Studentenkamers omgebouwd tot intieme concertzaal a 0 Dï 50,- korting VROEGBOEKo VOORDEELT Winter Actie 50% Jinc Optiek O Natuurlijke oplossing bij een trekkerig gevoel en korstjes in de neus korting op 50% van de collectie De Faam 'IEDER JAAR IS ANDERS, MAAR DE SFEER BLIJFT HETZELFDE' M E E N T E officielebekendmakingen.nl De neus als filter 'Verzorgt schrale, droge plekjes In de neus' THEMA VAN DE LIEFDE Cinuforce Extra Forte* Extra krachtige natuurlijke neusspray sps LAATSTE KANS nog t/m 4 februari - excursie re zen rordrezen muziekreizep Luinenreizen wandelvakanties fietsvakanties riviercruises gratis wijzigen en annuleren Zomer 2019 Korte Geere 11 Middelburg 0118 615860 info@jincoptiek.nl www.jmcoptiek.nl WOENSDAG 30 JANUARI 2019 Marit Jansen van Galen De studieboeken even aan de kant en je kamer beschikbaar stellen voor optredens. Tijdens Stukafest is dit mogelijk. In steden door heel Nederland worden kamers omgetoverd tot een mini concertzaal. Ook studenten in Middelburg doen mee. MIDDELBURG - Stukafest staat voorstudenten Kamer Festival. Verspreid door de stad kunnen mensen een kijkje nemen in studentenkamers en genieten van een bijzonder optreden. "Het zijn niet alleen muzie- koptredens. We hebben ook een Spoken Word act en the ater," legt Dagmar Oosthoek uit. Sophy Willemsen vult haar aan: "leder jaar is het anders, maar het gaat er meer om dat de sfeer hetzelfde blijft. Beide dames zitten in de organisatie van Stukafest Middelburg én zijn zelf studenten. Op dit moment bevindt Stuk- fest zich alleen in onze hoofd stad. "Dat moet ook wel, want de locaties moeten op loopaf stand van elkaar liggen," ver telt Sophy, het festival is erg kleinschalig en de setting is, zoals de dames het verwoor den, idyllisch. "Je begint komt een kamer binnen en krijgt een optreden van een half uur te zien. Na dit optreden loopje door de stad naar een andere locatie om daar weer een nieu we act te zien. Mensen kunnen zelf kiezen waar ze willen kij ken, de setting is op iedere plaats anders." De kamers zijn relatief klein. Per kamer kun nen ongeveer dertig mensen naar een act kijken, daarom zijn er meerdere rondes. De gehele avond zijn er zo'n ze ven acts te zien én is er een afterparty," vertellen de dames enthousiast. Ouderen Dit jaar vindt er een act plaats in SVRZ 't Gasthuis. Niet alleen studenten zijn welkom op dit festival. Er is ook aan de ou deren gedacht. Dagman "We hopen dit jaar lokale bevolking te zien en veel studenten uit andere steden van Zeeland. Op deze manier betrekken we stu denten meer bij de stad." Het koffiepand, een café in de Kor te Geere, doet ook dit jaar weer mee. Volgens de dames is dit een klein en leuk café met een goede sfeer. Artiesten De artiesten komen uit heel Nederland en zelfs een band uit België. Sophy: "De meeste artiesten zijn bekend gewor den door Popronde of de Gro te Prijs van Nederland. Dit jaar zijn we erg blij met de line-up." Daarbij is het belangrijk dat de organisatie een gedeelte van de artiesten uitkiest die géén muziek maken. Hierdoor is het festival heel divers en zit er voor jong- en oud een leuke act bij. Natuurlijk hoopt het team ook dit jaar meer bezoekers te trek ken. "Het is tegenstrijdig. Je wilt natuurlijk meer bezoekers, maar het festival moet niet te groot worden. De kamers zijn niet zo ruim," lachen ze. Kortom: ledereen is welkom! Er Is veel interactie met de artiest FOTO: Stukafest INFORMATIE VAfT DE GEMEENTE VEERE BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.offidelebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Advertorial Een pgnUjk, trekkerig gevoel In de neus? Korstjes en soms zelfs bloedneuzen? Grote kans dat uw neusslUmvlles te droog Is. Zo'n 17% van de Nederlan ders heeft er last van, bfijkt uit onderzoek. En nog eens extra In het najaar en de winter, wanneer de lucht droger is. Andere redenen zfjn centrale verwarming, airco hormonale veranderingen en medicijn gebruik. A. Vogel Clnuforce neusspray helpt effectief b(i droog neusstijmvties. Ademen door een gezonde Vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Het neusslijmvlies zuivert 10.000 liter ingeademde lucht per dag zodat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnendringen. Als het neusslijmvlies te droog is, neemt de filterfunctie af. Boven dien kan droog neusslijmvlies ook leiden tot een pijnlijk, trek kerig gevoel in de neus, korstjes en soms zelfs een bloedneus. 100% natuurlijke oplossing A.Vogel Cinuforce neusspray Droog neusslijmvlies en korst- Dit jaar vieren we Stukafest op dinsdag twaalf februari. Dit jaar krijgen alle kamers een thema in de naam van de liefde, Valentijnsdag is dan namelijk in zicht! De tijden van de verschillende rondes zijn te vinden op de website. www.stukafest.nl/middelburg Neusverkoudheid, verstopte neus •Werkt éxtra krachtig -~rr- Snel en effectief Bevat geen chemische ingrediënten - jes* beschermt en bevoch tigt de neusholtes langdurig, verweekt korstjes en helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen. Het draagt bij aan het herstel van schrale plekjes in de neus doordat de 100% natuurlijke ingre diënten de genezing van het neusslijmvlies onder steunen. Verkrijgbaar bij apotheek, drogisterij, supermarkt en gezondhcidswinkel. 'Medisch hulpmiddel Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Studentenkamers worden omgebouwd tot concertzaal. Bezoekers kunnen genieten van onder andere muziek en theater FOTO: Stukafest Boek nu op oad.nl, bel 0547 20 17 52 of ga naar uw reisbureau op ealriftoavMurtfcn Qvcu t^efauten. liiwlorce' ncuticsjf Diaq neimiumlict la «is

de Faam | 2019 | | pagina 7