column Mart Visser Een one-shoulder trui is ook vrouwelijk en sexy Mart Visser maakt kleding op maat maar ontwerpt ook betaalbare collecties van maat 34 tot en met maat 50. Hij heeft een grote liefde voor luxe materialen en weet als geen ander hoe een vrouw er op haar mooist uit ziet. Zijn tips voor de feestdagen. mode Tips voor de feest- dagen Ga met kerst voer comfort "De tijd waarin we allemaal op gesmukt aan de kerstdis zaten is door de economische crisis veran derd. Nieuwe tijden vragen om een nieuwe beeldtaal. De feestdagen draaien nu veel meer om cocooning in een relaxte casual sfeer in plaats van chique dresscodes. Zelf draag ik bijvoorbeeld nooit meer een pak en mijn leren en suède schoenen staan onder een dikke laag stof. Doe mij maar een jasje van stretch, sneakers, een spijkerbroek en een wit overhemd. Krijgen mijn schoenen met kerst wel schone veters, want helemaal casual is de sfeer natuurlijk ook weer niet. Er goed verzorgd uitzien is één ding, met gemanicuurde nagels, goede haren en een fijne make-up In plaats van naaldhakken dragen vrouwen nu grappige sneakers of elegante over the knee laarzen. Een comfortabele look bestaat bijvoorbeeld uit een over sized breisel met een lange V-neck. Onder de trui kun je een topje dragen in dezelfde kleur als je broek of legging. Een overhemd onder de trui is ook leuk. Zet de kraag omhoog, dat geeft power. Een one-shoulder trui is ook vrouwelijk en sexy net zoals een nachtblauwe kanten jurk met mooie laarzen. Kies voor luxe materialen zoals kasjmier, crêpe of zijde. Maak je look af met grote statementsieraden, bijvoorbeeld drie armbanden of kettingen van verschillende materialen bij elkaar. Echt, met kerst mag je best een statement maken. Kijk voor inspiratie naar de looks van de Amerikaanse mode-icoon Iris Apfel. Met haar 96 jaar en gedurfde kledingstijl is ze een voorbeeld voor de wereld. Maak er fijne feestdagen van met veel lol Groeten Mart

de Faam | 2018 | | pagina 22