Nederlands kampioen Wie is jouw clubheid? Hocky goed van start Titel voor Flo Stenvert Opgelet: Zeeuwse wegen gaan dit najaar massaal op de schop •rs ;-ÜJa- WOENSDAG 7 NOVEMBER 2018 VERKIEZING CLUBHELDEN VAN DE AMATEURSPORT Ti m m MIDDELBURG - Zondag 4 november was Middelburg de locatie voor het Nederlands Kampioenschap Taekwondo, en martial art, vechtsport die wereldwijd populairder wordt. Taekwondo School Middelburg was gastheer voor de scholen en deelnemers uit heel Nederland die afreisden naar de Zeeuwse hoofdstad om een gooi te doen naar de titel Nederlands Kampioen. Merel de Rijke uit Arnemuiden deed ook mee. De Zeeuwse moest haar titel verdedigen. Dit toernooi staat hoog aangeschreven in Nederland en behoort tot de Master Series Toernooien. Deze classificatie is belangrijk als je in aanmer king wilt komen voor de Nederlandse selectie; een kandidaat selectielid moet onder andere deze toernooien succesvol draaien. De Rijke heeft een droom. Haar land vertegenwoordigen tijdens de WK en EK in 2019. De Amemuidenaar bleef overeind en vocht voor haar droom. Ook in deze zware klasse werd de Zeeuwse De Rijke opnieuw Nederlands Kampioen. Al drie jaar lang ongeslagen Nederlands Kampioen. Supporters en Merel waren enthousiast en trots op deze bijzondere GOES - Zaterdag 3 november was er h-hockey competitie in het Omnium in Goes. Hl is gepromoveerd naar de twee de klasse en liet zien dat het goed mee kon in die klasse en had de eerste wedstrijd een hoop pech. Mede door twee shoot-outs vanwege hands en een kopbal. En een gemis te handsbal aan de andere kant werd deze wedstrijd nipt met 4-3 verloren. De volgende wedstrijd kwam Hl beter uit de startblokken en stond het bij rust 4-0. Uiteindelijk zakte het niveau de tweede helft maar wisten ze nipt de overwinning knap binnen te slepen met 4-3. H2 won de eerste wedstrijd simpel met 8-0. Met goed spel werd de tegenstander van het kastje naar de muur getikt. Eindstand was 13-1. H2 hoopt mee te doen in de top van het klassement. VLISSINGEN - Zondag 4 no vember zijn in Gouda de Ne derlandse kampioenschappen lifesaving gehouden. De 8-jari- ge Flo Stevert van de Vlissing- se Dr. A. Stavermanbrigade is op het onderdeel vijftig meter hinderniszwemmen Neder lands Kampioen geworden. Verder was ze succesvol op de onderdelen vijftig meter vrije slag met zwemvliezen, vijftig meter reddingswisselslag en vijftig meter lifesaver waar ze nog een zilveren en twee bron zen plakken mee naar huis nam. De Dr. A. Stavermanbri gade was goed vertegenwoor digd op het Kampioenschap en kwam met tien deelnemers aan de start. In totaal deden zo'n 120 zwemmers mee. Nederlandse titel voor Flo Stenvert. FOTO: Hans Wolterman De PZC zet zich graag in voor de amateursport. Dichtbij, in de regio, geeft een sportvereniging kans aan groot en klein talent. De inbreng van clubvrijwilligers is daarbij onmisbaar. Op alle sportverenigingen ons land kom je hem of haar tegen: dat superlid zonder wie alles in het honderd zou lopen, de vrijwilliger die vaak onzichtbaar zijn werk doet voor velen, of het nu gaat om de boekhouding of het wassen van de shirts. Deze vrijwilligers wil de krant in het zonnetje zetten met de verkiezing Clubhelden van de amateursport. In het najaar werkt de Pro vincie Zeeland aan de weg. Op diverse locaties gaan de wegen op de schop, zodat het asfalt er volgend jaar weer goed bij ligt. Ook wor den fietsstroken aangelegd, bermen verhard en geleide- rails vervangen. GOES - Op drukke routes en kruispunten werkt de aan nemer vooral in de avond en nacht. Op die manier proberen we overlast zoveel mogelijk te beperken. Toch valt enige hin der voor weggebruikers niet te voorkomen. Ga goed voorbe reid op pad; dat scheelt erger nis. En let de komende weken goed op de gele borden met omleidingsroutes! Waar wordt er gewerkt? En wanneer? N256 Goes-Zierikzee Vanaf 29 oktober tot 6 de cember wordt er gewerkt aan de Zeelandbrug en toegangs wegen. De werkzaamheden vinden vooral plaats op door deweekse avonden en nach ten; tussen 20.00 en 6.00 uur. - Van maandag 5 november tot zaterdag 23 november is de hoofdrijbaan 's avonds en 's nachts afgesloten tussen kruispunt Langeweg (Wil- helminadorp) en kruispunt Noordlangeweg (Colijnsplaat). Het doorgaande verkeer wordt WÊÊKM Volop wegwerkzaamheden dit najaar in de provincie. Volg de gele omleidingsborden. En ga goed voorbereid op weg. omgeleid via de A58 en de Veersegatdam (N57) en de N59. - Van maandag 26 november tot zaterdag 1 december is de hoofdrijbaan van de Zeeland- brug 's avonds en 's nachts afgesloten tussen kruispunt Noordlangeweg (Colijnsplaat) en kruispunt Julianastraat (Zierikzee). Doorgaand ver keer wordt omgeleid via de Oosterscheldekering. - Van maandag 3 december tot donderdag 6 december uur wordt verkeer om en om doorgelaten vanaf kruispunt Julianastraat (Zierikzee) tot rijksweg N59. A256 Middelburg-Goes Van dinsdag 20 november t/m vrijdag 23 november wordt het asfalt vernieuwd op de aan sluitingen van de A58 op de A256. Dat gebeurt tussen 20.00 en 6.00 uur. Tijdens de werk zaamheden is het niet moge lijk om gebruik te maken van de afslag naar de A256; verkeer wordt omgeleid via knooppunt Goes-Zuid. Kruispunt N256-N664 Van vrijdag 30 november20.00 uur tot maandag 3 decem ber 6.00 uur wordt het asfalt vernieuwd op de volgende aansluitingen: tussen roton de Tiendenplein en kruispunt Deltaweg. Vanaf kruispunt N256 richting verkeerslichten Wilhelminadorp. Verkeerslich ten Wilhelminadorp tot kruis punt Deltaweg. Tiny Heijmans van voetbal vereniging Nooit Gedacht uit Geffen (NB) won vorig jaar de dubheldenverkiezing en de hoofdprijs van €10.000 voor de club. "Ik moest het als re giowinnaar van het Brabants Dagblad, opnemen tegen de 14 andere regiowinnaars, leder een kreeg vragen voorgelegd, maar bij mij gingen die alleen over Ruud van Nistelrooy, dus dat nam de spanning wel wat weg. Toen ik hoorde dat ik ge wonnen had was ik zo blij." Wat heb je met het geld ge daan? "Niks nog. Volgend jaar bestaat Nooit Gedacht 90 jaar, dat is een mooie gelegenheid om die 10.000 euro te beste den. Niet aan een feest, maar aan zaken waar onze vrijwilli gers iets aan hebben." Kent u zelf zo'n clubheid die veel tijd in de club steekt? Meld hem of haar snel aan. De win nende held ontvangt €10.000 voor de club. Je maakt zelf kans op een reis naar Liverpool met 2 tickets voor Liverpool-Chel sea. (foto: Richard van Hoek) pzc.nl/clubheld

de Faam | 2018 | | pagina 13