Cursussen en activiteiten voor 55-plussers Cursus Valpreventie, sta stevig in uw schoenen Nieuw! Gezond en fit: gymnastiek, line dance, volksdansen, yoga en qi gong Wegwijs op de computer In januari en februari starten er weer verschillende cursussen van Samen op stap voor 55-plussers. Meer weten of aanmelden? Neem contact op met Samen op stap via 0118 - 448 329 of samenopstap(awvozorg.nl. Kijk op onze website www.wvozorg.nl/samenopstap voor het volledige aanbod met alle activiteiten van WVO Zorg, zoals de Samen op stap bus. clubs en verenigingen, optreden en markten. In de cursus valpreventie leert u valrisico's te signaleren en hier op in te spelen Een val kan vergaande gevolgen hebben. Wilt u dit graag voorkomen, neem dan nu deel aan de cursus valpreventie. Door deze cursus bouwt u zelfvertrouwen op waardoor u steviger in uw schoenen komt te staan Deze cursus wordt gegeven in samenwerking met Club VIEF. donderdag 17 januari 2019 14.00 uur -15.00 uur Club VIEF, Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissingen 32,- voor 8 lessen 30,- met WVO Voordeelpas) Sjaak Roelse Datum: Tijd: Locatie: Cursusprijs: Docent: "Bij de gymnastiek wordt op een laagdrempelige manier bewegingen gedaan op muziek Alles mag, mets moet \s het motto binnen de groep, ledereen gaat leuk met elkaar om en mede door hel enthousiasme van de docente wordt er een afwisselende les neergezet." Els Simons, 67 jaar Voor 55-plussers die gezond en vitaal willen blijven, zijn er beweeg en dansgroepen op diverse locaties in Middelburg (incl. St. Laurens. Nieuwland en Arnemuiden) en Vlissingen (incl. Oost-Souburg). De beweeggroepen staan onder leiding van ervaren en deskundige docenten, die rekening houden met de (individuele) mogelijkheden van de deelnemers. Per les betaalt u tussen de 3,- en 4,75 (afhankelijk van de groep). Meer info en een gratis proefles U kunt zich het hele jaar door aanmelden. Neem telefonisch contact op via 0118 - 448 329 voor meer informatie over de beweeggroep in uw buurt. U kunt vrijblijvend een proefles volgen om zelf te ervaren hoe fijn samen bewegen kan zijn! Basiscursus Windows 10 Basiscursus Smartphone of Tablet (Android) Tijd: Basiscursus iPad en iPhone (Apple) Windows, tablet en smartphone (Apple en Android) les op maat Samen op stap Contacten onderhouden met de (klein)kinderen, de krant lezen, muziek opzoeken of zelf het internet ontdekken. In onze cursussen leert u de basisvaardigheden waardoor u plezier krijgt in het werken met de computer, tablet of smartphone. Geschikt voor 55-plussers die weinig tot geen ervaring hebben. In deze cursus leert u o.a. e mailen en internetten, bestanden openen en opslaan en starten en afslui ten van programma's. Leslaptops zijn aanwezig. Datum 8 februari 2019 Tijd: 9.30 -12.00 uur Locatie: Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissingen Cursusprijs: 85,- voor 10 lessen 80, met WVO Voordeelpas) excl. boek Datum: Locatie: Cursusprijs: 4 februari 2019 9 30 - 12 00 uur (tablet) of 12.30 14.30 uur (smartphone) Ter Reede. Vredehoflaan 370 in Vlissingen 70, - voor 10 lessen 65,- met WVO Voordeelpas) U dient uw eigen smartphone en/of tablet mee te nemen. Datum 6 februari 2019 Tijd: 9.30 - 12.00 uur Locatie- Willibrord, Bachtensteene 14 in Middelburg Cursusprijs: 70,- voor 10 lessen 65,- met WVO Voordeelpas) U dient uw eigen iPad en/of iPhone mee te nemen. Als u vanwege bijvoorbeeld een fysieke beperking of mantelzorgtaak niet kunt deelnemen aan een groepscursus, maar toch graag wegwijs wil worden op de computer, tablet of smartphone, dan kunt u les krijgen aan huis. Datum in overleg met de docent Tijd: 1 uur per les in overleg met de docent Locatie- bij u thuis Cursusprijs: 8 lessen op maat voor C 64, 60,- met WVO Voordeelpas) Na aanmelding komt de docent bij u langs voor een kennismaking. Op basis van uw wensen en mogelijkheden zal hij of zij een voorstel doen voor het aantal benodigde lessen. Contact Samen op stap Ter Reede Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen 0118 - 448 329 samenopstaptawvozorg.nl www.wvozorg.nl/samenopstap

de Faam | 2019 | | pagina 14