Altijd een goede verbinding in het buitengebied Nieuwe winkel in Heinkenszand 0 www.avaelectro.nl WOENSDAG 20 FEBRUARI 2019 De Faam Advertorial En natuurlijk blijven we u in Oost-Souburg ongewoon goed van dienst Ik kan niet wachten 29 maart 2019 opent AVA Electro haar nieuwe winkel in Heinkenszand. AVA Electro is al 32 jaar een begrip in Oost-Souburg, waar we staan voor goede service, A-kwaliteit, ervaring, een breed assortiment, eerlijk advies en aandacht voor de klant. Wij brengen bijvoorbeeld uw wasmaschine altijd op de juiste plek en stellen de kanalen van uw TV netjes in, nadat we hem hebben opgehangen. Gewoon, net dat beetje extra. Heinkenszand, we kijken er naar uit. hTC TEL: 0118 471 777 Een zandloper, een strandbal, een klokje. Allemaal symbolen voor wachten op de internetverbinding. Even iets anders doen tot een pagina geladen is of tot een filmpje op YouTube weer verder kan spelen. Bewoners van de buitengebieden weten soms niet beter. Goed en snel internet in deze delen van Zeeland is geen zekerheid. Sterker nog: tot voor kort was het eerder een uitzondering. Grote verbetering DELTA sprak met Ruud van den Berg, bewoner in het buiten gebied. Sinds kort heeft hij snel internet van DELTA en dat betekent voor hem een wereld van verschil. "Dat bekende wachtsymbooltje verscheen vroeger heel vaak. maar nu heb ik dat eigenlijk niet meer. Dat is een heel groot verschil." Zo vertelt hij. Voor zijn verbinding was hij tot voor kort aangewezen op zijn telefoonlijn. Nu staat er DELTA Fiber Nederland B.V. Postbus 185 4330 AD Middelburg Telefoon 0118 - 22 55 80 www.delta.nl/buitengebied buitengebicdcn@delta.nl oen antenne op zijn dak en heeft hij, zoals hij het zelf zegt, meteen contact met de zenders in Zierikzee. Hoge snelheid De Vast-Draadloos internet verbinding van DELTA biedt snelheden tot wel 50 Mbps. Een snelheid van minimaal 30 Mbps is gegarandeerd. Snelheid ge noeg voor bijvoorbeeld Netflix. Daarmee zijn de bewoners en bedrijven niet langer afhankelijk van telefoonlijnen. Het probleem met die lijnen is dat ze behoor- lijk aan snelheid inboeten als ze grotere afstanden moeten overbruggen Het systeem met zenders en ontvangers heeft dat probleem niet, omdat het is ontwikkeld voor grote afstanden. Zo gedaan Ruud merkte het verschil met zijn vorige verbinding toen hij voor de eerste keer een groot bestand moest uploaden. Ruud: "We maken elk jaar een jaarboek van onze activiteiten hier op de boerderij Als we dat gingen uploaden met het oude systeem, duurde dat soms wel 1.5 tot 2 uur." Het nieuwe systeem bezorgde hem een positieve verrassing. "Het was met 15 minuten gedaan!", aldus Ruud. "En dat is natuurlijk een heel groot voordeel." Niet alleen uploaden gaat een stuk sneller. Ook activiteiten als downloaden, gamen en online video kijken worden ineens een stuk aangenamer omdat haperingen achterwege blijven. Subsidie van 200 euro Deze snelle internetverbinding is nu beschikbaar voor bewoners en bedrijven in het buiten gebied. Vanuit gemeenten en de provincie Zeeland is een subsidie van 200 euro op de aansluitkosten beschikbaar. Daardoor blijven de eenmalige aansluitkosten (ex.installatie- kosten) beperkt tot 99 euro voor particuliere- en 139 euro voor zakelijke verbindingen. De Vast-Draadloze verbinding is bruikbaar met een DELTA- abonnement voor internet en vaste telefonie. De prijs van het abonnement hangt af van uw wensen Als u hiervoor kiest, kunt u natuurlijk uw huidige telefoon nummer houden. De subsidie geldt voor aanvragen die gedaan zijn voor 1 maart 2019. Informeer bij uw gemeente of en hoe zij deze subsidie aanbieden Wilt u meer weten over snel internet in de buitengebieden? Kijk op delta.nl/buitengebied. ,111 T-MOO«ie ■"««- 1 Mams Schat, al gehoord? Hi mam. wat? AVA AVA electro, die leuke winkel in Souburg, waar we toen om die wasmachine zijn geweest, die ze bij ons boven hebben gezet en aangesloten. Die openen een 2e winkel, gewoon, hier in Heinkenszand. in de dorpstraat. Eind maart gaan ze open en dan hebben ze allemaal acties, heerlijk zo dichtbij Nee joh y Heb je dat wel goed gehoord, ben je niet mis. dat is toch te vet om waar te zijn. weet je nog van die lekkere koffie daar? w Dat apparaat wil ik zo lanq 3 Wauw. ik kan het echt niet geloven eind maart al? /--x Nét wat makkelijker. k "1H

de Faam | 2019 | | pagina 22