Zomer en winter lekker naar buiten Coach Meet Coach event voor Zeeuwse trainers Scalda opent haar deuren tpu |t*jj6(é5flVerfen pe^. ff De Faam WOENSDAG 21 NOVEMBER 2018 In weer en wind op het water STOK ACHTER DE DEUR: IN EEN TEAM WORDT ER OPJE GEREKEND BEGINT UW LEVEN OOK BIJ ZEVENTIG? VRoe& is \j*>a=r&Beo f IKèlëTA eag TCgM UK] COLOFON DE FAAM De slag te pakken krijgen, dat is de hele truc. Dinie van Belzen is 74 jaar, super sportief en doet onder andere aan sloeproei en. MIDDELBURG - Twaalf jaar geleden werd ze uitgenodigd door een vriendin om eens mee te gaan naar het sloe proeien. Ze was verkocht: tot maximaal windkracht 5 roeit Dinie mee in een sloep als lid van De Zeeuwse Deernen. "Het is absoluut weer eens iets anders dan wat ik gewend was. De riemen waar je mee roeit wegen zo'n zeven kilo per stuk. Daar moet je niet krampach tig mee roeien maar je moet er aan hangen. Het is een slag die je te pakken moet krijgen maar dan gaat het prima." ver telt ze. "Het is zo heerlijk om de Ooster- of Westerschelde op te gaan of het Veerse Meer. We trainen iedere zaterdag, zo'n anderhalf uur per keer." Ze heeft al menig wedstrijd in the pocket en laat trots haar medailles zien. "Vorig jaar nog meegedaan aan de Veerse Meer Race. Na zo'n race heb ik nergens last van, geen spier pijn of zo, wel voel ik me de volgende dag wat vermoeid. Ik heb altijd uitdagingen gezocht Ik zwom 50 banen per keer in het zwembad, ga gemakkelijk met mijn vriendin even op de fiets naar Goes, heb de Dam tot Dam Loop gedaan en de Kustmarathon gewandeld. Nu ik dat allemaal gedaan heb is voor mij die competitie er af. Dan wil ik mijn grenzen weer verleggen." Dinie vindt het allemaal een kwestie van discipline. En die heeft ze: "Ik heb ook niet altijd zin maar er wordt op je gere kend en dat is dan voor mij de stok achter de deur. Achter- afwas het dan toch wel weer leuk als je gegaan bent. Ik vind het heerlijk om buiten te zijn, zomer en winter. Door het Ka naal van Walcheren in de sloep of door de grachten van Am sterdam. Dat hebben we ook Wij Zeeuwen worden met zijn allen steeds ouder en blijven ook steeds langer actief. We gaan niet meer met pensioen als we 65 worden, om vanaf dan achter de geraniums of de televisie ons leven passief uit te zitten. Nee, we blijven steeds langer werken, sporten, dansen, en reizen of blijven anderszins actief. Vindt u ook dat het leven pas bij zeventig begint? Meld u dan via redactie.faam@persgroep.nl vorig jaar gedaan, een traject van 22 kilometer. Sloeproeien is een teamsport dus je moet goed op elkaar ingespeeld zijn en weten watje moet doen als er een bocht gemaakt moet worden. En een groot voor deel: ik heb geen 'kipfiletjes' aan mijn armen. Mooi toch?" Op de foto: De Zeeuwse Deernen met rechtsachter (met zonnebril en zwemvest) Dinie van Belzen. Foto: Conny den Heijer VLISSINGEN - Uit onderzoek uitgevoerd door Zeeland Busi ness Academy en Stichting Zig zag blijkt dat het grootste deel van Zeeuwse trainers, coaches en opleiders niet of nauwe lijks samenwerkt met andere aanbieders, maar dat het me rendeel juist graag wel deze samenwerking op wil zoeken. Coach Meet Coach Daarom organiseert Zeeland Business op donderdag 29 no vember het eerste Coach Meet Coach event voor Zeeuwse trainers, opleiders en coaches. Het event heeft als doelstelling om ervaringen te delen, ken nis op te doen en het Zeeuw se aanbod van trainingen en opleidingen te clusteren en te versterken. Thema's en masterclass Tijdens deze bijeenkomst wor den verschillende thema's behandeld en twee master- classes aangeboden. De mas terclass 'Online marketing en zichtbaarheid' is gericht op het creëren van een goede, pro fessionele online marketing en communicatie. Tijdens de tweede masterclass, 'Klanten vinden en binden', worden persoonlijkheid en imago aan elkaar verbonden. Deelname aan dit evenement kost 49,95 per persoon (exclusief BTW), inclusief hapjes, drankjes en deelname aan een masterclass. Het evenement vindt plaats in Dockwize en de ontvangst is in de PZEM zaal aan de Edison- weg 41B in Vlissingen. www.zeelandbusiness.nl MIDDELBURG - Scalda opent haar deuren voor alle aankomende studenten en belang stellenden. Anders dan voorgaande jaren heeft Scalda haar eerste open dag dit jaar al op vrijdag 23 november, zodat studenten zich nog beter en nog eerder kunnen oriënteren op hun studiekeuze. De open dagen daarna vinden op 1 en 2 februari plaats. De open da gen van Scalda vinden plaats in Temeuzen, Middelburg, Goes en Vlissingen. Opleidingen en locaties Jaarlijks organiseert Scalda open dagen om studiezoekers een beeld te geven van de ver schillende opleidingsmogelijkheden binnen haar onderwijsinstelling voor middelbaar be roepsonderwijs en volwasseneneducatie. Via scalda.nl/opendagen is te vinden welke op leidingen hun open dag hebben op welke lo- catie(s). De deuren van de Scalda locaties zijn op vrijdag 23 november geopend van 16.00 tot 21.00 uur. Informatieavonden Naast open dagen worden er ook informatie avonden georganiseerd. Deze zijn wat klein schaliger van opzet, maar lenen zich perfect voor het dieper ingaan op persoonlijke vra gen. Dit studiejaar zijn de informatieavon den van Scalda op 21 maart 2019 en op 27 mei 2019. De tijden en locaties zijn te vinden op de website. scalda.nl/opondagon Advertentieverkoop en media-advies Eadvertising.zeeland@persgroep.nl T 06 - 20 54M55 Krant gemist? Vul svp het formulier op de website in onder de knop Krant gemist of bel met 088-0561595 Familieberichten Efamilieberichte n week bladen@persgroep.nl T (o88)-oi37268 Zelf een familiebericht opgeven kan via de website www.familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties E rubrieken@persgroep.nl T 0900-6743836 Kantooradres Edisonweg37E 4382 NV Vlissingen 9 Redactie Bied je nieuws aan op de website via de knop Schrijf Mee. Bied je agendabericht aan via Agendaberichten Plaatsen Voor overige redactiezaken: Frank Husslage frank.husslage@persgroep.nl 088-0136921 (niet voor krant gemist) Bezorger worden? Meld je aan via krantjecontantje.nl Algemene voorwaarden en overige informatie (Zoals advertentietarieven en oplage) ga naar: 0 www.persgroep.nl Dit is een uitgave van de Persgroep Nederland BV. Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van de Persgroep.

de Faam | 2018 | | pagina 5