0 COLLEGA'S GEZOCHT! gS Camping Zeelandia vindt thuis op een nieuw terrein Nieuws Stopt Nooit De SamenLoop voor Hoop heeft geen aflevering 2019 Passie van Souburg is op zoek Download de app: pzc.nl/app Eerste verkoper Vers m/v Full time Medewerker Kruidenierswaren m/v Full time WOENSDAG 17 APRIL 2019 De Faam Eerste verkoper Vers Als eerste verkoper Vers ben Je de sparringpartner van de afdelingschef die Je bij afwezigheid ook vervangt Je stuurt zowel mensen ols processen aan en bent samen verantwoordelijk voor het resUtaot von de afdeling. Wat biedt Agrimorkt Jou? Interesse? Download onze app en mis geen seconde van het nieuws dat ertoe doet. Wij houden je 24/7 op de hoogte. Download In d« w App Store or Google Plav besloten om voor deze ere gasten toch een (aangepast) verwen programma te or ganiseren. Dit vindt plaats op vrijdag 14 juni 2019 vanaf 16.00 uur tot ongeveer 21.30 uur. Hoe dit programma er uit komt te zien, wordt nog verder uitgewerkt Het ver wenprogramma is in het chocolademuseum van Cho colate Lovers aan de Vlas- markt 51 in Middelburg. Info op Walcheren@ samenloopvoorhoop.nl. Werken bij Agrimorkt Ie werken met een gedreven groep coüego's die dogelljke een topprestatie willen neerzetten. Agrimorkt kent In eike winkel drie winkelteams: Kassa/Service, Vers en Kruidenierswaren die nauw samenwerken. Agrimorkt medewerkers zijn steeds op zoek naar mogelijkheden de klant te verrassen met een strolende winkel, bijzondere producten of een extra glimlach. In Agrimorkt Vlissingen zijn momenteel vacatures. We zoeken een: De SamenLoop voor Hoop Walcheren gaat helaas niet door in 2019, moest de organisatie bekendmaken. Meewerken in zo'n team? Agrimorkt biedt een groot, compleet assortiment verse artikelen. We hebben een eigen ambachtelijke slagerij, een uitgebreide broodafdelinQ met bake off en vele andere versgroepen zoals AGF, Zuivel, Kaas, Vleeswaren en Vis. Op de versafdeling verkopen we tientallen streekproducten waarop we extra trots zijn. De juiste mix van assortiment, prijs, beschikbaarheid en acties Is de dagelijkse zorg voor de medewerkers op die afdeling. Op deze afdeling zijn voorraadbeheer met behulp van een geautomatiseerd bestelsysteem, en het correct uitvoeren von werkzaamheden rondom acties belangrijke onderdelen van het werk. Medewerker Kruidenierswaren Als medewerker op de afdeling Kruidenierswaren voer Je zelfstandig werkzaamheden uit Je beheert voorroden en presentaties en bent er a ttljd voor de klant. Al onze medewerkers zijn klantgericht nauwkeurig, werken graag in teamverband en zijn enthousiast over de artikelen die we verkopen. Herken JIJ Je in de beschrijving hierboven? Heb Je een MBO 3 of 4 opleiding (bij voorkeur detailhandel)? Ben je ft exibel in Je werktijden? W* je na een Inhouse training aan de slag als eerste verkoper op de versafdeling of als medewerker op de kruidenierswaren afdeling? Don komen we graag met jou in contact! Agrtmarkt biedt Jou een leuke baan In een moderne werkomgeving. De salariëring en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO levensmiddelen. Daarnaast zijn er een aantal prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder studie en cursus mogelijkheden. Meer informatie vind Je op www.ogrtmarkt.nl - werken bij Agrimorkt j Daar kun Je ook solliciteren, reageer uiterlijk zaterdag 4 mei as. Voor nadere Informatie kun Je contact opnemen met Marko Zijl, tel 0116-460006 De onlangs opgerichte stichting Passie van Souburg is van plan in Oost-Souburg op 5 april 2020, met amateurs en vrij willigers, een aan de huidige tijd en omgeving aangepaste vorm van The Passion uit te voeren. OOST-SOUBURG - Als lo catie wordt gedacht aan de Karolingische Burg in Oost- Souburg. Breed De organisatie wil dat de "Passie van Souburg" voor een breed publiek toeganke lijk is, ongeacht geloofs- po litieke- of levensovertuiging. Dit wil de stichting bereiken door een versie te schrijven die uitgaat van verdraag zaamheid en het er voor elkaar willen zijn. Sleutel woorden zijn: samen, respect en begrip. Zeeuws Het verhaal zal in deze tijd en deze regio passen. Het geheel wordt in deze beg infase gedragen door 6 vrij willigers die hun schouders onder dit evenement zet ten. In de voorbereiding en tijdens de uitvoering zullen meer vrijwilligers nodig zijn. Het aantal deelnemers (zan gers, acteurs, figuranten) zal tussen de 20 en 30 zijn. We hebben daarnaast nog vele handen nodig om dit eve nement tot een succes te maken. Vrijwilliger Meer informatie kunt u na Pasen vinden op de website. Mocht u dit initiatief willen steunen door als vrijwilliger mee te werken of als u graag een rol wilt spelen in de uit voering, kijk dan voor meer informatie op www.passievansouburg.nl Na ruim 30 jaar heeft Naturisten vereniging Zeelandia haar uniek gelegen kampeerterrein De Belt verlaten. RITTHEM - De toekomsti ge vestiging van een mari nierskazerne op en naast dit terrein maakt dat de cam ping op zoek moest naar een andere locatie. Met de medewerking van Provincie Zeeland, Gemeente Vlissin gen, Defensie, Waterschap en Staatsbosbeheer is dat De Schone Waardin geworden, achter de zeedijk bij Ritthem. In september 2018 is begon nen met de aanleg van het nieuwe terrein op De Schone Waardin en de ontmanteling van het terrein De Belt. In die zelfde maand werd het oude terrein opgeleverd ten behoeve van Defensie. In de tussentijd werd de in frastructuur van het nieuwe terrein aangelegd. Het zwa re werk, zoals het rooien van bomen, de aanleg van hoofd leidingen elektra, water en riolering en dergelijke, werd uitbesteed aan aannemings bedrijven. Alle andere werk zaamheden zijn uitgevoerd door vele vrijwilligers. In middels is het nieuwe terrein in gebruik genomen, waarna wethouder Albert Vader van de Gemeente Vlissingen op 26 mei 2019 de officiële ope ning zal verrichten. Volg de ontwikkelingen www.campingzeelandia.nl namens de KWF Kankerbe strijding en de SamenLoop Commmissie, om verder te gaan met "namens de orga nisatie wil ik iedereen die de SamenLoop 2019 heeft ge steund van harte bedanken voorde inzet" De eregasten, mensen die kanker hebben of hebben gehad, is een belangrijke groep mensen binnen het evenement Er is daarom WALCHEREN - Ondanks alle inspanningen is het niet ge lukt om voldoende sponsor geld en lopers te werven om er een succesvolle editie van te maken. De eregasten, lo pers, muzikanten en andere betrokkenen zijn inmiddels ingelicht "Met nog maar neeen we- voor elkaar te Paul Burger

de Faam | 2019 | | pagina 30