Een nieuw begin in uw bestaande woning De traplift van thyssenkrupp biedt u dé oplossing 'm de buurt WOENSDAG 9 JANUARI 2019 De Faam Advertentie (H) thyssenkrupp 0800-5003 trapliften.nl De leukste nieuwtjes en verhalen uitjouw stad OO© indebuurt.nl 40%ko*twg MegaComfort I Paspoortstraat 32 I 4388 BH Oost-Souburg I www.megacomfort.eu De grootste en goedkoopste shop met relaxfauteuils van Zeeland Hebt u het gevoel dat uw bovenverdieping steeds lastiger te bereiken is? Traplopen kost u veel moeite en de angst om te vallen groeit. Uw trap is niet langer de weg naar boven, het is een obstakel geworden in huis. Steeds meer mensen besluiten dan ook een nieuw begin te maken in hun bestaande woning, door te kiezen voor een traplift. Met een traplift op maat worden alle verdiepingen van uw woning weer bereikbaar. U hoeft niet te verhuizen naar een gelijkvloerse woning; uw vertrouwde woning blijft uw thuis. Voor ons kan het nieuwe jaar niet beter beginnen." 750,- nieuwjaarskorting! U ontvangt de hele maand januari 750,- korting op de aanschaf van een Swing-trap- lift! Vraag een gratis en vrijblij vend gesprek aan via Traplift als oplossing De Swing-traplift past op iede re trap, dus ook op die van u! Onze monteurs installeren de traplift waar mogelijk altijd aan de binnenkant van de trap; zo blijft de kant waar de leuning zit veilig beloopbaar. Met be hulp van HoloLinc meten onze monteurs uw trap tot op de Swing kozen, was de traplift al gemonteerd! Nu kunnen we in ons fijne huis blijven wonen. of vul uw gegevens in op De adviseur van thyssenkrupp laat u met behulp van HoloLinc precies zien hoe de Swing er in uw huis uitziet. En: als u voor een thyssenkrupp traplift kiest, dan ontvangt u levenslange garantie! Bekijk onze voor waarden op de website. millimeter nauwkeurig op, waarna de lift direct op maat wordt geproduceerd. Binnen twee weken kunt u met de lift naar boven! Een goed begin De Swing-traplift heeft al heel veel klanten kunnen overtui gen. Een gebruiker vertelt: "De trap naar onze slaapkamer op lopen kostte mij zo veel ener gie dat mijn vrouw en ik over wogen te verhuizen naar een gelijkvloerse woning. Maar toen een vriend ons wees op de Swing-traplift, hebben we ons direct laten informeren. Twee weken nadat we voor de Van €995.- voor €597, In pu leer uitgevoerd Handverstelbaar VAN 995,- VOOR 597,- In leer uitgevoerd Handverstelbaar Van C 995,-voor C 696.50 In leer uitgevoerd Elektrisch verstelbaar Met sta op functie Van C 595,- voor €416,50 In pu leer uitgevoerd Elektrisch verstelbaar Inclusief sta op functie Van 495,- voor 247,50 In pu leer uitgevoerd Handverstelbaar Tel. 0118-436 046 Openingstijden: ma. gesloten, di. t/m vr. 10.00 -17.00 uur, za. 10.00-16.00 uur

de Faam | 2019 | | pagina 18