|3? Tf Pearle Dag voor starters en zzp'ers BELISOL De Faam WOENSDAG 5 DECEMBER 2018 ONDERNEMERSDAG kozijnen en deuren www.belisol.nl Belisol Goes Nobelweg 2-24, 4462 GK Goes T 0113-211.811 - goes@belisol.com Kanaalstraat 28, Oost-Souburg, Tel. (0118) 72 91 00 FEEST! Opening Pearle Opticiens Oost-Souburg officielebekendmakingen.nl GARANTlt INFORMATIE VAPf DE GEMEENTE VEERE Oost-Souburg - zaterdag 1 december was het zover: Pearle Opticiens heeft een gloednieuwe winkel geopend in Oost-Souburg! Dit is de 2e winkel van franchisenemer Leonard Stoop die ook al eigenaar is van Pearle Opticiens Vlissingen. Samen met zijn 2 dochters en 3 enthousiaste medewerkers nodigen zij iedereen uit de opening samen te vieren. Kom ook en kijk je ogen uit! Supertrots "De winkel is prachtig geworden! We zijn dan ook supertrots," vertelt de nieuwe franchisenemer Leonard Stoop enthousiast. Aan de wanden van zijn overzichtelijke, gezellige winkel hangen de mooiste monturen. Metalen frames in subtiele kleuren, uit de M NIMAl collectie. Opvallend, geometrisch GET CREATIVE design en prachtige, zacht getinte POWER PASTELS monturen. Natuurlijk ontbreekt ook het NEW VINTAGE design niet. "Zeif vind ik deze heel erg mooi." Leonard Stoop laat een acetaat panto zien met een geraffineerde double bridge. "Mooi toch. En vanzelfsprekend hebben we ook allerlei soorten dag- en maandlenzen en nachtlenzen. Samen kiezen we welke contactlenzen het beste bij je passen." De beste zorg voor je ogen Meteen vanaf de opening draait h er alles om de allerbeste zorg voor je ogen. "Dat betekent bijvoorbeeld dat elke oogmeting wordt uitgevoerd door een ervaren opticien. Belangrijk, want elk oog s anders en vaak hebben je linker- en rechteroog een andere sterkte nodig. Maar onze experts signaleren ook andere problemen, zoals beginnende staar of een lui oog. Je bent er dus snel bij, als er iets aan de hand is met jouw ogen of die van je kind. Veilig idee, toch?" Welkom! Kom langs wanneer het jou uitkomt, of maak alvast een afspraak via www.pearle.nl. Bijvoorbeeld voor een gratis oogmeting! Je kunt ons ook altijd telefonisch bereiken: 0118-729100. Wij houden ogen graag scherp gezond. Breng ze eens langs! Worden ze blij van. Pearle. For Happy Eyes. opticiens Op woensdag 12 december organiseert Zeeland Business een gratis ondernemersdag in Dockwize te Vlissingen. FOTO: Lyuda Stinissen VLISSINGEN - Op woensdag 12 december organiseert Zee land Business een gratis on dernemersdag in Dockwize te Vlissingen. Deze avond is speciaal bedoeld voor star ters, zzp'ers en small busi ness ondernemers. Op het initiatief van de Rabobank, Interpolis en Dockwize wor den de ondernemers tijdens deze avond verder op weg geholpen. Zoals gebruikelijk bevat ook deze avond veel informatie en kennis over het ondernemerschap. Ge durende de hele avond is er op de startersmarkt een di verse groep aan kennispart ners aanwezig, waaraan de bezoekers alle vragen kun nen stellen die zij hebben. Tussendoor volgen de onder nemers diverse seminars en workshops over bijvoorbeeld financiën, verzekeren of be lastingen. Daarnaast heb ben ze de mogelijkheid om zichzelf op te geven voor het voorprogramma waarin Het Imago Spel, verzorgd door Home of Power, gespeeld wordt. Tijdens dit spel krij gen ze diverse tips over hoe zij zichzelf zo goed mogelijk kunnen presenteren en heb ben ze de mogelijkheid om met andere ondernemers te netwerken. Ook kunnen de bezoekers zich aanmelden voor de toets je haalbaarheid sessies, waarin ze feedback van diverse experts krijgen. Kortom, de ondememersdag bevat een rijk gevuld pro gramma voor starters, zzp'ers en small business onderne mers. Aanmelden Aanmel den is mogelijk via https:// www.zeelandbusiness.nl/ walcheren20l8 Bent u op zoek naar nieuwe kozijnen en deuren? Al meer dan 40 jaar biedt Belisol een uitgebreid assortiment in kunststof, aluminium en hout Met Belisol kiest u voor zekerheid en vertrouwen. Met eigen opgeleide inmeters en monteurs garanderen we topkwaliteit. Niet voor niets zijn we marlctieider. BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis. Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444.

de Faam | 2018 | | pagina 25