medipoint Graag tot ziens op vrijdag 18 januari! Ervaar hoe we het voor u thuis nog comfortabeler kunnen maken 35^ Lezingen Lenen, huren en kopen 88 -10 20100 www.medipoint.nl/comfortdag De wintermaanden zijn aangebroken en dan zijn we meer binnen dan buiten. U wilt het dan graag gezellig maken, goed zitten met uw favoriete boek of TV programma en lekker kunnen slapen op een goed matras. Misschien hebt u een hulpje nodig om boven aan de trap te komen. We helpen u hier graag bij. Kortom: dit is een uitnodiging voor uw Comfortdag. Kom naar de Comfortdag voor een goed verhaal over gezond en comfortabel leven in uw eigen huis, hoe u een goede nachtrust kunt beleven en wat het belang is van een goede zithouding. Alles staat voor u klaar om uit te proberen en u krijgt persoonlijk advies. Bovendien geniet u ook van hoge kortingen op diverse producten. Waar en wanneer: Medipoint Thuiszorgcentrum Zeeland, Badhuisstraat 104, Vlissingen Vrijdag 18 januari 2019,10.00 - 16.00 uur Lezing 1 - 10.30 en 13.30 Lezing 2 - 11.15 en 14.15 gjp Lezing 3 - 12.00 en 15,00 Uitleg en persoonlijk advies O.a. bedden, stoelen en traphulpen Tot wei 50% korting Een hapje en een drankje Alles zelf uitproberen Een goed verhaal door specialisten Gezond zitten Dennis van Dijk, zitspeciolist firma Wellco praat u bij over het belang van een gezonde zithouding, daarbij wordt uw lichaam zoveel mogelijk ondersteund in haar natuurlijk vorm. Slapen en morgen gezond weer op Andre de Roos, sloapspeciolist firma Deron praat u bij over de effecten van een goed matras en bed. Een correcte slaaphouding draagt namelijk bij aan een goede en gezonde nachtrust. Ervaar het gemak van een traphulp Albert Klerks, adviseur Thuisservice vertelt u alles over diverse traphulpen waarmee u weer veilig van uw trap gebruik kunt maken en de mogelijkheid van een persoonlijk en vrijblijvend advies aan huis. Thuiszorgcentrum Zeeland De genoemde aanbiedingen gelden voor leden van Zorgstroom X-tra en zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen of waardebonnen. U bent al lid voor slechts 10,95 per kalenderjaar. E

de Faam | 2019 | | pagina 12