o Koor Lichte Muziek A58 gaat de boer op Bekijk zelf de nieuwste boten en aanhangwagens mmm tb Winactie van Dakotech was doorslaand succes in heel Zeeland De Faam woensdag 17 april 2019 ONDERNEMERSNIEUWS in het weiland van Wilco Verhagen genoten niet alleen de koeien van het lentezonnetje, maar ook heel koorAsS. FOTO: ROB KLAP. Afgelopen zondag speelde zich een ongewoon tafereel af in het weiland van boer Wilco Verhagen aan de Breeweg in Koudekerke. Niet alleen de koeien genoten van de frisse lucht en het lente zonnetje, maar een heel koor. KOUDEKERKE - Koor Lichte muziek A58 liet zich op deze bijzondere locatie vastleggen door fotograaf Rob Klap voor een bijzonder project, dat het koor de komende tijd gaat uitvoeren: 'Mijn vlakke land en de mensen die er wonen'. Jaques Brei Naamgever van het project is het lied Mijn vlakke land van Jacques Brei. Het repertoire geeft uitdrukking aan het ge voel ergens wortels hebben, ergens thuis zijn en thuis kunnen komen, verbonden zijn met de plek, de omge ving, de natuur, en de men sen die er wonen. Dit alles gevangen in zestien liedjes die bijzonder zijn door hun inhoud, hun spel met taal, in hun voordracht of in hun beschrijving van het land en de mensen, of liedjes die op een of andere manier een bijzondere betekenis hebben gekregen. Nederlands Liedjes die op die plek en bij die mensen ontstaan zijn. Daarom in de eerste plaats in het Nederlands. Dit alles zal in een hartverwarmende voorstelling worden gegoten, ondersteund met beeld en begeleid door een ensemble met accordeon, bas en piano. Liefde Alle mooie ervaringen, ge dachten en de liefde voor ons eigen Zeeuwse en Bra bantse land komen samen in het project met zestien Ne derlandstalige liedjes, door dirigent Rob van der Meule, pianist Christian Blaha en Belgische gastdirigent Bart Orye in een A58-jasje gesto ken. Vandaar de uitstapjes naar België in het repertoi re. Daarbij mogen foto's van het koor in ons geliefde vlakke land natuurlijk niet ontbreken! Concerten Met deze geweldige foto reportage afgelopen zon dag onder een frisse, maar oer-Zeeuwse wolkenlucht, worden de puntjes op de i gezet voor de aankleding van en voorbereiding op de con certen, zaterdagavond 18 mei om 20.00 uur in de kerk aan het Oranjeplein in Oost-Sou burg en zondagmiddag 19 mei om 14.30 uur in Het Kloosterhof te Hoogerheide. Toegangskaarten voor de concerten kosten 10 euro en zijn verkrijgbaar via de website www.koora58.nl en voorafgaand aan de concerten steeds aan de deur op beide locaties. Veel Zeeuwen keken vreemd op, toen zij enkele weken ge leden een advertentie zagen van Dakotech, en dat ieder een die deze pagina achter het raam zou hangen gratis kunststof kozijnen voor de gehele woning kon winnen. ZEELAND - De actie werd een gigantisch succes, vertelt Da kotech eigenaar Hans Bos man: "We hebben honderden aanmeldingen gekregen van mensen die deze prijs wilden winnen, het was overweldi gend. Inmiddels hebben we een winnaar getrokken, fami lie Meijer uit Heinkenszand. Ik vind het ontzettend leuk dat deze mensen hebben gewon nen, aangezien zij direct veel effect zullen merken van de kunststof kozijnen, zij hebben namelijk in de gehele woning nog enkel glas met verouder de houten kozijnen. Zodra de kunststof kozijnen zijn aange bracht met moderne dubbele beglazing zullen zij dat merken aan de energierekening." Dakotech levert en monteert kunststof kozijnen en pre fab dakkapellen. "De dakka pellen worden eerst op maat gemaakt en daarna met een kraan op het dak geplaatst. In Zeeland aanhangwagens en boten opent op 20 en 22 april haar deuren voor het publiek een interessante paasshow Zeeland aanhangwagens en boten opent op 20 en 22 april haar deuren voor het publiek. Ze verzorgen aan de Uijterschootweg 22 in Middelburg een interessante paasshow met nieuwe bo ten, nieuwe aanhangwagens en leuke prijzen. plaats van een paar dagen ver bouwen, hebben we deze klus ingekort tot een halve dag. Dat scheelt heel veel gedoe voor de klant. Juist als het gaat om ontzorgen willen we maximaal meedenken met de klant" Een ander mooi voorbeeld daarvan is de raambekle- ding, want omdat kunststof draai- en kiepramen naar bin nen open gaan, past de oude raambekleding meestal niet meer. "Ook daar hebben we een oplossing voor gevonden. Wij kunnen raambekleding le veren die speciaal gemaakt is voor kunststof kozijnen zodat het allemaal een mooi geheel vormt." Voor veel mensen zal de ac tie om gratis kunststof ko zijnen te kunnen winnen te mooi hebben geklonken om waar te kunnen zijn. "En toch is het echt waan we gaan een woning helemaal gratis voor zien van nieuwe kozijnen met HR+++ beglazing, we zullen via onze social media kanalen en de toekomstige advertenties laten zien hoe we dat precies gaan doen. Van inmeten tot montage, zodat iedereen daar een goed beeld van krijgt" Kunststof kozijnen zorgen voor een besparing op energie kosten en onderhoudskosten. Meer weten? Ga naar www. dakotech.nl. MIDDELBURG - 'Heb je al tijd al eens willen binnenkij ken in ons prachtige bedrijf? Dan is nu je kans om te ko men genieten van ons brede assortiment', vertelt eigenaar Stefan van Meurs. 'We maken duidelijke afspraken, leveren wat we beloven. We willen de beste van Zeeland zijn en blijven." het bedrijf is speci alist in sloepen, maar levert daarnaast ook consoleboten en RIB's. Zeeland boten mag zich dé officiële Honda marine dealer van Zeeland noemen. 'We zetten als bedrijf vol in op de professionele markt', vertelt Stefan. 'Denk aan bouwbedrijven, ZZP-ers en hoveniers. Daarnaast weet de klant ons steeds vaker te vin den als het gaat om sloepen, consoleboten, ribs, rubberbo ten en waterscooters.' Mooie prijzen Tijdens de paasshow zijn er mooie prijzen te winnen, zoals een waterskipakket, een fun- tube, een gratis onderhouds beurt voor je aanhangwagen en is er gratis eten en drinken. www.zeelandboten.nl, www. zeelandaanhangwagens.nl GRATIS KUNSTSTOF KOZIJNEN! ►am. Meijer Heinkenszand DAKOTECH Bij de familie Meijer uit Heinkenszand wordt door Dakotech het hele huis gratis voorzien van kunststof kozijnen FOTO: DAKOTECH

de Faam | 2019 | | pagina 21