BELISOL 15% 9 KORTING iim de buurt VOOBJAWS BELISOL Theater door de UCR Bezoek aan de Vlindertuin Internet voor beginners Durpsrun door Koudekerke Wees weer op je paasbest Op ontdekking in het Arsenaal Rommelmarkt jeu de boules Zomermarkten weer van start De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad Open De Faam WOENSDAG 17 APRIL 2019 WALCHEREN KORT 465598. OO® indebuurt.nl Nobelweg 2-24 4462 GK Goes T 0113-211 811 goes@ belisol.com op 2* paasdag! Al meer dan 40 jaar kozijnen en deuren zonder zorgen. MIDDELBURG - De theaterver eniging van University College Roosevelt presenteert "If Today is the First Day of the Rest of My Life, I'm in Real Trouble". Een groep studenten strandt in een verlaten goudzoekers stadje. Het stadje blijkt alleen niet zo verlaten als gedacht... Van een filmcrew tot de maf fia; talloze kleurrijke figuren maken dit een comedy of nooit te vergeten! Deze voorstelling vindt plaats op vrijdag 10 Mei om 8 uur. Kaartjes zijn 7 euro per stuk en kunt u reserveren via theatra@ucr.nl. Let op! Deze voorstelling is volledig Engelstalig. VLISSINGEN - De Zonnebloem afdeling Vlissingen verzorgt donderdag 16 mei een halve dagtocht met de bus naar de Vlindertuin te Kwadendamme. Via een toeristische route met bloeiende boomgaarden rij den wij naar Kwadendamme alwaar ontvangst met koffie of thee met appelgebak en slagroom en een tweede kop je koffie/thee. Daarna kunt u op eigen gelegenheid de vlin dertuin bezoeken. Vertrek bij Woonzorgcentrum Ter Ree- de te Vlissingen om 12.30 uur, vertrek op het Oranje plein te Oost-Souburg om IZ45 uur. Terugkomst om ongeveer 17 30 uur. De kaarten kosten 25 euro, inclusief koffie of thee met gebak en entree vlindertuin. De kaartverkoop van 14.00 tot 15.00 uur is dinsdag 30 april in verpleeghuis Scheldehof, don derdag 2 mei in het Atrium van Woonzorgcentrum Ter Reede te Vlissingen en vrijdag 3 mei in Nieuw - Bachtenpoorte te Oost-Souburg. Uitsluitend in dien u verhinderd bent op de hiervoor genoemde data, kunt u na 3 mei nog telefonisch kaarten bestellen bij Gerda van Ombergen, telefoon (0118) GRUPSKERKE - Deze cursus is bedoeld voor mensen die (bijna) nooit met de computer hebben gewerkt. Deze cur sus helpt je gebruik te maken van de mogelijkheden van de computer. Je leert bijvoorbeeld websites te bekijken, e-mailste schrijven en hoe je bestanden kunt downloaden. Klik Tik is gratis en bestaat uit drie delen, namelijk De basis (over typen, klikken en websites bekijken), Het internet op (over e-mailen, downloaden en browsers) en Samen op het web (over fa- cebook en weblogs) De cursus Klik Tik vindt plaats op don derdagmorgen in Nimmerdor te Grijpskerke 10.00-11.00 uur. U dient zelf een laptop mee te nemen naar de cursus. Belang stellenden kunnen gelijk in stromen, maar wel eerst even opgeven via info@welzijn- veere.nl of 0118-583687. Meer informatie over Klik Tik is te vinden op www.klikentik.nl KOUDEKERKE - Op 26 april is het weer zo ver. De Durps run van Koudekerke. Hard lopen door de straten van Koudekerke en door het café, de scholen, winkels en ande re gebouwen. Afstanden 5, 10 en 15 km. Onderweg zijn ver der diverse obstakels die het tot een onvergetelijke loop maken. Meedoen is belang rijker dan winnen. Minimum