O Verkoop uw huis Direct De Looff -r Nieuwjaarsconcert door Veere's Genoegen Faulty Towers in het theater! Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Bel 0118-62 88 34, dan komen wij vrijblijvend met u praten! ALLROUND AUTOMONTEUR (FULL TIME) WOENSDAG 2 JANUARI 2019 De Faam Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! MAKELAARDIJ O. Tel: 0118 - 62 88 34 www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Faulty Tovsers, foto: Interactive Theatre Int MIDDELBURG - U gaat dine ren in het restaurant van het het hotel en laat u bedienen door Sybil, Basil en Manuel, vertolkt door 's werelds bes te imitatoren van het illustere trio uit één van de beste te levisie comedy's ooit: Fawlty Towers. Zij sleuren u mee in de hila rische wereld van het hotel- en restaurantwezen. U krijgt een fantastische komedie en geniet van een heerlijk drie gangendiner. En tussen de gangen door de chaos, hila riteit en herkenbaarheid met Sybil, Basil en Manuel! Na het gigantische succes op het Melbourne Festival, het Adelaide Festival en het Edin burgh Festival nu weer terug in Nederland. De nooit opge nomen dertiende aflevering voor televisie wordt werke lijkheid in het theater. Engels gesproken. De pers over Dinnershow Faulty Towers: 'Deze dinnershow is smul len...' - Algemeen Dagblad 'Chaotische en hilarische bele venis...' - De Telegraaf 'Uitstekende rollen in slap stickachtige show...' - De Volkskrant woensdag 9 januari 19.00 uur donderdag 10 januari 19.00 uur 0 www.zeelandtheaters.nl Per direct gezocht: Bij ons werk je de ene dag aan een oldtimer die je klaar maakt voor de keuring en de andere dag draai je je handen er niet voor om, om een nieuwe auto uit Amerika om te bouwen naar Europese eisen. Ben jij de standaard onderhoudsbeurten beu en zoek je een uitdagende baan? Dan past deze functie perfect bij jou! Wij zoeken een allround automonteur die: Houdt van afwisselend werk Affiniteit met en kennis van elektronica heeft Niet vies is van aanpakken Geen hekel heeft aan sleutelen aan oldtimers Geen hekel heeft aan priegelwerk Goed zelfstandig kan werken Noodzakelijke eigenschappen: Aantoonbare werkervaring als automonteur APK is een pré, maar geen vereiste Groot verantwoordelijkheidsgevoel In bezit van rijbewijs B Woonachtig in Goes of omgeving Wij bieden een afwisselende functie met passende arbeidsvoorwaarden afhankelijk van leeftijd en ervaring. Is dit de uitdaging waar jij naar op zoek bent? Reageer dan zo spoedig mogelijk en stuur je motivatiebrief en cv (bij voorkeur per-email) naar: Importautos.nl BV. t.a.v. Dhr. Ferry Jongenelen, Postbus 1690, 4700 BR Roosendaal T: 088-3450100 M: ferry@importautos.nl W: www.importautos.nl Reageren kan tot en met uiterlijk 4 januari 2019. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. VEERE - Veere's Genoegen verzorgt zaterdagavond 5 januari een Nieuwjaarsconcert. Uiteraard ontbreken Happy New Year en de Radetzkymars niet op het programma. Na afloop is er nog gelegenheid om elkaar nieuwjaar te wensen onder het genot van een drankje. Het concert begint om 20.00 uur en vindt plaats in clubgebouw 'Het Akkoord' aan de Oudestraat 9 in Veere. De toegang is gratis. Importautos.nl BV is gespecialiseerd in het importeren van voertuigen voor particulieren, (auto)bedrijven en leasemaatschappijen. Voor de werkplaats in ons logistiek centrum te Goes zijn wij ter versterking van ons team per direct op zoek naar een allround automonteur.

de Faam | 2019 | | pagina 6