Verkoop uw huis Direct De Looff FAMILIESCHAATSEN Canadese danssensatie Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Bel 0118-62 88 34, dan komen wij vrijblijvend met u praten! Tel: 0118-62 88 34 Lessen in Liefde in De Verwachting in Ritthem Winters uitje voor het hele gezin WOENSDAG 6 FEBRUARI 2019 De Faam r Boedelruiming Zeeland verzorgt dit graag voor u! Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! MAKELAARDIJ O. THEATERS AAN ZEE www.optisport.nl/schaatsbaanbreda BOEDELRUIMING^^^^^^^^ ZEELAHD^k U wilt geheel verzorgd een woning laten ontruimen... Snel afgehandeld en professioneel verzorgd... Uitgevoerd door ervaren vakmensen... U kunt ons inschakelen voor: Woningontruimingen Garages/schuren opruimen Seniorenwoningen ontruimen Zolders leeghalen Tijdelijke opslag Kleine verhuizingen Wij leveren bezemschoon op en verwijderen eventueel vloerbedekking. De woning kan opgeleverd worden voor de woningbouw of naar de wensen van de makelaar. Kleine reparaties en of aanpassingen aan het huis zijn tijdens een huisontruiming ook mogelijk. www.boedelruimingzeeland.nl contact@boedelruimingzeeland.nl Tel. 06-22907762 www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg MIDDELBURG - Red Sky Per formance is in 2000 opgericht door artistiek leider Sandra Laronde en toert sinds 2003 over de hele wereld. Backbone is de nieuwste voorstelling van dit toon aangevende Canadese per formancegezelschap. Acht dansers, ondersteund door live muziek, brengen de dans van inheemse culturen uit Canada naar Europa. Inspiratiebron voor Backbone vormde de 'ruggengraat van Amerika', de bergketen die zich uitstrekt van de Canade se Rocky Mountains tot aan de uitlopers van de Andes op Antarctica. Een bijzondere voorstelling met hedendaag se inheemse dans en rauwe lenigheid. 'A crashing wave of raw energy.' Zo typeerde het toonaangevende digitale dansplatform DanseDanse Backbone, de jongste voor stellingvan het Canadese Red Sky Performance. Het gezelschap uit Toronto bewijst als geen ander hoe je eigentijdse, sensationele dansvoorstellingen kunt cre- eren met als uitgangspunt de culturen en zienswijzen van inheemse volken over de hele wereld. donderdag 14 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl RITTHEM - Ben je single? Bijna single? Of al heel lang geen single meer geweest? Kom naar het Liefdescollege voor een romantische avond met tips en hilarische facts over de liefde. Voor mensen met een relatie en de happy singles. Het Liefdescollege is cabaret, show en col lege ineen. De voorstelling is doorspekt met flirttips en lesjes in eerste indruk. En wonder- middeltjes die je huidige roestige liefdesleven helpen opkrikken. En de liefdestips werken echt, want het eerste liefdeskoppel is al ontstaan door het Liefdescollege. Je wist niet dat er nog zoveel te leren viel. En te lachen. Over de liefde. Terug de school banken in, maar dan wel met rooie koontjes. Van het lachen vooral. Renate Reijnders won het Leids Cabaretfestival een paar jaar geleden. Tijdens dit colle ge regent het veelal hilarische fects en bruikbare tricks bij alle liefdesperikelen van voor tot achter. Dit alles doorspekt met flirttips, nuttige lesjes in eer ste indruk, handige hulpjes bij powerhouding en oogcontact. Wondermiddeltjes die je hui dige roestige liefdesleven hel pen opkrikken; en zelfs oude verloren liefdes weer doen herleven. Geef het Liefdescollege cadeau aan iemand die wel wat tips in de liefde kan gebruiken! Voor alle aanwezigen is er een verrassing ter gelegenheid van Valentijnsdag! don 14 februari, 20.15 uur De Verwachting, Ritthem www.theatersaanzee.com Voor het echte wintergevoel kom je naar Kunstijsbaan Breda, lekker binnen en warm! Een gezellig en sportief uitje met vrienden, familie of je werk. Heerlijk opwarmen doe je in het schaalscafé. De kunstijsbaan is dit schaatsseizoen geopend t/m 10 maart 2019.

de Faam | 2019 | | pagina 6