O Fleur en Mika winnen de voorleeswedstrijd Cholesterol onder CONTROLE Praat mee over woningen Suffe Hitten Kerstbingo Kerstmarkt in Thomaskapel Repair Café Rommelmarkt Ons Genoegen Arkosterol Nu ook in VOORDiEIVERPAKKING 180 capsules 41,95 INTELLIGENTIE UIT DE NATUUR VOOR UW GEZONDHEID Arkosterol® BENUO KORTE BERICHTEN M M De Faam woensdag 28 november 2018 i' Si»*,.,.1 igl A MIDDELBURG - De groep 5 tot en met 8 streden om de titel voorleeskampioen van basisschool Cypressenhof in Middelburg-Zuid. De jury koos uit de zes groepskampioenen uiteindelijk Mika Poortvliet als winnaar van de groepen 5 en 6. Fleurde Ruijter werd de voorleeskampioen van de groepen 7 en 8. Zij gaat Cypressenhof vertegenwoordigen in de voorronde van het Zeeuws Voorleeskampioenschap in Middelburg. Tijdens het voorlezen leek het net of je naar een film keek, zoveel gevoel en emotie wist Fleur over te brengen. MIDDELBURG - Hoe komen starters op de woningmarkt nog aan een betaalbare wo ning? Moet er meer maatwerk komen bij het bouwen van woningen? Toerisme is mooi, maar het tweede woningbezit drijft de prijzen op! Praat mee over deze onderwerpen tijdens de ZB Meet up Wonen op don derdag 29 november van 19.30 tot 21.00 uur in de Foyer ZB aan de Kousteensedijk7 in Middel burg. De entree is gratis. MIDDELBURG - Jingle bells, jingle bells... Kom jij 30 novem ber om 19.30 uur naar de al lereerste kerstbingo van Suffe tutten aan de Kloveniersdoe len, Achter de houttuinen in Middelburg? Win bijvoorbeeld mooie rood-groene kaarsen, grappige kerstsokken of een houten kerstster. Je brengt een kerstbingoprijs mee. Dit mag dus van alles zijn; van een set kerstballen tot kerstverlich ting. Van een mooie kerstkrans tot een wollen deken. Als het maar iets leuks of moois is én als het maar niet gebruikt of ordinair is. Je kan het tenslotte zelf weer winnen. Dus kruip de zolder op of zoek je kastjes uit en en ga op ontdekkingstocht: Wat wil jij kwijt tijdens de Suf fe tutten kerstbingo? Ook krijgt iedere deelnemer een loot je waar je een prijs mee kan winnen. De kosten zijn 14 euro, inclusief bingokaarten, een lo tje voor de extra prijzenronde, kopje koffie of thee en een suf fe tutten geluksgoodie en een gezellige avond. Je kaartje be stellen doe je via Eventbrite. MIDDELBURG - Op 1 decern- ber houdt de Sion-gemeente ten bate van de zending in de Thomaskapel voor een kerst markt. Voor de Thomaskapel worden versgebakken wafels verkocht en binnen is er een gezellige rommelmarkt Knut selen voor de Kerst voor jong en oud is gratis. Achterin de Thomaskapel kan men onder het genot van een kopje kof fie, thee .warme chocomel met slagroom en thuis gebakken taart ook nog regelmatig van live muziek genieten. Locatie: Thomaskapel, Vrijlandstraat 98 in Middelburg. MIDDELBURG - Sinterklaas zat met een probleem... Waar moet ik met mijn kapotte mantel heen? Toen las hij in de krant. Repair Café Middelburg zoekt een klant. Snel opge zocht wanneer het was, bleek op zaterdag 1 december zo hij las. De Kruitmolen Bowling, Kruitmolenlaan 129 was waar hij naar toe ging. De tijd was van tien tot twee, alles snel bij elkaar gepakt en weg er mee. De coupeuse had dit snel gefikst, sinterklaas vroeg wat kost mij dit? "Geeft u maar wat voor het materiaal en ga snel met uw cadeaus aan de haal!" Dank u wel, zei Sinterklaas! U heeft dit gemaakt als een haas! Heeft u zelf een reparatie aan, laptop, tablet, koffiezetter, fiets of kleren? Bij ons kunt u nog wat leren. We zien u graag op 1 december tegemoet en dat u ons ontmoet! VLISSINGEN - Op zaterdag i december houdt de Stichting Vrienden van Koninklijke Har monie 'Ons Genoegen' vanaf 09.00 tot 12.00 uur een rom melmarkt. In het voormalige repetitielokaal van de muziek vereniging aan Ridderspoor laan 2 in Vlissingen worden weer allerhande goederen ter verkoop aangeboden die de afgelopen maanden aan de vereniging zijn geschonken. Dit is de laatste editie van de rommelmarkt in deze locatie. In het laatste uur van de markt is er een totale uitverkoop zijn. Alles moet weg! Monocolioo K OoaStWtotö® ^InrtancWH*** 'an/'0^ choleswolgehaitei m bioeo Cholesterol is een geelkleurige vetachtige stof die door de lever wordt gemaakt en door het lichaam zelf wordt opgenomen uit voedsel. Cholesterol is onontbeerlijk voor het menselijk lichaam omdat het een belangrijke rol speelt bij de opbouw van de celwanden en de productie van bepaalde hormonen en galzuren. Cholesterol wordt in het bloed getransporteerd en gebonden aan verschillende eiwitten, de zogenaamde lipoproteïnen. De twee belangrijkste lipoproteïnen zijn het lage-dichtsheidslipoproteïne (LDL) en het hoge-dichtsheidslipoproteïne (HDL). Goede en slechte cholesterol Het HDL noemen we "goede cholesterol" omdat het ervoor zorgt dat het te veel aan cholesterol uit het bloed wordt afgevoerd naar de lever. Het LDL noemen we "slechte cholesterol" omdat het blijft kleven in de vaatwanden van de slagaders en een vernauwing of zelfs een dichtslibbing tot gevolg kan hebben. Reguliere medicatie Statines zijn de meest voorge schreven cholesterolverlagers die in de afgelopen decennia zeer effectief zijn gebleken. Toch zijn er steeds meer gebruikers die klagen over ongewenste neveneffecten zoals spierpijn, spierzwakte, geheugenverlies, darmklachten, hoofdpijn, slapeloosheid en het verlies van gevoel in handen en voeten. Vrij verkrijgbaar Arkosterol3, is een vrij verkrijgbaar zelfzorg product op natuurlijke basis dat ontwikkeld is volgens de nieuwste wetenschappelijke inzichten. Arkosterol® bevat de bestanddelen Policosanol en het uit Rode Gist Rijst gewonnen Monacoline K. Policosanol wordt geëxtraheerd uit suikerriet en Monacoline K wordt onttrokken uit gefermenteerde rijstkorrels. Slechts twee capsules per dag leveren de effectieve dagdosis van 10 mg Monacoline K die nodig is voor de instandhouding van normale cholesterol gehalten in het bloed. Gezondheidsnieuws is verkrijgbaar bij: .w., RODEPILAREN De Rode Pilaren Lange Delft 121 Middelburg BENU Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31 Middelburg BENU Apotheek Dauwendaele Rozenburglaan 18 Middelburg Apotheek Servicepunt Arnemuiden Prins Bernhardlaan 2 Arnemuiden Kama Drogisterij 't Groentje 6 A Domburg .en RODEPILAREN De Rode Pilaren Wal straat 91 Vlissingen

de Faam | 2018 | | pagina 21