Jacobskerk De Faam intree 5,00 inclusief een hopje hoffie of thee Intree voor hinderen 7 lot 12 jaar 2.50 (Hinderen onder de 6 jaar onder begeleiding van een volwassen mogen gratis naar binnen www.foUowtheroadlogourhearl.nl TICKETS PROGRAMMA: Amsterdam grote zeeuwse Sinfonietta KERK ,aAL ikGroL De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad 'Slechts 1 kleine capsule per dag' Persoonlijk advies THEATERS AAN ZEE WOENSDAG 15 MEI 2019 Pieter DerksVoor wat het waard is. FOTO: MERLIJN DOOMERNIK RITTHEM - Met nog vier voorstellingen te gaan (Javier Guzman, Guido Weijers, Tho mas Smith en Guido Weijers), kunnen we, natuurlijk met als populariteitshoogtepunt de 4 voorstellingen van Najib Amali in de Nieuwe Kerk Zie- rikzee, nu al spreken van een absoluut kaartverkooprecord voor 2018-2019. Barstensvol ambitie en nieu we plannen gaan we het nieuwe theaterjaar in. Met straks bijna 100 voorstellin gen verdeeld over 6 podia in Schouwen-Duiveland, Wal cheren en Beveland en naar verwachting rond de 20.000 bezoekers (of meer) is Thea ters aan Zee geen kleine spe ler meer. Vorige week zijn alle thea tervrienden en andere klan ten op de hoogte gebracht van het nieuwe program ma, dat nu online staat. Over een week volgen de gidsen! Verder heeft de website een nieuwe look and feel. Maar, Theaters aan Zee is nog niet klaar met program meren. Na een succesvolle pilot het afgelopen seizoen is de stichting bezig extra mid delen te werven voor een nieuw muziekprogramma in o.a. de Nieuwe Kerk Zierik- zee en het Historisch Kerkje Ritthem. Naar verwachting kruipt Stichting Theaters aan Zee het aankomende seizoen dus naar de 100 producties! Wil je op de hoogte worden gehouden van het program ma, schrijf je dan in voor de nieuwsbrief van Theaters aan Zee. Je kunt vanaf nu kaarten bestellen via: theatersaanzee.com Het Braziliaanse Old Chevy komt naar Vissingen. FOTO: PR DE PIEK Podium De Piek in Vlissingen heeft voor het weekend van 17 en 18 mei twee bijzondere optredens op het programma staan: op vrijdag 17 mei rockabilly uit Brazilië. En zaterdag 18 mei de Belgische winnaar van Humos Rockrally met America na van nu! VEERE V tl Va.n J OOO lndebuurt.nl ADVERTORIAL GEZONDHEID Vaak 's nachts plassen? Nadruppelen? Veel mannen met plasproblcmcn door een goedaardige prostaatver groting hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de zaagblad- palmvrucht. In Duitsland en Zwitserland worden deze extracten al veelvuldig toegepast bij plasproblcmcn als gevolg van goedaardige prostaatvergroting. Goedaardige prostaatvergroting is een normaal ouderdoms- verschijnsel dat door een arts wordt vastgesteld. Maar liefst 50% van de mannen van 50+ heeft ermee te maken. Hoewel de aandoening meestal goed aardig is, kan prosiaalvergroiing het dagelijks functioneren wel beïnvloeden. het plassen, een zwakke urinc- straal, de blaas niet goed kun nen legen, binnen twee uur opnieuw moeten plassen en moeilijk kunnen ophouden van de urine. Ook kunnen deze problemen consequenties hebben voor de bcdprcstatics. Natuurlijke oplossing A. Vogel ProstaforccMcd is een natuurlijke oplossing bij pias problemen als gevolg van pros taatvergroting. Het bevat een hoge dosering van extracten van de zaagbladpalmvrucht. Daarom is slechts 1 capsule per dag voldoende. De capsule is klein en daardoor eenvoudig in te nemen. capsules. Dit is goed voor 3 maanden en kost f. 0,44 per dag. Dit is een vaste lage prijs. Bel de A.Vogel gezond- hcidslijn op 0900 - 246 46 46 voor persoonlijk advies over natuurlijke ondersteu ning bij plasproblcmcn bij mannen en het gebruik van ProstaforceMed VLISSINGEN - Vrijdagavond treedt het Braziliaans vintage rock 'n roll trio Old Chevy op. De band heeft een sound die de grenzen van rockabilly ver overschrijdt. Invloeden komen uit vele bronnen: van de vroe ge rocknroll tot aan blues, jazz en soul, met uitstapjes naar ja ren zestig pop. Old Chevy heeft al jarenlang in de hele wereld een indrukwekkende live-re putatie. Aanvang 20 uur. En tree 10 euro. Zaterdag 18 mei treedt de Ant werpse formatie The Calicos op. The Calicos laten horen hoe Americana anno 2018 zou moeten klinken. De muziek van The Calicos valt vooral ook in de smaak bij fans van arties ten als Bruce Springsteen, Neil Young, Wilco en Ryan Adams. Als support treedt de Middel burgs zanger, songschrijver en giataris Peetman op. Hij om- schtijft zichzelf als een cowboy die gevangen zit in het lichaam van een Middelburgse Zeeuw. Aanvang 20.30 uur. Entree 10 euro. https//depielcnl VLISSINGEN - Het Con- certgebouw Kamerorkest met Quirine Viersen op cello brengt werken van Prokofiev en Schubert. Sinds de oprichting in 1987 treedt het Concert gebouw Kamerorkest in binnen- en buitenland op met prominente solisten en dirigenten. Recentelijk heeft het Concertgebouw Kamerorkest samenge werkt met onder andere Ronald Brautigam, Lavi- nia Meijer en Noa Wild schut. Het Concertgebouw Kamerorkest wordt jaar lijks uitgenodigd door de grootste Nederlandse podia zoals Vredenburg in Utrecht en de Rotter damse Doelen. Het Con certgebouw Kamerorkest treedt ook regelmatig op in het buitenland. In 2016 vond een door de pers alom geprezen tournee door Duitsland plaats met violiste Liza Ferschtman. Voor de huidige serie is celliste Quirine Viersen de muzikale gast. Nu komen ze dus ook ook in Vlissin gen. Zondag 26 mei, 15.30 uur, St. Jacobskerk, Oude Markt 2, Vlissingen, En tree: 20 euro 15 euro Diverse piasproblemen Typische verschijnselen van prostaatvergroting zijn vaak 's nachts moeten plassen, het moeilijk op gang komen van Vaste lage prijs ProstaforccMcd is verkrijg baar in een maandverpakking van 30 capsules (C 0,57 per dag) en een verpakking van 90 llllA-'V..- ptoptblefnci ahg«vol)van fHtHtdalwgrang f' Adviesprijs vanaf 16,96 Tradiiionccl kruidcngcnccsmid- del o.b.v Sabal scrrulata Dc toe passing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Verkrijgbaar bij de meeste apotheken.

de Faam | 2019 | | pagina 7