leeftijd 6 jaar. Kinderen tussen de 7 en 12 jaar vragen wij om samen met een begeleider in te schrijven. Voor de deelne mers is er uiteraard het speci ale durpsrun t-shirt 2019. voor inschrijven is mogelijk tot 24 april op: https://inschrijven.ny form/2019042650900-nl In schrijven op de dag zelf is ook mogelijk, voorinschrijven kost 8 euro, na-inschrijven een tientje. Zie ook www.facebook. com/koudekerke MIDDELBURG - Uw paasou- tfit nog toe aan een reparatie of aanpassing? Uw gourmet stel of fiets kapot? Kom dan nog voor de Pasen naar de bijeenkomst van Stichting Re- pair Café Middelburg. Wij re pareren en geven advies over uw laptop, tablet, smartpho- ne, stofzuiger, koffiemachine, fiets, kleding of een andere reparatie. Let op, onze zome- ropeningsdagen zijn weer be gonnen! Onze gastvrouw en reparateurs staan weer voor u klaar op donderdag 18 april van 19:00 tot 22:00 bij Bowling en partycentrum De Kruitmolen aan de Kruitmolenlaan 129 in Middelburg. Wij repareren te gen materiaalkostprijs, maar donaties zijn welkom!. Zie voor meer informatie www.repair- cafemiddelburg.nl VUSSINGEN - Kom deze mei- vakantie op ontdekkingstocht naar Het Arsenaal. De piraten en biologen hebben voor elke dag leuke en interessante ac tiviteiten voorbereid. Zo leer je de ene dag van alles over de filmsterren Nemo en Dory en kun je een andere dag met één van de piraten een spannende speurtocht ondernemen. Lijkt jou dit wel iets? Kom dan in de meivakantie op bezoek in Het Arsenaal. Meer informatie over Het Arsenaal op www.arsenaal. com. MIDDELBURG - Op zaterdag 20 april wordt in de hal en op de banen van Club Jeu de Bou les aan de Koudekerkseweg 139/141 te Middelburg weer een grandioze rommelmarkt gehouden. Al vele jaren is dit een van de meest drukbezoch te en gezelligste rommelmark ten van Zeeland. Met meer dan 1000 bezoekers een ongekend succes. De opbrengst gaat in zijn geheel naar nuttige en leuke wensen binnen de club U kunt Club Jeu de Boules Mid delburg vinden op de Kouder- kerkseweg 139 te Middelburg. Het hek gaat om 9.30 uur open voor bezoekers en de markt duurt tot ongeveer 15.00 uur. De bar is geopend en daar kan de inwendige mens versterkt worden. De toegang is 1,= per persoon; dit is tevens een lot voor de verloting. Kinderen gratis. Wilt u meer weten? Kijk dan op www.cjbm.nl MIDDELBURG - In het paas weekend start het zomermark- tenseizoen met de Paasfeir op de Middelburgse markt. Deze fair is op zaterdag 20 april van 10.00 tot 17.00 uur, zondag 21 april van 12.00 tot 17.00 uur en maandag van 11.00 tot 17.00 uur. Er is een breed aanbod van antiek, curiosa en verzamelob jecten en ook andere zaken die de woning of tuin verfraaien. Zaterdag en maandag treedt straatartiest elCapstok op. Komende zaterdag is de beroemde rommelmarkt bij Club Jeu de Boules Middelburg Wij brengen graag het zonnetje bij u in huis, daarom profiteert u nü van 15% voorjaarskorting op kozijnen en deuren. Wij komen graag bij u thuis om uw wensen om te zetten in een passend advies. Daarna produceren én monteren we uw kozijnen en deuren met zorg. Zo geniet u binnen de kortste keren van de lentezon. Ontdek het op Belisol.nl. Belisol Goes kozijnen en deuren Belisol. www.belisol.nl

de Faam | 2019 | | pagina 27