Uirnschool Zeeland internationaal 7 lifte cc LI 1 04* (VCK4 4t44Ant<i4€Mr www.avaelectro.nl electro De Faam WOENSDAG 17 APRIL 2019 Scherpe prijzen Advies Assortiment m tl B-to-B Aandacht Dichtbij J Nét wat makkelijker. Heinkenszand Dorpsstraat 56 Oost-Souburg Kanaalstraat 22 Zaterdag 20 april en maandag 22 april is Vlissingen het middelpunt voor turn liefhebbers, het is Turnschool Zeeland uit Vlissingen opnieuw gelukt om een mooi aantal eredivisietumsters naar Sporthal Baskensburg te Moreau Gymnastics Tour 2019 Het is inmiddels een prachtige traditie in de turnsport: de Zeeuwse Kampioenschappen en de Moreau Gymnastics Tour georganiseerd door Turnschool Zeeland. Op zaterdag 20 april en maandag 22 april is Vlissingen het middelpunt voor turn- liefhebbers. Deze editie belooft heel bijzonder te worden. VLISSINGEN - Het is Turn school Zeeland uit Vlissingen opnieuw gelukt om een mooi aantal eredivisietumsters naar Sporthal Baskensburg te lok ken. Uit alle hoeken van het Nederland en ook uit België komen turnsters uit de ere- 1e en 2e divisie op maandag 22 april (tweede paasdag) naar Zeeland. Liefhebbers van da- mesturnen op het hoogste ni veau kunnen nu dichtbij huis van een prachtig toernooi ge nieten. Op de deelnemerslijst van in totaal een kleine 225 turnsters prijken onder an deren eredivisietumsters van Topturnen Zuid (voorheen FlikFlak) en Tumz Amsterdam. Ook Tisha Volleman prijkt op de deelnemerslijst. Olympische spelen In 2015 zorgde zij tijdens de WK in Glasgow voor een mooi aan deel in de directe kwalificatie van de Nederlandse turnploeg voor de Olympische Spelen in Rio. Een unieke kans dus om deze turnster in Vlissingen te kunnen bewonderen! Moreau Gymnastics In totaal zullen naast de turn sters uit de 1e en 2e divisie zo'n 25 turnsters uit de eredivisie op maandag strijden om de podiumplaatsen. Ook de rest van de dag wordt geturnd op de hoogste niveaus. Het toer nooi begint om 8.15 uur met de jongste turnsters. De eredivisie start om 13.35 uur met de war ming up en het groot intumen waarbij publiek van harte wel kom is. De eredivisiewedstrijd is van 1445 tot 17.15 uur. Daarna volgt de laatste ronde die tot 19.30 uur duurt. Zeeuwse Kampioenschappen Op zaterdag 20 april wordt ge streden door bijna 250 wed strijdturnsters uit Zeeland. Door het organiseren van de Zeeuwse Kampioenschappen maakt de Turnschool het mo gelijk dat verenigingen uit heel Zeeland kunnen deelnemen aan een professioneel toer nooi. De wedstrijden zijn za terdag van 8.15 tot 20.30 uur. Internationale allure Op wedstrijdvloer staan toe stellen van Janssen-Fritsen, net als bij EK's en WK's waar door met recht gesproken kan worden van een toernooi met internationale allure. Het pu bliek kan de scores volgen op grote tv-schermen die bij elk toestel staan. Sponsor Hesters, nl is aanwezig met turnkleding van Christian Moreau. www.turnschoolzeeland.nl. FOTO: ELS SWART De beste prijs service verhouding uit de regio Met onze ervaring helpen wij u bij het maken van uw persoonlijke beste keuze van AVA Groot assortiment met de nieuwste modellen A-merken \Ook voor uw bedrijf hebben wij de beste oplossing Voor campings, B&B's en hotels hebben wij de unieke leaseconstructie. Persoonlijke aandacht voor u en uw vraag, in de winkel en thuis. Trots op onze regio, daarom altijd in de buurt. Vanuit onze nieuwe winkel in Heinkenszand helpen we u nu ook graag in de Bevelanden. Maar natuurlijk bent u ook van harte welkom in onze winkel in Oost-Souburg. We bedienen u daarom ook graag in geheel midden Zeeland. AVA Electro lekker dichtbij!

de Faam | 2019 | | pagina 23