De Kippiepan is stekkerklaar en kant en klaar voor gebruik! fm fm 3S Snackpan XXL www.kippie.nl Kippie Middelburg Snackpan Mini-sate/Ballenpan Kluifpan Mini-satépan Satépan Ballenpan Dönnerpan CombiMaaltijdpan Maaltijdpan 1/1 Maaltijdpan Maaltijdpan v,iy>iy>iv. Sparerib-pan Nieuwe Burg 1a - 4331 AG Middelburg - 0118-611959 Nr. 12 Nr. 13 Nr. 15 Voor meer informatie: Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur. Zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur. Donderdag is koopavond tot 19.00 uur. 'Een echte familiepan'. Speciaal voor grote feestelijke gelegenheden een extra grote Kippiepan. XXL 270 hapjes Instructs: De pan Is Inclusief aluminium schaal en plastic deksel. Deze plastic deksel voor verwarmen verwijderen. Pan aanzetten op stand 1. Na 20 minuten is de inhoud warm. Goed en regelmatig omroeren. De aluminium schaal met plastic deksel zijn uitneemöaar en met de inhoud gemakkelijk koel te bewaren. Ga voor een uitgebreide gebruiksaanwijzing naar www.kippie.nl De snackpan is gevuld met verschillende kiphapjes. Hotwings. snacks borrelhapjes, oosterse kiphapjes, mini satéstokken en kipgehakt ballen, deze vind je allemaal in de heerlijke snackpan 65 hapjes XL 90 hap es Een Kippiepan gevuki met verschillende napjes De mini saté-stokken zijn licht gekruid. De kipgehakt-balletjes zijn zoet gemarineerd in een ketjapmarinade. Een heerlijke hapjespan gevuld met 80 kipkluifjes. Voor de echte liefhebber van kluiven die niet bang is voor vieze handen! hapjes XL 140 hapjes Een Kippiepan gevuld met mini- satéstokjes. De kipsaté is heerlijk gekruid en lekker voor zowel jong ais oud. Ook als je niet van kluiven houdt is deze hapjespan ideaal Het vlees ;s erg mals en heerlijk van het stekje te eten. 80 stokjes Dit Is een Kippiepan gevuld met grote stokken gegrilde kipsaté. Deze stokken zijn gemarineerd in een licht zoete, oosterse ketjap marinade. Kant en klaar, de pan doet het werk! Deze Kippiepan is lekker voor zowel jong als oud. De pan is gevuld met 90 kant en klare kipgehakt balletjes. Ze zijn licht zoet van smaak. Deze Kippiepan is gevuld met vers gekruide kipdönner. Het vlees is heerlijk gekruid en lekker door een salade of op een broodje. De pan is gevuld met 1750 gram vlees. Tip: combineer het vlees met knoflooksaus of pittige piripiri saus! 30 stokken XL 45 stokken Keuze uit: Bami. Nasi, Mihoen of Chinese Bami. Samen met Kip in saus. diverse smaken. De inhoud van de pan is 2200 gram. Daar kun je met 4 personen van eten! Keuze uit: Bami, Nasi. Mihoen of Chinese Bami Deze Kippiepan heeft een inhoud van 2400 gram en wat extra gegrilde hapjes. Je kunt er met 6 tot 8 personen goed van eten1 2 x keuze uit: Bami. Nasi Mihoen of Chinese Bami. De inhoud van de pan is 2400 gram. Een complete maaltijd voor ongeveer 6 tot 8 personen. De kiphapjes bovenop de maaltijden maken de pan helemaal af! Kan je niet kiezen tussen al onze heerlijke verse maaltijden? Deze maaltijdpan is gevuld met 2400 gram en met maar liefst alle 4 de verschillende Kippie maaltijden! Je kunt er met 6 tot 8 personen heerlijk van eten. XL 140 stokjes Voor gebruik van de pan rekenen wij 15,00 borg. Dit ontvangt u retour na het inleveren van de pan. We hebben de sparerib-pan in twee verschillende varianten. Namelijk: zoet en pittig. De sparerib-pan is gevuld met 2200 gram spareribs. Heerlijk voor zowel jong als oud. Kluiven maar! De borg van de XXL pan bedraagt 50,

de Faam | 2018 | | pagina 10