Voorbij gangers zwaaien altijd naar ons!' Veel voordeel met Zorgstroom X-tra Kom ook naar de Slaapadviesdag! Zorgstroom Q medipoint Nieuw in het pakket Alles voor een optimale nachtrust Structureel korting met één pas bij 150 bedrijven in de buurt en bij meer dan 700 webshops. Met Zorgstroom X-tra kan het. en dat voor slechts 10,95 per jaar! Met de Zorgstroom X-tra pas geniet u van veel voordeel op diensten en producten die u helpen om prettig te wonen en te leven. Zorgstroom ondersteunt u en de mensen om u heen hier graag in. Veel van de lokale ondernemers komen indien nodig ook bij u aan huis. Ook online voordeel Via xtra.zorgstroom.nl kunt u terecht bij de grootste en meest populaire webshops in Nederland. Zoals bol. com, wehkamp.nl, C&A en HEMA. Zodra u via ons voor deelprogramma uw online aankopen doet. ontvangt u een deel van het aankoopbedrag terug in uw account. Gemakkelijk en voordelig! Voor iedereen De Zorgstroom X-tra pas is voor iedereen: het pakket biedt voordelen voor mensen in alle leeftijdsgroepen. Bovendien hoeft u geen cliënt van Zorgstroom te zijn om in het bezit van een Zorgstroom X-tra pas te komen. Aanmelden en meer info Deelname aan Zorgstroom X-tra kost u slechts 10.95 per jaar Het voordeel geldt voor het hele gezin/ huis houden tenzij anders vermeld. Meld u aan via www zorgstroom nl/voordeelpas of bel 0113-634 222 Veldsink Advii Veldsink Advies en Zorgstroom pakket X-tra hebben een collectiviteit afgesloten. Hiermee krijgt u. naast passend advies, ook korting op verzekeringen, hypotheken en andere financiële vraagstukken. Collectief voordeel, speciaal voor u! Voordelen van Veldsink: Alle verzekeringen onder één dak, in het Zorgstroom X-tra totaalpakket met een extra collectiviteitskorting van 15%. met pakketkorting oplopend tot 12% Persoonlijke aandacht Volledige ontzorging op het gebied van hypotheken en financiële vraagstukken Meest uitgebreide dekking tegen de beste prijs Uw voordeel met de X-tra pas Gratis eerste adviesgesprek en 10% korting op de adviesnota Veldsink Advies Park Veldzigt 75 4336 DX Middelburg 0118 - 61 63 55 www.veldsink.nl Heerlijk in de buitenlucht op pad met de duofiets. Het is de favoriete bezigheid van Sjaan Buijs (82). Sinds de komst van de duofiets van Hof't Seijs maakt ze iedere twee weken een ritje met haar dochter. En daar geniet ze volop van. 'Vroeger hadden wij geen auto' vertelt Sjaan. 'Mijn man had problemen met zijn ogen en ik had geen rijbewijs. Ik heb daarom altijd alles met de fiets gedaan. Dat vond ik heerlijk1" De man van Sjaan is inmiddels overleden. Toen ze vijfjaar geleden een herseninfarct kreeg, was het te gevaarlijk om nog op de fiets te stappen, legt ze uit: "Met mijn rechteroog zie ik niets meer Het is dan niet verantwoord om rog zelfstandig deel te nemen aan het verkeer. De duofiets is voor mij daarom echt een uitkomst!" Sparen voor iets moois Sjaan woont sinds de opening van Hof 't Seijs in 2013 in het woonzorgcentrum in Middelburg Na de opening gingen medewerkers en vrijwilligers op zoek naar iets moois voor de bewoners om voor te sparen. Petra Fiktorie. welzijnsmedewerker bij Zorgstroom. "We waren er al snel uit dat de duofiets een mooi cadeau was voor onze bewoners. Op deze manier gaan ze zelf sneller op pad en blijven ze in beweging." Vriendinnen bezoeken De duofiets valt erg in de smaak bij Sjaan Zodra het mooi weer is. stapt ze samen met haar dochter Ria Struik (59) op de fiets. Ria: "Het is leuk om te zien dat mijn moeder daar zo van geniet. Haar wereld wordt groter door er af en toe op uit te gaan. We brengen geregeld een bezoekje aan haar vriendinnen. Dit vinden ze geweldig! En ook de huisarts wist niet wat hij hoorde toen mijn moeder tijdens een controle vertelde dat we met de f ets waren De nachten zijn weer langer en dus brengen we meer uren door in ons bed. Slaapcomfort is dan wel zo belangrijk, net als uitgerust wakker worden. Tijdens de Slaapadviesdag krijgt u advies over bedden, matrassen, bedbodems en kussens. Ervaar het comfort en krijg persoonl jk advies van onze specialisten. Bovendien profiteert u van diverse gratis extra's bij aankoop! Waar en wanneer: Vlissingen. Badhuisstraat 104. vrijdag 13 januari 2019 De Slaapadv esdag is onderdeel van de Comfortdag Kom naar de Comfortdag en ontdek meer over gezond en comfortabel leven in uw eigen huis. hoe u een goede nachtrust kunt beleven en wat het belang is van een goede zithouding Maak gratis een persoonlijke afspraak of krijg meer informatie via: 083 -10 20 100 (optie 3). www.medipoint.nl/ adviesdagen of vraag het in de winkel Genoemde extra's zijn voor leden van Zorgstroom. Niet i.c.m. andere actie, korting of waardebon. U bent al lid voor slechts 10.95 per jaar Vraag naar de overige voorwaarden in de winkel gekomen. Die reacties zijn erg leuk." Ook op straat hebben Sjaan en Ria veel bekijks "Voorbijgangers zwaaien altijd naar ons", lacht Sjaan. "Een duofiets zie je natuurlijk ook niet iedere dag voorbij komen op het fietspad Als vrijwilliger op pad met de duofiets Niet iedere bewoner van Hof't Seijs heeft familie om met de duofiets eropuit te gaan. Als vrijwilliger kun je deze rol vervullen door af en toe met een bewoner een rondje te fietsen. Lijkt dit je waf Neem dan contact met ons op via www.zorgstroom.nl/vrijwilhgers of 0118 - 684 000.

de Faam | 2018 | | pagina 32