Partij voor s Magische musical Aladdin •ovinciale taten c Uirnschool in halve finale Nieuwe rijhal Veerse ruiters Open dag LTC Zer Oirts StivnVanKeryinck BertieSteur, 1 mk aarzeeland.nl ZEELANDTHEATERS WALCHEREN SPORT De Faam ofhgelebekendmakingen.nl WOENSDAG 13 MAART 2019 INFORMATIE VAN" DE GEMEENTE VEERE V v/ 1 V* fc V l V v/ 1 V Familiemusical Aladdin van Theater Terra. Foto: Boy Hazes. MIDDELBURG - Laat je be toveren door de magische wereld van Aladdin! Een compleet nieuwe familiemu sical naar het wereldberoem de sprookje van 1001-nacht van Theater Terra voor ieder een vanaf 6 jaar. In een betoverde stad pro beert Aladdin, een straatjon gen met veel lef, een mooie Arabische prinses uit de han den van een boze tovenaar te redden. Met hulp van de geest uit een magische won derlamp kan Aladdin ineens een machtige prins worden. Dan probeert de tovenaar om ook de lamp met magi sche krachten in handen te krijgen. Om de prinses te redden en de tovenaar te verslaan moet Aladdin bewijzen dat hij het in zich heeft om een echte prins te worden. 'Aladdin steelt ieders hart Theater Terra brengt het sprookje over Aladdin op bij zonder aantrekkelijke manie/'' (Het Parool) Theater Terra Theater Terra maakt al 40 jaar familievoorstellingen en musicals die te zien zijn in heel Nederland en Vlaande ren. Daarnaast spelen voor stellingen van Theater Terra over de hele wereld. zaterdag 16 maart 19.00 uur Schouwburg Middelburg O www.zeelandtheaters.nl BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Vlnn Gerard de Rijke, Vllssingen (kandidaat Waterschap en Provinciale Staten), Maarten Janssens, Vlissingen (lid en kandidaat Provinciale Staten), Jo-Annes de Bat (Gedeputeerde en CDA-lijsttrekker Provinciale Staten), Resy van Loon, Vlissingen (kandidaat Provinciale Staten) en Coen Bertijn, Vlissingen (onze CDA man in de Vlissingse Raad). HARDENBERG/VUSSINGEN - Bij de kwartfinale in Harden- berg presteerden IGara van Belzen en Shanya Sodikromo van Turnschool Zeeland uit Vlissingen dusdanig, dat ze doorstromen naar de halve fi nale. Shanya werd 10e bij de instap in de categorie N2. Zij behaalde 48.867 punten en wist zo haar ticket voor de hal ve finale veilig te stellen. Kiara behaalde 40.083 punten wat goed was voor een 15e plek bij de jeugd in de 2e divisie en dus ook voor de doorstroming naar de halve finale. Katja Del haas wist 47.017 punten te be halen bij de jeugd N3. Zij werd hiermee 16e wat helaas niet genoeg was voor een halve fi nale. Meer info op www.turn- schoolzeeland.nl. SEROOSKERKE - Van De nieu- we rijhal van de Veerse rui ters aan de Kadetweg 1 in 4353 SJ Serooskerke wordt 15 en 16 maart geopend. Vrijdag 15 maart is de officiële opening voor genodigden en leden. Een aanspanning brengt het oud ste en het jongste lid binnen in de nieuwe hal waar zij ver volgens de openingshandeling verrichten. Hierna volgen ver- Shanya Sodikromo gaat door naar de halve finale. Foto: Turnschool Zeeland schillende korte toespraken. Onder het genot van versna peringen laten verenigingsle den iets van de paardensport zien. Zo wordt er gemend door vader en dochter Chris- tiaan en Renate Provoost en Sandy den Exter en Marcelle de Kam demonstreren sprin gen en eventing, tenslotte is er dressuur met Mieke Evertse op de goedgekeurde dekhengst Westenwind, Lucie Louws op haar Grand Prix-topper Evito en Claudia Witte op haar Grand Prix-merrie Carlette. Vanaf 19.30 is er een show voor be langstellenden met vrije toe gang. Er worden negen shows gepresenteerd waarin leden de geschiedenis van de vereniging uitbeelden. Zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur is er een clubwed strijd met springen, dressuur, mennen en spelletjes. Inschrij ven is noodzakelijk. Van 10.00 uur tot 16.00 uur is er ook open dag voor belangstellenden. SEROOSKERKE - Zaterdag 23 maart start om 14.00 uur de jaarlijkse Open Dag op het tenniscomplex aan de Zand- put 7 te Serooskerke. Bezoe kers kunnen vrijblijvend een balletje slaan en zo kennis maken met de mooie gravel- banen en de goede sfeer in de vereniging. Ook het bal- lenkanon is beschikbaar als tegenstander. Tennis is een sport voor jong en oud. De leden zijn van 7 tot 83 jaar. Gratis parkeren op het ter rein aan de Zandput, in het centrum van Serooskerke. Zeeland

de Faam | 2019 | | pagina 6