Gedenkwaardig concert van Ryley Walker Keelpijn? Van de koele meren des doods Verminder de pijn doeltreffend en snel 'Effectieve verlichting bij keelpijn' ^Kasten op maat en meer. m 7 WONEN Fotocursus Grote meesters in de fotografie Fotoatelier ZEELANDTHEATERS De Faam www.tmcwonen.nl 01) kcolptjn en lirialie k'40 mond en keel Vanaf 22 november 2018 6 avonden, locatie Middefcurg Meer info en inschrijven: www.karindenboer.nl I Karin den Boer Van de koele meren des doods. FOTO: Ben van Duin Na het prachtige Eline Vere presenteert regisseur Ger Thijs de Nederlandse literaire klassieker Van de koele meren des doods, naar de roman van van Frederik van Eeden. MIDDELBURG - Een jonge, gevoelige, intelligente vrouw uit een aristocratisch milieu is op zoek naar de ware liefde. Maar wat is dat? De kunste naar die zij meer als vriend ziet? Haar echtgenoot, die slechts een platonische rela tie met haar wil? In de hoop innerlijke rust te vinden, blijft zij zoeken naar de man die haar de zin in het leven terug kan geven en moeder kan maken. Met Willem Voogd, Hanne Arendzen, Reinier Bulder, Vincent Croiset, Tijn Docter, Ella van Drumpt en Marliz van Til. "Hanne Arendzens Hedwig trilt en zindert van hoop, ver liefdheid en levenslust. Geef die vrouw een Theo d'OF' (de Volkskrant). Gratis inleiding Bent u nieuwsgierig hoe een voorstelling tot stand komt of welke keuzes een regisseur maakt? Bezoek dan een in leiding voorafgaand aan de voorstelling. Deze inleiding wordt verzorgd door acteur Reinier Bulder. Reserveren is gewenst. woensdag 14 november 20.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl TMC KRUININGEN - ZANDWEG 1B - (0113) 38 26 26 TMC GOES MARCONISTRAAT 13 - (0113) 22 41 02 In 2015 gaf de toen nog onbe kende folkmuzikant Ryley Walker een gedenkwaardig concert in de Kloveniersdoe len. Nu, driejaar later en drie albums verder, komt Walker terug naar de Kloveniersdoe len. Samen met zijn band en zijn vaste tourmaatje And rew Tuttle als voorprogram ma speelt hij op maandag 12 november in de historische tuinkamer. Met veel werk van zijn in mei uitgebrachte album Deafman Glance. MIDDELBURG - Ryley Walker maakt minimalistische liedjes met hypnotiserende gitaarpar tijen. De songwriter uit Roek- ford, Illinois laat je daarnaast meevoeren met jazzy drums, psychedelische strijkers, een kalme piano en de dromerige stem van de man zelf. Muziek voor de momenten tijdens de overgang van dag naar nacht. Het grote publiek vond Wal ker bij het uitbrengen van zijn tweede album 'Primro se Green', waarna hij op een zeer intensieve wereldtour nee ging. Na een broodnodige pauze keerde hij terug met het wederom zeer goed ontvan gen album 'Golden Sings That Have Been Sung'. En dit jaar zelfs met twee albums 'Deaf- man Glance' en het album 'the Lillywhite Sessions' dat op 16 ADVERTORIAL Een pijnlijke keel, irritatie In de mond... veel mensen krijgen er in het najaar mee te maken. Omdat we onze keel veel gebruiken - met ademen, praten, slikken - willen we snel van dit ver velende gevoel af. De keel- spray' van A.Vogel helpt snel en effectief bij keelpijn. Keelspray van A.Vogel Verminder de pijn doeltref fend cn snel met de keelspray van A.Vogel*. Even sprayen cn de keel voelt snel veel prettiger aan. De handige doseerspray zorgt cr namelijk voor dat de vloeistof direct op de plek van de pijn komt: achterin de keel holte. november uitkomt. Van begin november tot eind december toert Walker door heel Eu ropa en Noord-Amerika. Zijn intieme optreden in Middel burg, in een zaal met slechts 100 stoelen is opmerkelijk. De Kloveniersdoelen is de kleinste zaal van zijn wereldtour. Entree:l3,50 euro. Aanvang 20.00 uur. Locatie: Klo veniersdoelen in Middel burg. Zeker nu de R in de maand zit, de wind koud aanvoelt en de weerstand wat meer onder druk komt te staan, kunnen mensen vaker last van keel pijn krijgen. Iedereen kent het gevoel wel. Het inademen van de koude buitenlucht kan al pijnlijk zijn. Laat staan slikken. Maar wat doe je eraan? Gor gelen? Zuigen op een pastille? Dat is met een pijnlijke keel niet plezierig. Elke slikbeweging is er dan na melijk één teveel. Daarbij wil je iets wat de pijn doeltreffend verlicht. De 100% natuurlijke keel spray bevat vers verwerkte Echinacea purpurea (bekend van Echinaforce) en Salvia officinalis (Salvia). Deze planten verminderen de keelpijn effectief. Pepermunt- olie zorgt voor ccn krachtig fris gevoel cn aangename smaak. Keebpiay Verkrijgbaar bi; apotheek, drogisterij, supermarkt cn gezor.dhcidswinkcl. Adviesprijs: f 9,99. Meer weten? Bel de A. Vogel Gczondhcidslijn 0900-2464646 of kijk op avogcl.nl. "Traditioneel Kruideiiger.ecsiiiid- del op basis van Salvia officinalis en Kchinacca purpurea. I-ccs voor ge bruik de bijsluiter. Dc toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik Niet gebruiken bij kinderen cn adolescenten longer dar. 18 jaar. Ryley Walker maakt minimalistische liedjes met hypnotiserende gitaarpartijen. FOTO: Evan Jenkins Opbergen op de meest optimale wijze, daar heeft TMC alles voor in huis WOENSDAG 7 NOVEMBER 2018 m Si M M 2 maatwerkstudio's bij TMC: Goes "Cabinet" maat- werkkasten. TMC Krumingen "STIJL" kastenstudio. Onze verkoopadviseurs nemen kennis van je wensen en bespreken de mogelijkheden. Onze eigen buitendienst komt de situatie bekijken en maten opnemen. Je krijgt een scherpe offerte en na akkoord wordt de bestelling geplaatst. Onze eigen montagedienst zorgt voor de precieze uitvoering. Met wel S jaar garantie. Onbezorgd en opgeruimd genieten.

de Faam | 2018 | | pagina 7