Redsun Redsun KOM OOK NAAR DE TUINWEKEN BIJ LOGUS Logus BOUWCENTER logus.nl Tuinweken bij BouwCenter Logus: veel acties! 15,95 per m2 Vestigingen BouwCenter Logus Luxe beton terrastegel Formaat 60x60x5 cm Kleur grijs/zwart Muurblok strak Formaat 60x15x15 cm Kleur zwart met kortingen op o.a sierbestrating, tuinhout, afwatering, grind, kunstgras en verlichting. voor meer inspiratie ga naar ADVERTORIAL Vi ten Het voorjaar is begonnen. De tuin vraagt weer om aandacht. Gras maaien, plant- en snoeiwerk, het hoort er allemaal bij. Het is heerlijk om weer buiten te zijn. Wellicht heeft u wel grootse plannen. De lente is bij uitstek een periode om de tuin een nieuwe opgefriste look te geven. Wilt u een nieuw looppad (laten) aanleggen of een nieuw terras, bij BouwCenter Logus, een specialist op het gebied van sierbestrating, kunt u volop ideeën opdoen. De buitenopstellingen in Terneuzen, Oostburg, Vlissingen, Goes en Bergen op Zoom van Logus bieden volop inspiratie. Herman Ruben, werkzaam bij het BouwCenter Logus, heeft als heel wat jaren ervaring als het om siertegels en -klinkers voor de tuin gaan. We spraken met deze specialist. "Betontegels, keramische tegels, keramische tegels met een ondergrond van beton, natuur steentegels, de keuze is bijzonder ruim bij ons", vertelt Herman. Daarbij speelt Logus uiteraard in op de nieuwste trends. De tuin wordt steeds meer het verlengstuk van ons interieur. Kleuren en formaten De betontegel is zowel geschikt voor de tuin als de oprit. De bekende grindtegel zie je nog weinig. In plaats daarvan kiezen velen voor een strak ogende betontegels, verkrijgbaar in verschillende kleuren en allerlei formaten. De ervaren medewerkers van Logus geven u graag handige tips, onder andere qua onderhoud. Betontegels zijn duurzaam. Qua draagkracht scoren ze hoog (ze zijn een must voor de oprit). Ook de BouwCenter Logus heeft vestigingen in Terneuzen, Oostburg, Vlissingen, Goes, Bergen op Zoom, Roosendaal, Zwijndrecht en Rotterdam. De Logus siertuinen zijn te bezoeken in de vestigingen Terneuzen, Oostburg, Vlissingen, Goes en Bergen op Zoom. In de buitenpresenlatie van Loqus kunt u volop inspiratie opdoen prijs-kwaliteitsverhouding is interessant. De keramische tuintegel is de laatste jaren aan een opmars bezig in de Nederlandse tuinen. Oogt je interieur eigentijds, in de collectie sierbestrating van het BouwCenter vind je de tegel die daar qua sfeer perfect bij past! Qua kleuren zetten zwart en grijs nog steeds de toon, zegt Herman. "De laatste tijd zien we de bruin- en aardetinten wel meer opkomen", aldus de sierbe strating-specialist van Logus. Tegels met een patroon worden steeds populairder. Keramische tegels worden vervaardigd van natuurlijke materialen. Ze zijn kleurvast en je hebt er nauwelijks onderhoud aan. De geringe dikte stelt wel eisen aan de ondergrond. De specialisten van Logus kunnen u daar alle gewenste informatie over geven. Qua sierbestrating valt er heel veel te kiezen. Herman: "Daarom kan het best handig zijn als je een schetsje van de tuin meeneemt of wat foto's maakt met je gsm. Als we een goed beeld hebben van de tuin kunnen we de klant op maat adviseren." Logus levert ook zand, siergrind, afvoergoten, kunstgras, stalen banden voor opsluiting van het terras of grindpad, tuinhout. enzovoort. Je vindt bij het Bouw Center tevens de nodige keuze in tuinverlichting. Veel producten zijn direct uit voorraad leverbaar. Voorraadartikelen die voor 15.00 uur worden besteld heeft u de volgende werkdag in huis. Bent u niet zo'n doe-het-zelver of ontbreekt het u aan tijd? Logus heeft een wandpresentatie met visitekaartjes van professionele hoveniers! In de tuinweken van Logus, tot 30 april, kan worden geprofiteerd van tal van actieaanbiedingen. De openingstijden zijn ruim. Zie voor meer informatie www.logus.nl.

de Faam | 2019 | | pagina 32