Vrijwilligers op de been voor NLDoet En dan is er koffie De Faam woensdag 20 maart 2019 Nieuw- en Sint Joosland - Ondanks de harde wind trokken de vrijwilligers van NLDoet naar het Voedselbos de Langhe Laere. Het voedselbos ontstond in 2017 op een stuk grond van 24 hectare groot. Men werkt hier aan de creatie van een plek die gaat bruisen van het leven. Vogels en bijen vliegen er af en aan, egels vinden er hun thuis en er groeit ook voldoende voedsel voor de mens. Hard werken om het allemaal bij te houden dus de koffie was dik verdiend in de pauze. Vrijdag en zaterdag was het weer NLDoet, de grootste vrij wil li ge rsactie in Nederland van Het Oranje Fonds. En uiter aard werden ook op Walcheren de handen flink uit de mou wen gestoken. In verzorgingshuizen en instellingen, op het land en in buurthuizen. Overal waar activiteiten waren hin gen er spandoeken van NLDoet. Helaas konden niet alle acti viteiten doorgang vinden vanwege de harde wind maar over het algemeen waren de vrijwilligers daar goed op voorbereid. Wij deden met plezier een rondje over stormachtig Walche ren voor deze foto-impressie. In buurthuis Mae-Uku in Oost-Souburg is o.a. de keuken aangepakt Alles weer strak in de verf. Foto: Conny den Heijer Bij Kindcentrum de Aventurijn in Middelburg hielpen cliënten van Philadelphia, ouders en kinderen mee om het terrein aan te planten en op te ruimen. FotoConny den Heijer Saskia Eggermont van SBO Het Springtij hielp bij Paardoes mee met het uitmesten van de stallen. Foto: Conny den Heijer Scouts van de Watergeuzen in Vlissingen waren druk in de weer met hun lelievletten zodat ze van de zomer het water op kunnen. Foto: Conny den Heijer Ook bij de Valkeniers in Koudekerke wordt er lekker geklust tijdens NLDoet. Foto: Tom Kievit In clubgebouw De Blazer van muziekvereniging Vlijt en Volharding in Oost-Souburg werd ook flink geklust. En als je dat samen doet gaat het nog beter. FotoConny den Heijer

de Faam | 2019 | | pagina 17