Nominatie Wandelingen worthy Cursus Duits voor in de horeca en het toerisme Schots Burns Supper speC,aC4W1 ZZ v/mKeU De Faam WOENSDAG 16 JANUARI 2019 AVA electro doet het weer: 3 dagen kopen zonder BTW. Witgoed, inbouwapparaten en beeld- en geluidsapparatuur koopt u deze dagen extra voordelig bij AVA Electro. Net wat makkelijker. we u 1011 of*"* www.avaelectro.nl VLISSINGEN De wandelgids 'Walcherse wandelingen' van Aagje Feldbrugge, Els van den Kerkhof en Hans Corbijn is genomineerd voor de Wandeltrofee 2019. De auteurs ontplooien zich met deze nominatie tot belangrijke ambassadeurs van Zeeland en zijn begin februari op de Fiets- en Wandelbeurs in Gent één van de vijf kanshebbers op de prestigieuze prijs voor de beste (nieuwe) wandelroute van de Benelux. Naast de langeafstandswandeling van 80 kilometer rond Wal cheren, waardoor deze gids haar nominatie verdiende, staan er ook nog 11 losse rondwandelingen van gemiddeld 14 kilo meter in deze gids. De jury, die dit jaar maar liefst 18 inzendingen uitvoerig heeft gewogen, stak de loftrompet over de gedetailleerde routebeschrijvingen, het mooie kaartmateriaal en de grote hoeveelheid achtergrondinformatie. Daarnaast roemde zij de diversiteit van de wandelingen: graspaden door het boerenland, klimmen en dalen door de duinen, over het strand langs de branding, kronkelende bospaden en dat alles afgewisseld met bezoek aan dorpen en steden. MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit verzorgt een praktische cursus "Duits voor horeca en toerisme". Deze cur sus is bedoeld voor mensen die in de toeristische sector wer ken. U leert onze Duitse gasten in hun eigen taal ontvangen en in verschillende situaties te woord te staan. Startdatum is dinsdagochtend 29 januari of donderdagavond 31 januari en de leslocatie is de ZB in Mid delburg. De cursus bestaat uit 8 lessen van V/2 uur die door een native speaker worden gegeven. Voor meer informatie en opgave 0118 - 634800 of www.volksuniversiteitzeel- and.nl/talen VEERE - De Stichting Vee- re-Schotland verzorgt zaterdag 26 januari een Bums Supper: een maaltijd ter ere van het leven en werk van de Schotse dichter Robert Bums, de au teur van Caledonische klassie kers als Auld Lang Syne, My love is like a red red rose. Dit Burns Supper krijgt echter wel een Zeeuws tintje. Uiteraard wordt er op feestelijke wijze haggis geserveerd, met tatties en neeps, en is er live Schotse muziek. Ook is er een sweep stake waarbij mooie prijzen zijn te winnen. Het diner is vanaf 17.00 uur in De Koren maat, Kerkstraat 6 te Veere. Meer info én reserveringen via veere-schotland(cpvee- re-schotland.nl of 06-41358263. De Schotse vlag bij het stadhuis van Veere. FOTO: T. POLDERMAN "Vraag in de winkel naar de actievoorwaarden. 2* IMW Kanaalstraat 22, Oost-Souburg

de Faam | 2019 | | pagina 23