Sfeer in Vlissingen met Wonderstad G De Zeeuwse Kunstkring houdt zestigste expositie Kerstshow voor ouderen De Faam WOENSDAG 12 DECEMBER 2018 Een feestelijke maand in de stad EEN ONGEKEND FEESTELIJKE MAAND IN VLISSINGEN COLOFON DE FAAM WAKA V& MIU door de redactie December wordt een ongekend feestelijke maand in Vlissin gen! Van 13 tot en met 29 december vindt de tweede editie van Vlissingen Wonderstad plaats. De ondernemers van Vlis singen organiseren gezamenlijk weer allerlei feestelijke eve nementen om de donkerste maand van het jaar op te leuken. VLISSINGEN - Het aanbod is breed: van muziek tot kinder activiteiten en festivals, zoals de wintereditie van Vlissingen Vintage. Er is bijna elke dag wel wat te doen. Op het Bel la my park staat het centrale punt van Vlissingen Wonder stad: de Warme Wintertent Hier vinden veel van de evene menten plaats. De aftrap van Vlissingen Wonderstad vindt plaats op 1 december met de Grote Kerst Ondernemersbor rel. Tijdens deze borrel komen ondernemers van Wakheren en omstreken bij elkaar om te netwerken. Gastspreker is Jan Doense, de kersverse directeur van Film by the Sea. Jingle Bells Sing Along Een van de grote hits van de feestmaand wordt ongetwij feld de Jingle Bells Sing Along op vrijdag 21 december. Dit vrolijke meezingevenement wordt al jarenlang goed be zocht. Onder begeleiding van de Grandpa Nick's Sessieband kan het publiek de mooiste Kersthits meezingen, van 'San ta Claus is Coming to Town' tot 'Feliz Navidad' en 'Last Christmas'. Xmas Eve Party Wie zin heeft om te dansen op Kerstnacht komt maandag 24 december naar de 90's Xmas Eve Party with Funky D! De Belgische feestband komt de Warme Wintertent volledig op zijn kop zetten met fantasti sche soul, funk, disco en ande re lekkere muziek. Frisfeest Speciaal voor jongeren is er het frisfeest Dubbelffisss met Delany van House of Talent op donderdag 27 december. Naast Delany staan ook TEAM PEACH en Donson op het podium met de clubhits van nu. Vlissingen Sluit Af Nog niet uitgefeest? Dan kun je vrijdag 28 december te recht bij Vlissingen Sluit Af, een avond vol entertainment (en een oudejaarsconference) georganiseerd door Lions Club Vlissingen. Een dag later, op 29 december kun je in de war me Wintertent komen feesten tijdens de gratis toeganke lijke Hollandse Avond. Dat wordt een ouderwets gezellige avond. Alleen maar Hollandse hits. Lekker meezingen, hos sen en feesten op de allerbeste Hollandse hits. Feest in de hele stad Natuurlijk beperken de activi teiten zich niet tot de Warme Wintertent. Er zijn op meer dere plekken winterse activi teiten: van een vioolconcert tot modeshows. Ook zorgt de horeca aan het Bellamypark er weer voor dat Vlissingen er gezellig winters en feestelijk uitziet doordat de terrassen tot knusse blokhutten zijn omge bouwd. Kortom: heel Vlissin gen zet er de schouders onder om te zorgen voor een onver getelijke decembermaand! Het volledige overzicht staat op vl issi ngen wond er- stad, n ^program ma. De Zeeuwse kunstkring bestaat dit jaar zestig jaar. Op vrijdag 21 december om 17.00 uur opent de bekende Vlissingse kin derboekenschrijver/ illustrator en beeldend kunstenaar Wim Hofman de zestigste tentoonstelling van de kring. MIDDELBURG - Wim Hofman was ooit zelf lid van de ZKK. Bij het 40 jarige bestaan van de ZKK richtte hij nog een over zichtstentoonstelling in met Leen van Duivendijk in Het Zeeuws Museum. Dit jaar doen alle 18 aangesloten kunste naars mee. De volgende tech nieken zijn vertegenwoordigd: schilderen, fotografie, kera miek, beeldhouwen, tekenen en mixed media. Uitsluitend nieuw werk is er te zien. Nieuw Er doen drie nieuw aangeslo ten kunstenaars mee met de ZKK tentoonstelling: Marion Crezée, Christina de Vos en Helma Hulscher. Marion Crezée woont en werkt in Veere en maakt onder ande re werk op papier in gemeng de technieken en sculpturen. Christina de Vos uit Geersdijk is tekenaar van mensen en portrettist van stemmingen en gevoelens. Helma Hulscher uit Middelburg is schilder. Ver trekkend vanuit het landschap ontwikkelt ze een nieuwe werkelijkheid. De tentoonstelling is geopend van 22 december tot en met 6 januari van 12.00 uur tot 17.00 uur. Gesloten op Eerste Kerst dag en op Nieuwjaarsdag. Donderdag 13 december gaat Stichting Vier het leven met ruim 75 Zeeuwse ouderen ge nieten van een prachtige voorstelling, verzorgd door Stichting Vivendi. De voorstelling brengt de speciale kerstsfeer tot leven, in een intieme, sfeervolle setting. VLISSINGEN - Met de kerstvoorstelling "Mid den in de Winternacht" brengt Stichting Vivendi wat extra warmte in de koude win termaand met de kerstliedjes van nu en van weleer. Samen met onze gasten tuigen we de kerstboom op en proosten we op een mooie kerstgedachte. Een gezellig kerstfeest bij kaarslicht, waarin de kerstliedjes 'De Herdertjes lagen bij nachte' en 'Er is een kindeke...' zeker niet ontbreken! De middag begint om 1330 uur met koffie/ thee in de Brasserie van Scheldehof. De voor stelling duurt van 14:30 tot 1530 uur. Rond de klok van 16.30 uur is de speciale en feestelijke Kerstmiddag weer ten einde. Onze Stichting neemt ouderen geheel ver zorgd mee uit naar het theater, tot op zéér hoge leeftijd. De Stichting "Vier het leven" is ook vertegenwoordigd in Zeeland. Want: sa men uit, samen genieten! We zetten deze middag ook drie gasten extra in het zonnetje die al 100 keer met ons mee uit zijn geweest. Wilt u graag meer weten? Bel dan het lande lijk nummer 035-5245156 Advertentieverkoop en media-advies Eadvertising.zeeland@persgroep.nl T 06 - 20 541455 Krant gemist? Vul svp het formulier op de website in onder de knop Krant gemist of bel met 088-0561595 Familieberichten Efamilieberichte n week bladen@persgroep.nl T (o88)-oi37268 Zelf een familiebericht opgeven kan via de website www.familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties E rubrieken@persgroep.nl T 0900-6743836 Kantooradres Edisonweg37E 4382 NV Vlissingen r Redactie Bied je nieuws aan op de website via de knop Schrijf Mee. Bied je agendabericht aan via Agendaberichten Plaatsen Voor overige redactiezaken: Frank Husslage frank.husslage@persgroep.nl 088-0136921 (niet voor krant gemist) Bezorger worden? Meld je aan via krantjecontantje.nl Algemene voorwaarden en overige informatie (Zoals advertentietarieven en oplage) ga naar: 0 www.persgroep.nl Dit is een uitgave van de Persgroep Nederland BV. Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van de Persgroep. Van 13 toten met 29 december vindt de tweede editie van Vlissingen Wonderstad plaats. FOTO: FR

de Faam | 2018 | | pagina 3