Cabaret: 'Sofasessies' ag in Middelbu of Westkapelle en.nl DE FONTEIN Een avondje Nederpop Na 45 jaar met veel plezier en enthousiasme dagelijks bezig te zijn geweest in Brasserie de Fontein gaan Jan en Hannie de Witte, vanaf donderdag 11 april, van hun welverdiende rust genieten. WOENSDAG 3 APRIL 2019 De Faam THEATERS AAN ZEE Brasserie U bent die dag ais familie, vrienden, gasten, (oud)medewerker, collega en relatie van harte welkom vanaf 16.00u - 22.00u voor een hapje en een drankje en om samen het glas te heffen op de vernieuwde brasserie, die Ramon en Pascal op dezelfde enthousiaste wijze voort zullen zetten. Jan en Hannie Ramon en Linda Pascal en Jozette Brasserie de Fontein Markt 73 4361 AE Westkapelle ZEELANDTHEATERS 's Morgens 1 a 1,5 uur voor 7.00 uur de krant bezorgen, op zaterdag voor 8.00 uur Verdien tussen 200,- en 300,- per vier weken Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar Minder dagen of alleen zaterdag is bespreekbaar Startpremie 200,-* vraag naar de voorwaarden RITTHEM - Op haar achtentwintigste ging Marian Mudder voor het eerst in therapie voor haar angsten en depressies. Het was intensief: twee weken geblinddoekt op een sofa. Maar het hielp niet, ze kreeg er nieuwe problemen bij. Er volgde een lange zoektocht naar de juiste therapeut, workshops en zelfhulpboeken. Na veel psychologische omzwervingen kwam ze op het spoor van wat haar wél heeft geholpen. Op vrijdag 5 april vertelt ze hierover in haar ko mische en openhartige cabaretvoorstelling 'Sofasessies'. 'Sofasessies' is een komische, openhartige en pittige voor stelling voor iedereen die ooit hulp heeft gehad, het had wil len hebben, of het had kunnen gebruiken. Jarenlang is Marian op zoek geweest naar de juis te therapie tegen haar stress gerelateerde klachten en de pressies: reguliere en alterna tieve therapieën, - van nip tot rebirthing -, talloze workshops en zelfhulpboeken. Ze kreeg de meest uiteenlopende en bizar re diagnoses. In deze voorstel ling fileert zij deze therapieën op scherpe en geestige wijze en vertelt ze wat haar uitein delijk wél geholpen heeft. Marian Mudder is actrice (o.a. 'Baantjer') en schrijfster (o.a. 'Geluksblind', 'Volgende keer bij ons', 'Opium1). In het voor jaar van 2017 verscheen 'Sofa- sessies', een kruising tussen een memoir en een zelfhulp boek waarin zij schrijft over haar zoektocht in therapieland. vrijdag 5 april, 20.15 uur, De Verwachting, Ritthem www.theatersaanzee.com MIDDELBURG - In Van Bou- dewijn de Groot tot Lil' Klei ne neemt Eddy Zoëy je mee op reis door de Nederlands talige popgeschiedenis. Eddy Zoëy en zijn formida bele band laten alle iconische liedjes horen die inhoudelijk staan, voor exact die tijd. Laat je meenemen op een mooie reis door de tijd van het Ne derlandstalige lied, met o.a.: Doe Maar, Frank Boeijen Groep, Acda de Munnik, Bfof, Het Goede Doel, André Hazes, Guus Meeuwis, Mar co Borsato, Ramses Shaffy, De Dijk, The Scene, De Jeugd Van Tegenwoordig, Nielson, Van Dik Hout, Boudewijn de Groot, Peter Koelewijn en Ronnie Flex. Alles komt voor bij in deze supermix met het beste van wat Nederland te bieden had én nog te bieden heeft! Van de keurige jaren vijftig door naar het nü van 'drank drugs'. En dit is nog maar een deel van wat voorbij komt! Een avond van jeugd sentiment met een hoog meezinggehalte, want Van Boudewijn de Groot tot Lil' Kleine is één groot feest van herkenning! Met Eddy Zoëy (leadzang en gitaar), Jelte de Vries (leadgi- taar en zang), Jaimie van Hek (basgitaar en zang) en Victor Dirks (drums en zang). donderdag 11 april 20.00 uur Schouwburg Middelburg 0 www.zeelandtheaters.nl FotoLaura Marijn

de Faam | 2019 | | pagina 6