Verkoop uw huis De Looff In 2019 verhuizen? Bel eerst de makelaar. Wij komen graag bij u op bezoek voor een gratis waardebepaling! ZWAAN Superheldenmusical 6+ Vijfduizendste Tempur matras bij Megabed Wij kopen uw huis of appartement in geheel Zeeland aan tegen 'n hoge prijs! Bel 0118-62 88 34, dan komen wij vrijblijvend met u praten! IÉ WOENSDAG 26 DECEMBER 2018 De Faam ZEELANDTHEATERS Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! MAKELAARDIJ O. Tel: 0118 - 62 88 34 Goede verkoopresultaten Vakkundig en persoonlijk Professionele presentatie www.zwaanmakelaars.nl www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg De juiste match door ons grote netwerk en groot zoekersbestand Zeer gedreven en lokaal betrokken team met persoonlijke aanpak (360®) fotografie, video, plattegronden, drone, social media, print, borden, etc. makelaarskantoor MIDDELBURG - Toms Magi sche Speelgoedwinkel is een winterse familiemusical vol prikkelende fantasie, humor en avontuur. Een magische theaterbelevenis voor ieder een vanaf 6 jaar. In een prachtig kleurrijke speelgoedwinkel woont Tom. Elke avond als de lichten do ven en de klok slaat, komt Tom uit zijn schuilplaats en ziet de winkel magisch tot leven komen. De populaire Hercules is zijn beste vriend en een echte superheld. In zijn fantasie beleven ze grandioze avonturen, totdat Hercules' jaloerse vijand Ha- des verschijnt. Hades heeft niets met al die vrolijkheid en wil het liefst de winkel en de rest van de wereld in duis ternis hullen. Tom zal al zijn krachten moeten gebruiken om zijn 'thuis' te redden en de wereld te laten zien dat hij een superheld is. Een superleuke voorstelling met humor voor jong en oud" (Musicalsites) Met Bartho Braat, Marleen van der Loo, Jeroen Phaff, e.a. woensdag 2 januari 15.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl Toms Magische Speelgoedwinkel, foto: Wim Lanser Een groot boeket bloemen, een taart en een oorkonde. Ralph en Chris Hanraads van Megabed werden vorige dinsdag ver rast door Maurice Meijs, accountmanager van Tempur. OOST-SOUBURG - Meijs kwam hun vertellen dat Megabed een mijlpaal had bereikt: vijf duizend Tempur matrassen verkocht verdeeld over hun beide vestigingen Oost-Sou burg en Kapelle-Biezelinge. Al zeventien jaar is Megabed of ficieel Tempur dealer en net zo lang is het bedrijf offici eel Tempur Premium Reseller voor Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland. Megabed be dient een breed publiek, daar bij staan kwaliteit, service en prijs op één. Maurice Meijs: 'Tempur is een van de meest drukverlagende matrassen en is in ruim honderd landen verkrijgbaar. Tempur is we reldwijd een uniek product en biedt het maximum aan slaap comfort. Voor de consument is het een investering maar het is wel het beste dat er is en dat betaalt zich uit. Bovendien ge ven wij tien jaar 100% garantie bij normaal gebruik." Vrijdag 28 december is Marcel Meijs de hele dag bij Megabed Oost-Souburg aanwezig en neemt de klanten mee naar de wereld van Tempur voor een vrijblijvend slaapadvies. Tot en met 3 februari wordt 25 pro cent korting wordt gegeven op de Tempur collectie. Het is feest bij Megabed in Oost-Souburg dat 5000 Tempur matrassen verkocht. Maurice Meijs(links) van leverancier Tempur kwam Ralph Hanraads met dit bijzondere resultaat feliciteren. (FOTO: LEON JANSSENS) Dorpsplein 25,4371AB Koudekerke - (0118)553288 - App: 0622123190 - info@zwaanmakelaars.nl

de Faam | 2018 | | pagina 6